Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Szpilka i jurek

Polecane posty

17 minut temu, Ggość napisał:

Ja może jestem dziwna, ale na jej miejscu nie rozciełabym tak od razu pierścionka zaręczynowego. Ojej księżniczce spuchł paluszek i wielkie halo. Mogła to przeczekać, spróbować kilka sposóbow i jak widziała ze nie działają, to już nic na siłę z palcem nie robić, trzymać w lodzie i przynajmniej z dobe poczekać. Dorosła kobieta, prawie 30 lat a aferka jak z dzieckiem i te smutne minki i cieniutki głosik, dlaczego ona ciągle tak się zachowuje? 🤨

Dobry psycholog by Ci powiedział, że to niedowartościowana atencjuszka w masce odważnej przebojowej warszawianki z tłumem wielbiących ją przyjaciół i czołgającym się u stóp "partnerem" , musi o tym cały czas mówić bo kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą. Od dawna wiadomo, że krowa która dużo ryczy malo mleka daje 😜

• Thanks 2

42 minuty temu, Ggość napisał:

Ja może jestem dziwna, ale na jej miejscu nie rozciełabym tak od razu pierścionka zaręczynowego. Ojej księżniczce spuchł paluszek i wielkie halo. Mogła to przeczekać, spróbować kilka sposóbow i jak widziała ze nie działają, to już nic na siłę z palcem nie robić, trzymać w lodzie i przynajmniej z dobe poczekać. Dorosła kobieta, prawie 30 lat a aferka jak z dzieckiem i te smutne minki i cieniutki głosik, dlaczego ona ciągle tak się zachowuje? 🤨

o matko tak, te smutne minki do kamery! criiiiinge

Nie popieram jeczenia i smitnych minek ale nie dziwie się, że trochę spanikowala. Jak mi spuchł palec i pierścionek (co prawda nie zaręczynowy) utknął to też wpadłam w panikę tyle, że u mnie to było po dobrej studenckiej imprezie więc opuchlizna po alkoholu jest normą, panika była spowodowana chyba tym, ze jeszcze nie wytrzezwiałam na dobre, ale u niej też taki scenariusz jest możliwy, bo jak wiemy za kołnierz nie wylewa. Gdyby jednak u mnie był to pierścionek zaręczynowy to nie wiem, ale wzięłabym to za zły znak. Ja w sumie tak szczerze to chociaż może zabrzmi to chamsko po prostu jemu tego ślubu nie życzę.

Ok obejrzalam vlogasek Yoorasa i jego wymadrzanie sie na temat maseczek. Powiem tak, chlopie, k.r.e.t.y.n.a.m.i nie nazwalabym ludzi stosujacych sie do zalecen lekarzy, ale kogos innego bym owszem tak nazwala, jak myslisz, kogo?

Typie wyjrzyj moze poza swoja ekipe przyglupich juciuberow, pogadaj moze z kims, kto pracuje w sluzbie zdrowia i poszerz sobie horyzont. Kolejna drama, bo wielki juciuber zaslonil sobie usta i nos szalikiem (wtf?) i nie zostal obsluzony. Ja pie.r.nicze, mandat powinienes jeszcze dostac i na kopach wywalony z tego sklepu. Najgorsze, ze w komentarzach przyklaskujące mu Karyny które dywagują o prawie i jak tu nie ograniczac ich "wolnosci". Z kolei jego druga połowka Evcia na wyjezdzie z psiapsi, daja sobie buziaki na przywitanie w czasach pandemii. I wielce poruszona, bo zamykaja na nowo wszystko. Jesli to szczera troska, to zalozcie jeden z drugim maske na te swoje buźki, podczas swoich codziennych pielgrzymkach po galeriach handlowych. Postaraj sie kurcze zrobic cos drobnego, zeby powstrzymac cyrkulowanie wirusa. O ile ta troska w ogole byla prawdziwa, a nie spodowowana tym, ze nie bedzie co na vlogaska krecic.

I cytat, ktory dzis przeczytalam, dedykuje tobie, jórasku:

Jedną z plag dzisiejszego świata jest tak zwany „zdrowy rozsądek” czy „zdrowy chłopski rozum”, który jest po prostu zamiennikiem haseł takich, jak: „nie chciało mi się doczytać”, „nie znam się, to się wypowiem”, „nie interesuje mnie wiedza, ważniejsze są moje ufundowane na braku wiedzy przekonania.”

Oni sa oboje siebie warci. Przestaje to ogladac, zeby nawet moje jedno małe mini 1 wyswietlenie nie zostalo im dodane. Zajrze tu na forum, piszcie co tam u dziubaskow, ale ja serio wysiadam, nie ma sensu sie denerwowac. Jedyne, co mnie b. oburza w tym calym youtubie to to, ze ku z wa kazdy sobie moze zabrac glos, pierniczyc glupoty, nikt ich z tego nie rozliczy a ogladaja to dzieci. To jest cos, co mnie boli, bez kitu. A widze, ze nasz pulpasek chyba ma zapędy do spiskowych teorii? Ogladalam do tej pory z doskoku.

Edytowano przez crazy_little_blond_lady
  • Like 2
  • Thanks 5

Jak mu nie wstyd w ogóle opowiadać, że się koszulką zasłonił? Żal mi tych ludzi, którzy się koszulkami zasłaniają, nawet nasze warszawskie żule mają maski co prawda na samych ustach, ale mają i się ...mi nie zasłaniają. Zapomnieć maseczki to normalna rzecz, mi się to zdarzyło wiele razy, ale albo się wraca po maseczkę albo kupuje, nawet w monopolowych można nabyć to jednorazowe ustrojstwo. Daleka jestem.od dyskusji czy jest pandemia czy nie, ale naprawdę podziwiam tych, którzy "walczą" o rzekomą wolność człowieka demonstrując to nie noszeniem durnej maseczki. W razie czego trzeba się użerać z policją i jeśli komuś się chce to gratuluję, mi by było szkoda nerwów, czasu i energii. 

