Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KasiaAlmirall26

Czy jest jakiś sposób aby go odzyskać?

Polecane posty

Jakiś czas temu odnowiłam znajomość z kolegą z liceum. Zawsze wydawał mi się fajnym chłopakiem uśmiechniętym rozmownym. Jednak przy bliższym poznaniu okazał się chamski- mówił jak ci nie pasuje to tam masz drzwi, tam masz przystanek. Wymuszał też wyraźnie zbliżenia nie rozumiał moejgo nie albo gdy prosiłam żeby zabrał rękę. W końcu ugięłam się z czym nie mogłam potem normalnie funkcjonować że zbliżenie odbyło się pod presją i rozeszliśmy się przez to. Jednak tęskniłam i wrocilismy. I tak z 5 razy. 
Jak już uznaliśmy przy 5powrocie że zależy nam na sobie i mielismy chwilę szczerosci on wyznał że z fikcyjnego konta umawiał się z obcymi dziewczynami na nagie sesje zdjęciowe a do znajomych w tym mnie pisał żeby podesłać nagie zdjęcia na maila, czy to może oznaczać że z nim jest coś nie tak?
Ja napisałam do jego byłej i koleżanki czy też miały z nim jakie sytuację rozbierania na siłę i czego można się po nim spodziewać. On się o tym dowiedzial i siwterdzil że to koniec między nami bo go oklamalam. 
Ja wkurzona, tym że nie wyszło ale też mogąca wreszcie wyrzucić z siebie ta złość za wywieranie presji rozbieranie na siłę i chamstwo za tą traumę postanowiłam wyrównać rachunki. Napisałam do jego znajomych że robił nagie sesje że mnie rozbierał na siłę i żeby uważały plus jemu zagroziłam że napiszę do jego szefa co robił(praca jest dla niego ważna). Jednak to nie przyniosło ulgi. Wciąż bardzo za nim tesknie. Chyba kocham. 
Czy istnieje jakikolwiek sposób na odzyskanie tego chłopaka. Próbowałam wrzucic jakieś ładne zdjęcie, przypadkowe spotkanie na mieście też nie podzialalo. Nawet z nim rozmawiałam ale on twierdzi że zniszczyłam wszystko i on nie jest mi w stanie zaufac.
Czy ktoś zna jakikolwiek sposób w jaki mogę go odzyskać? Pomyślałam że może nam się ułożyć ja będę bardziej pilnowała swoim granic żeby mnie nie zranił i może się uda skoro tak tęsknię. Błagam go jakieś pomysły i rady. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×