Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
patb

Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

Polecane posty

1 godzinę temu, Creepy napisał:

Ona ma 6 mcy i chyba nawet nie probuje siadac wiec cos jest nie teges

Oooho i zaraz wleci story jak jabłecznik siada😜

5 minut temu, Zadra 2 napisał:

Oooho i zaraz wleci story jak jabłecznik siada😜

Jak siada, jak przewraca się z brzuszka na plecy, jak pięknie trzyma główkę..Ale dajmy im 4dni... muszą najpierw to przećwiczyć 😄

• Haha 4

1 godzinę temu, Creepy napisał:

Przeciez mamusia powiedziala ze to dziecko przychodzi do ich swiata wiec sie musi dostosowac 

Mala od urodzenia nie miala spokoju, wiecznie ciagana po knajpach, brak wyciszenia, bodzce z zewnstrz, hałas, ciagle inne twarze i skupianie sie na zakylupach przez rodzicow i takie sa teraz efekty 

Ona ma 6 mcy i chyba nawet nie probuje siadac wiec cos jest nie teges

Na siadanie to takie dziecko ma czas, ale ze nie przekłada zabawek z rączki do rączki, nie obraca się i nie bawi w wysokim podporze to naprawdę niepokojące. 

** nawet nie sledze waszego wątku, po prostu mam dziecko 12 miesieczne więc wszystko pamiętam na świeżo, dlaczego malutka nie chodzi do fizjoterapeuty? Albo on nie przychodzi do nich. Przecież mają na to pieniądze 😟

• Sad 1

Biorąc pod uwagę, że rodziła w drogiej placówce, to do lekarzy pewnie też chodzi prywatnie, a tacy raczej czepiać się nie będą.

Dopóki księżniczka do nich przychodzi i płaci za wizyty, a dziecko żyje, to dla nich jest wszystko okej. 

• Like 1

1 minutę temu, Aeteryczny gaugan napisał:

Biorąc pod uwagę, że rodziła w drogiej placówce, to do lekarzy pewnie też chodzi prywatnie, a tacy raczej czepiać się nie będą.

Dopóki księżniczka do nich przychodzi i płaci za wizyty, a dziecko żyje, to dla nich jest wszystko okej. 

To pewnie prawda... Też nie wiadomo, jak to teraz wygląda. Może to tylko wideoporady, a szczepienie na szybko i tyle. 

W ogóle rozwaliło mnie wczoraj to stories Ewki, że Wanda jest królową zimowej herbaty. Skąd nagle tyle sympatii 😂

• Like 1

1 minutę temu, Aeteryczny gaugan napisał:

I tak może być .....

Moje dziecko urodziło się w 35 tyg ciąży, a lekarze nawet jej jak wczesniaka nie traktują, ma robić wszystko co dzieci w jej wieku i koniec, dostałam wytyczne jak ćwiczyć i dziecko daje radę 😄 A tu nic u Wandzi 😄 Ale spoko, myślę, że za kilka dni będzie nowy vlog jakie ich dziecko jest silne i mądre więc rozwieją nasze wątpliwości 😛

• Haha 1

Oglądałam kilka dni temu Vlogmas z 2017 roku i Muka i Wanda naprawdę wyglądali na zakochanych. 🙂 Byli w siebie tacy wpatrzeni i ciągle się do siebie kleili. Widać było, że Muka był totalnie zadurzony w Wandzie. Wiadomo, że z czasem uczucia wchodzą na inny etap i związki nie są wiecznie jak u nastolatków, ale teraz jak na nich patrzę to mam wrażenie, że to obcy sobie ludzie...

Ehh, szkoda dziecka. Rodzice kreują się na bogatych warszawiaków, codziennie inna knajpa, moety, aperole, alkohole, torebki za 30k, pierścionki z zagramanicy😆 a dziecko w zamałych ubraniach, wdycha wyziewy alkoholowe i pewnie nigdy nie widziało książeczki kontrastowej.. ale wazne, ze ma 5 miesięcy a juz bylo na cyprze i we wloszech i ma kurteczke z kenzo. 

