Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
patb

Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

Polecane posty

Przed chwilą, Kawowy Kawowiec napisał:

dla mnie dziwna sprawa z tym sklepem stacjonarnym, miał być na początku września... a przecież lokal już miała, nie to, że musiała coś znaleźć... może w poniedziałek będzie otwarcie i promocja zniczy? 

Pewnie czekała na ścianę z kwiatów żeby mozna było robił ładne zdjęcia 🤦 a tak serio to też tego nie kumam

• Like 1

Znając życie jutro lub na dniach A usilnie pójdzie nagle na impreze gdzieś z tym Patrykiem skoro dziś Muczos imprezuje i będzie gadanie o podziale obowiązków 🤣

• Thanks 1

1 minutę temu, ariana1422 napisał:

Znając życie jutro lub na dniach A usilnie pójdzie nagle na impreze gdzieś z tym Patrykiem skoro dziś Muczos imprezuje i będzie gadanie o podziale obowiązków 🤣

na jej miejscu skupiłabym się na małej, a jego kopnęła w doopkę .

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

na jej miejscu skupiłabym się na małej, a jego kopnęła w doopkę .

Oni to chyba jednak są sobie warci:classic_biggrin: no ja bym juz dawno to zrobiła. 

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, Milutka napisał:

Oni to chyba jednak są sobie warci:classic_biggrin: no ja bym juz dawno to zrobiła. 

chodziło mi kopnięcie M., a nie Patryka oczywiście. 

Są siebie warci, takie życie na pokaz, teraz ja na imprezie, a jutro Ty.

Kocham Cię, ale masz płaski tyłek i wyglądasz na bezdomny. 

Muka, a podobam Ci się? - jak włosy zrobiła, bo ja dla Ciebie to zrobiłam, wiesz? Podoba Ci się naprawdę? 

Lubię ją, ale tak mało w siebie wierzy i robi coś z włosami dla niego... a skutek będzie odwrotny w włosami, a może nawet z nim... 

• Thanks 1

Przed chwilą, Milutka napisał:

Chyba są i dużo osób mówi czemu mama A nie przemówi jej do rozsądku ale jeśli serio to jest toksyczny związek to tutaj osoby trzecie nie pomogą za wiele. W takich relacjach trzeba samemu do tego dojrzeć bo z reguły te osoby twierdzą, że przyjaciele i rodzina nie mają racji bo przecież ja tak kocham tego partnera i nie dam rady bez niego żyć. A pewnie tak będzie, że on dziś baluje to ona na dniach na przekór mu też pójdzie na imprezę. Już tak było ostatnio więc.

• Like 3

Przed chwilą, ariana1422 napisał:

Chyba są i dużo osób mówi czemu mama A nie przemówi jej do rozsądku ale jeśli serio to jest toksyczny związek to tutaj osoby trzecie nie pomogą za wiele. W takich relacjach trzeba samemu do tego dojrzeć bo z reguły te osoby twierdzą, że przyjaciele i rodzina nie mają racji bo przecież ja tak kocham tego partnera i nie dam rady bez niego żyć. A pewnie tak będzie, że on dziś baluje to ona na dniach na przekór mu też pójdzie na imprezę. Już tak było ostatnio więc.

No niestety "miłość jest ślepa"😂 U nich to ewidentnie pasuje "jak ulał" 

• Like 1

1 minutę temu, ariana1422 napisał:

jest dokładnie tak jak piszesz, nie słucha się rad najbliższych, a osoby trzecie najwięcej widzą co się dzieje. Ma klapki na oczach i już. 

Najbardziej szkoda mi dziewczyn, które nie chcą zerwać z partnerem bo myślą, że już nigdy nikogo nie poznają i tak tkwią w związkach. 

