Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rachell

Problem

Polecane posty

Cześć. 

Nie wiem czy to dobry dział (mam nadzieję, że tak). 

Czuje się troszkę samotna. Poszukuję bratniej duszy ale nie jest to łatwe. Ludzie mają skłonności do oceniania po wyglądzie. Mówią, że wcale tak nie jest a gdy tylko się ujawnię jest milczenie. A moim zdaniem i słyszałam to od różnych ludzi, że jestem ładna. Wiadomo - zależy od tego jaki ktoś na typ i wiem, że nie muszę się każdemu podobać. Ale nawet jeśli się komuś nie spodobam to szacunek wymaga by to powiedzieć wprost. Tak czy nie? Nie będę tu wstawiać swojego zdjęcia bo nie o to chodzi choć nie mam problemu pokazać się jeśli ktoś zechce. Dla mnie nie jest najważniejszy wygląd. Byłam nawet z facetami którzy w ogóle nie byli w moim typie ale faktycznie ujął mnie ich charakter. I normalnie się spotykaliśmy i nie było problemu. Nie bardzo wiem co robię. Często słyszę, że wartościowa jest ze mnie osoba to co jest nie tak? Rzecz jasna nie jest ze mnie jakaś desperatka która dzień i noc szuka księcia z bajki ale chciałabym mieć kogoś bliskiego. Jestem przyzwyczajona do bycia z kimś. Po prostu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Rachell napisał:

Jestem przyzwyczajona do bycia z kimś. Po prostu. 

Czas odzwyczaić się. Po prostu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze nie szukaj rady na tym forum. Tu jest kłębowisko żmij w wiekszości jadowitych, jak ukąszą to zachorujesz na kafeteriozę i będziesz sama do końca zycia. 

Edytowano przez nowekonto.1234
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Misiowie puszyści napisał:

Jestem przyzwyczajony do bycia sam. Po prostu. Powodzenia w poszukiwaniach.

To tak jak ja🙂 jedyna różnica, że o oponach muszę pamiętać😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi widać, że desperacko kogoś potrzebujesz. To jest naturalne, potrzebujemy bliskości i innych osób w naszym życiu, poczucia bycia kochanym itp. Niemniej powinnaś się skupić na sobie. Na akceptacji siebie, na polubieniu siebie - taaa wiem dyrdymały i banały. 

W twoim stanie polecam szukanie bratniej duszy - przyjaciela, przyjaciółkę. To Cię umocni. W sensie relacje rozwijają, otwierają. A z drugiej strony poczujesz się pewniej mając przyjaciółkę/przyjaciela.

 

kolejna sprawa, bratnia dusza nie istnieje. Istnieje tylko na filmach romantycznych. Trudno też stworzyć związek z kimś będąc na głodzie, mam na myśli głód miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadną desperatka ani nie napisałam, że szukam miłości jak z amerykańskiego filmu. Ludzie wyciągnijcie te kijki z czterech liter. Czepiają się słówek a umiejętność czytania ze zrozumieniem nie istnieje u Was? 

Dnia 11.10.2020 o 12:48, nowekonto.1234 napisał:

Po pierwsze i najważniejsze nie szukaj rady na tym forum. Tu jest kłębowisko żmij w wiekszości jadowitych, jak ukąszą to zachorujesz na kafeteriozę i będziesz sama do końca zycia

Chyba racja.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rachell napisał:

Ludzie wyciągnijcie te kijki z czterech liter.

Kijek to na razie wygląda na to, że połknęłaś Ty. Skoro wiesz lepiej, po co pytasz?

Dobrze Ci radzą. Skup się na sobie a nie na szukaniu towarzysza. Najpierw pokochaj siebie, samą. Dopiero, kiedy będziesz czuła się dobrze w pojedynkę, możesz otworzyć się na kogoś innego, kto również dobrze czuję się sam ze sobą. Inaczej będziesz pakować się z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×