• Like 7

5 minut temu, Maileg napisał:

Ehh, szkoda dziecka. Rodzice kreują się na bogatych warszawiaków, codziennie inna knajpa, moety, aperole, alkohole, torebki za 30k, pierścionki z zagramanicy😆 a dziecko w zamałych ubraniach, wdycha wyziewy alkoholowe i pewnie nigdy nie widziało książeczki kontrastowej.. ale wazne, ze ma 5 miesięcy a juz bylo na cyprze i we wloszech i ma kurteczke z kenzo. 

I nie płacze 😉 

Przed chwilą, niewinna czarodziejka napisał:

I nie płacze 😉 

O tak, to w sumie najwazniejsze.

Padłam. Ewka z Jurkiem mają fanpage na instagramie. Ktoś kto go założyl napisał Zaczynam fanpage o najlepszej parze na świecie, a za co, za to ze sa soba a nie udaja inna osobe

Facepalm😐

• Like 1
  • Haha 3

Widzieliście jaki muka pisze komentarze tej marysce?? Pod pretekstem przyjaźni przygruclllhal sobie laske do paczki.na miejscu Wandy miałabym niezłego w...ia. Lajkuje każde jej zdjęcie tam gdzie jest sama, a jak z innymi siatkarkami to już nie.wtf...

Edytowano przez Labronka

11 godzin temu, Kasia1415 napisał:

Mi tez szkoda tego dziecka, tym bardziej ze tam pewnie niezle klotnie sa, placz A itp. Dziwne faktycznie ze nikt sie tym nie zainteresowal ale pewnie do czasu bo to jak to wyglada , co pokazuja to sie nadaje to programu UWAGA itp 😄 😄 

Ale w sumie kto ma jej pokazać? jej mama wychowywała ją tak samo, zabierała do głośnym knajp albo w ogóle jej w domu nie było a ona się wzoruję na tym i mówi moja mama to moja mama tamto jakby było na czym. Ojca też nie miała a Muka to po prostu duży dzieciak.

• Confused 1

23 minuty temu, Maileg napisał:

No to jest miara rodzicielstwa wg Wandzi i wielu fanów. Smutne, ale prawdziwe. Ktos tu dobrze napisał: browary pite w kawalerce przy dziecku to patologia, ale juz whiskey w 100m apartamencie to po prostu fajne spędzanie czasu, w koncu dziecko nie powinno byc ograniczeniem!!!

Widzieliście jakie muka pisze komentarze tej marysce?? Pod pretekstem "przyjaźni" na oczach Wandy adoruje inna laske. A lajkuje jej zdjęcia tylko tam gdzie jest sama, te z innymi siatkarkami np już nie. WTF.. na miejscu Wandy miałabym niezłego wku... Nic dziwnego że dzwoni jak idzie na "siłownię." Jeszcze trochę i pójdzie w tango z tą laska..

• Like 1

40 minut temu, MałaPI napisał:

Oglądałam kilka dni temu Vlogmas z 2017 roku i Muka i Wanda naprawdę wyglądali na zakochanych. 🙂 Byli w siebie tacy wpatrzeni i ciągle się do siebie kleili. Widać było, że Muka był totalnie zadurzony w Wandzie. Wiadomo, że z czasem uczucia wchodzą na inny etap i związki nie są wiecznie jak u nastolatków, ale teraz jak na nich patrzę to mam wrażenie, że to obcy sobie ludzie...

No właśnie też zauważyłam, że kiedyś między nimi było dobrze i nie wychodzili ciągle ze znajomymi tylko sami spędzali czas ze sobą w domu a Muka nie raz rezygnował z pójścia do kolegów gdy Wandziaks źle się czuł. Coś niedobrego dzieje się w tym związku i może o tym świadczyć choćby to, że usilnie ciągle powtarzają jak im jest świetnie i jak się kochają, jak ich związek się umocnił. Gdyby rzeczywiście tak było to ciagle by się nie tłumaczyli. Jak dla mnie to Muka przechodzi tu jakiś baby blues bardziej bo od kiedy pojawiła się małą rwie go ciągle do alkoholu i imprez a kiedys nawet na wakacjach grzańca nie chciał się napić to chyba coś jest nie halo. Niby marzył o dziecku ale chyba nie może się pogodzić z tym, że ma na sobie jakąś odpowiedzialność a Wanda zamiast go ogarnąć to tańczy tak jak on jej zagra.