Kiedyś jak się rozstali było dobrze bo tak jak mówiła A nie łączyły ich kredyty, domy ani dzieci. Nie układało im się a mimo to do siebie wrócili i jeszcze planowali dziecko, teraz odbiło im się to wszystko czkawką. Nie zdziwię się jeśli ona będzie się łudzić, że się zmieni i będą razem drugie dziecko planować. A na to się zapowiada. Typ nie imprezował wcześniej a nagle po urodzeniu dziecka lubi pić i chodzić na imprezy. Niech dalej opowiadają te bajki o umocnieniu związku. Ona ewidentnie mu nie ufa bo na ogół nie odstępuje go na krok i te rozmowy wideo. Pewnie jak jest na imprezie to siedzi w domu i się zamartwia strasznie albo ciągle do niego wydzwania. 

Edytowano przez ariana1422

4 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

chodziło mi kopnięcie M., a nie Patryka oczywiście. 

Są siebie warci, takie życie na pokaz, teraz ja na imprezie, a jutro Ty.

Kocham Cię, ale masz płaski tyłek i wyglądasz na bezdomny. 

Muka, a podobam Ci się? - jak włosy zrobiła, bo ja dla Ciebie to zrobiłam, wiesz? Podoba Ci się naprawdę? 

Lubię ją, ale tak mało w siebie wierzy i robi coś z włosami dla niego... a skutek będzie odwrotny w włosami, a może nawet z nim... 

Wiadomo że każda kobieta chce się podobac swojemu facetowi. Ja jak planuje zrobić coś z włosami to też się pytam co mój na to. Ale jakby mi któregoś dnia powiedział że mam sobie przedłużyc włosy bo wyglądam jak bezdomna to bym mu chyba strzeliła z liścia. Bez przesady można w milszy sposób powiedzieć coś takiego,ona też chyba ma oczy i widziała w jakim stanie są. Chociaż wydaje mi się że normalny facet by raczej mówił nie no coś ty kochanie dla mnie i tak pięknie wyglądasz, ale jeśli źle się z tym czujesz to... A nie po chamsku

• Thanks 1

2 minuty temu, ariana1422 napisał:

Kiedyś jak się rozstali było dobrze bo tak jak mówiła A nie łączyły ich kredyty, domy ani dzieci. Nie układało im się a mimo to do siebie wrócili i jeszcze planowali dziecko, teraz odbiło im się to wszystko czkawką. Nie zdziwię się jeśli ona będzie się łudzić, że się zmieni i będą razem drugie dziecko planować. A na to się zapowiada. Typ nie imprezował wcześniej a nagle po urodzeniu dziecka lubi pić i chodzić na imprezy. Niech dalej opowiadają te bajki o umocnieniu związku.

w sumie A. mógłby ten kolega wkręcać na różne eventy, mogłaby kogoś poznać, bo przecież ona nie pisze do obcych facetów na ig. 

2 minuty temu, Fiolki napisał:

Wiadomo że każda kobieta chce się podobac swojemu facetowi. Ja jak planuje zrobić coś z włosami to też się pytam co mój na to. Ale jakby mi któregoś dnia powiedział że mam sobie przedłużyc włosy bo wyglądam jak bezdomna to bym mu chyba strzeliła z liścia. Bez przesady można w milszy sposób powiedzieć coś takiego,ona też chyba ma oczy i widziała w jakim stanie są. Chociaż wydaje mi się że normalny facet by raczej mówił nie no coś ty kochanie dla mnie i tak pięknie wyglądasz, ale jeśli źle się z tym czujesz to... A nie po chamsku

oczywiście, że tak, ale u niej to było takie proszenie się o dobre jego słowo.

A facet jak widzi, ze coś jest nie tak to może być delikatniejszy i niech powie ofkors, ale można inaczej bez użycia słowa bezdomny i poza kamerą. Jakbyś się czuła, gdyby Twój facet zwrócił Ci uwagę przy znajomych, że coś nie tak z Tobą - może o porównanie nie jest adekwatne, ale takie sprawy załatwia się w 4 oczy. N

Niech każda strona powie co nie pasuje, są kompromisy, można coś razem zaradzić. 

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.