Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kardulaki

Jak się pogodzić z porażką życiową ?

Polecane posty

Witaj.

Niestety na tak ogólne pytanie nie mam odpowiedzi. Może napisz coś więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2020 o 11:22, kardulaki napisał:

Jak ją przetrawić i iść dalej..?

Wyznaję prostą filozofię. Oto jedna z jej zasad 😉

Każda porażka jest lekcją. Odrób lekcje czyli wyciągnij wnioski, wprowadź plan naprawczy i ciesz się faktem, że drugi raz nie popełnisz tego samego błędu. Po wykonaniu tych wszystkich trudnych kroków, nagródź się jakoś. Trzeba być dla siebie dobrym, bo nikt o nas nigdy nie zadba tak dobrze tak jak my sami. 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznaj na netkobiety.pl dzial o rozstaniach, wysluchaj na yt podcastu o rozstniach psycholog Tatiany Mitkowej, z pewnoscia troche pomoze.

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, AZS56 napisał:

Poznaj na netkobiety.pl dzial o rozstaniach, wysluchaj na yt podcastu o rozstniach psycholog Tatiany Mitkowej, z pewnoscia troche pomoze.

Ja się z nikim nie rozstałam.  Chodzi o życie  to żeby jakoś zamknąć przeszłość pogodzić się z konsekwencjami  swoich wyborów i iść dalej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kardulaki napisał:

Ja się z nikim nie rozstałam.  Chodzi o życie  to żeby jakoś zamknąć przeszłość pogodzić się z konsekwencjami  swoich wyborów i iść dalej.  

Nie da się z nimi walczyć, zostawić w tyle czy wymazać z pamięci. Musisz się pogodzić. Od tego zacznij. To będzie pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2020 o 11:22, kardulaki napisał:

Jak ją przetrawić i iść dalej..?

pamiętaj że każdy jest wyjątkowy i każdy zasługuje na miłość w każdym wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wata napisał:

A co to jest porażka zyciowa? 

Moja taka,że wyjechałam do większego  miasta miało mi  się życie ułożyć i się nie ułożyło tak w wielkim skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kardulaki napisał:

Moja taka,że wyjechałam do większego  miasta miało mi  się życie ułożyć i się nie ułożyło tak w wielkim skrócie...

Życie to nie je bajka. 😉 Spójrz w lustro księżniczko, popraw koronę i zapierdzielaj do roboty 😛

A tak poważniej, to energia idzie tam gdzie ją wysyłamy. Jeśli ciągle będziesz myśleć o tym jak to Ci się nie układa i co Ci nie wyszło, to zapewniam, że nie posuniesz się do przodu. Odetnij przeszłość i skup myśli na tym co masz i co chcesz mieć, a potem po to sięgnij. Czy może to zająć trochę czasu ? Może, ale czas i tak upłynie, więc jak już się nad sobą poużalasz to ... sama wiesz, bo już pisałam. 😉 Patrzymy do przodu, nie do tyłu, wiesz dlaczego ?  Jak się będziesz ciągle odwracać, to się w końcu wypierrdolisz o najmniejszą przeszkodę, albo swoje własne nogi 😛  Więcej muuundrości na środę nie mam. Dobrego dnia 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładać taki temat w którym nie wiadomo o co chodzi? Porażką jesteś ty, bo tylko dvpe zawracasz i jeszcze masz pretensje że ktoś ci doradzić chciał. Nie odpisujcie leniwemu trollowi, któremu się nawet kilku zdań napisać nie chce, a oczekuje porady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, serduszko7 napisał:

Po co zakładać taki temat w którym nie wiadomo o co chodzi? Porażką jesteś ty, bo tylko dvpe zawracasz i jeszcze masz pretensje że ktoś ci doradzić chciał. Nie odpisujcie leniwemu trollowi, któremu się nawet kilku zdań napisać nie chce, a oczekuje porady. 

Jeśli ktoś nie ma problemu ze zrozumieniem czytanego tekstu, to wie o co chodzi. Po co pisać chamskie komentarze i dodatkowo dołować ludzi ? Poprawia Ci to samopoczucie ?  Smutne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ją przetrawić?  Musisz ją zaakceptować ( tę porażkę) pogodzić się z tym że miała miejsce w Twoim życiu, szukać rozwiązania, pomysłu na lepsze życie, aby ona nie powróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×