13 godzin temu, wesoła_halinka napisał:

Pod zdjęciem Wandzi w tych zniszczonych butach ktoś zapytał, czemu Vogule Poland ich ciągle jadą.

Wandzia miała zniszczone buty?

7 minut temu, Labronka napisał:

Widzieliście jakie muka pisze komentarze tej marysce?? Pod pretekstem "przyjaźni" na oczach Wandy adoruje inna laske. A lajkuje jej zdjęcia tylko tam gdzie jest sama, te z innymi siatkarkami np już nie. WTF.. na miejscu Wandy miałabym niezłego wku... Nic dziwnego że dzwoni jak idzie na "siłownię." Jeszcze trochę i pójdzie w tango z tą laska..

O ile już nie poszedł...Ale tak realnie patrząc - ta dziewczyna może go nie chcieć. W sumie po co jej dzieciaty aseksualny koleś siedzący na garnuszku u dziewczyny?

• Like 2

7 minut temu, CzarnyInez napisał:

O ile już nie poszedł...Ale tak realnie patrząc - ta dziewczyna może go nie chcieć. W sumie po co jej dzieciaty aseksualny koleś siedzący na garnuszku u dziewczyny?

Wiecie co wydaję mi się, że Muka komentował zdjecia tej siatkarki a teraz tych komentarzy nie mogę znaleźć.

9 minut temu, CzarnyInez napisał:

No właśnie. Tego inni nie przemyśleli. Po co jej facet z dzieckiem. Zresztą ona mimo, że młodsza wydaje się dojrzalsza od niego. Niby mają wspólną pasję jaką jest sport. Ale taki sportowiec z Muki, że nie widać po nim, że ćwiczy i pije ciągle alko.

4 minuty temu, Labronka napisał:

Są te komentarze... Same serduszka i zachwyty

Zawsze może pomarzyć 🙂 ale nie dla psa kiełbasa. Młoda, wysportowana dziewczyna ma pewnie lepszych adoratorów niż koleś z dzieckiem, zależny finansowo i wizerunkowo od swojej dziewczyny. W dodatku nie stroniący od imprez i alko, a sport traktujący jako zabijacz nadmiaru wolnego czasu...

• Like 1

8 minut temu, Labronka napisał:

Są te komentarze... Same serduszka i zachwyty

Gdzie? Przejrzałam jej insta i pod żadnym zdjęciem nie mam jego komentarzy. Na 99% usunął. 

• Like 1

Są komentarze Jurasa (zachwyca się jaka to ona piękna), Adriana i Michała. 

Nawet Jurasowi się udzieliło. Napisał Maryśce pod ostatnim zdjęciem Piękna🔥 co na to Ewuś

4 minuty temu, Madam napisał:

Gdzie? Przejrzałam jej insta i pod żadnym zdjęciem nie mam jego komentarzy. Na 99% usunął. 

Ja też nie widze. Ostatni jego komentarz jaki widzę to ten z autem o wspólnych tripach. Jestem pewna że było więcej komentarzy

• Like 1

4 minuty temu, Olo123 napisał:

Ja też nie widze. Ostatni jego komentarz jaki widzę to ten z autem o wspólnych tripach. Jestem pewna że było więcej komentarzy

Było, bo sama je pamietam. Coś musi być na rzeczy, skoro usunięte. Obrzydliwy typ. 

• Thanks 1

10 minut temu, Madam napisał:

Było, bo sama je pamietam. Coś musi być na rzeczy, skoro usunięte. Obrzydliwy typ. 

Teraz razem z Wandzia sie kapia😁

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.