• Like 1

Ile oni mają lat? Ja ich nie oglądam:classic_biggrin:szkoda im nabijać oglądalność. Kolejne darmozjady?

Nie oglądaj, ja jak oglądam to tylko do momentu z tytułu, czasami trzeba się przekopać żeby znaleźć to co w tytule. To są dziwni ludzie, on z Ukrainy, taki typowy misio, kochany, czuły wpatrzony w swoją drugą połowkę, ona typowa dzielnicowa cwaniara, niby słodka, niby zalotna, a wzrok pogardliwy i takie typowe cwaniarskie miny dziewczęcia z bramy. Co tydzień jakaś drama z d... wyjęta i w każdym filmiku rozkazują się ludziom uśmiechać, to jest bardziej przerażające od nakazu noszenia masaczek.

• Haha 2

3 minuty temu, Minka55 napisał:

Nie oglądaj, ja jak oglądam to tylko do momentu z tytułu, czasami trzeba się przekopać żeby znaleźć to co w tytule. To są dziwni ludzie, on z Ukrainy, taki typowy misio, kochany, czuły wpatrzony w swoją drugą połowkę, ona typowa dzielnicowa cwaniara, niby słodka, niby zalotna, a wzrok pogardliwy i takie typowe cwaniarskie miny dziewczęcia z bramy. Co tydzień jakaś drama z d... wyjęta i w każdym filmiku rozkazują się ludziom uśmiechać, to jest bardziej przerażające od nakazu noszenia masaczek.

Nie oglądam:classic_biggrin: Oni długo juz nagrywają? Wynajmują mieszkanie czy maja swoje? Może coś napiszesz? Tak z ciekawości:classic_biggrin:

12 minut temu, Milutka napisał:

Nie oglądam:classic_biggrin: Oni długo juz nagrywają? Wynajmują mieszkanie czy maja swoje? Może coś napiszesz? Tak z ciekawości:classic_biggrin:

On może że 2 lata nagrywa a ona na początku tego roku zaczęła, wynajmują już chyba z 4 mieszkanie xd raz chcieli być jak Wandziaksy i wynajęli nieco większe i "lepsze" mieszkanie ale przyszła pandemia i stwierdzili że jednak ich nie stać. 

15 minut temu, Ggość napisał:

On może że 2 lata nagrywa a ona na początku tego roku zaczęła, wynajmują już chyba z 4 mieszkanie xd raz chcieli być jak Wandziaksy i wynajęli nieco większe i "lepsze" mieszkanie ale przyszła pandemia i stwierdzili że jednak ich nie stać. 

Dzięki:classic_biggrin:

Ja czasem na nich popatrze od może 4 miesiecy nawet nie wiem ile nagrywaja. Mieszkanie to chyba kawalerka z aneksen, kiedyś jak widzialam na filmie to taka klitka typowa z olx do wynajęcia w stolicy na doby dla głupich "turystów". 

Ja to tylko tu zostawie (przekopiowane z sasiedniego tematu o Laurze O.):

Wlasnie czytam, ze Influenser z Ukrainy, ktory wszem i wobec oglaszal, ze nie wierzy w Covida, zmarl na Covid-19 w wyniku komplikacji z sercem. 

Dmitriy Stuzhuk, trener fittness, 33 lata. Zostawil 25-letnia zone i trojke dzieci. 

Nikomu zle nie zycze, ale moze nastepnym razem booba powinna sie zastanowic zanim posle w swiat swoje kolejne "mundrosci"...

https://uk.yahoo.com/news/influencer-dmitriy-stuzhuk-dies-covid-032800603.html

32 minuty temu, Minka55 napisał:

Ale za to czytałam wcześbiej o nich i pisano jaka to Ewa inteligentna w przeciwieństwie do Wandy, jaka kulturalna, jaka wykształcona... Spodziewałam się zobaczyc ogarnięte dziewczę, włączam a tu  d.u.p.a. doslownie i w przenośni. Pustak taki jak Wandzia tyle, ze bez pieniędzy, za to z aspiracjami, miała być pani prawnik, obyta i kulturalna, a zobaczyłam jakąś typową dziunie w spalonych włosach, która za kase pewnie ledwo co administrację skończyła. Za to umiała wypiąć tyłek, tego nie można jej odmówić.

A coś tam we vlogu mówila, że  jest nauczycielką wuefu  czy tańca? 

1 minutę temu, Minka55 napisał:

A c.h.u.j. wie kim ona jest. Tyłkiem wywija na instagramie jakby to było jej życiowym osiągniciem. Jakiś obóz taneczny prowadziła, Wandzia reklamowała, więc wiele warte to nie było.

Nauczycielka ....? Masakra z tymi vlogierkami:classic_biggrin: Gadają od rzeczy. 

Czy tylko mnie zadziwia jej ubiór na październikową pogodę? Kurtka i goły pępek, a na dworze 10 stopni 🤔

• Haha 1

Juras w dzisiejszym vlogu mówi, ze Ewka za rok w grudniu będzie już w ciąży. Szkoda, ze nie zdają sobie sprawy jakie mogą mieć z tym problem. Swój droga tacy nieodpowiedzialni ludzie w ogóle nie powinni mieć dzieci... powoli nie da się tego oglądać - w każdym filmie tylko krytyka obostrzeń i reklamy 🤢

Jakoś tylko Juras z entuzjazmem o tym mowi a Wredna nawet nie przytaknie. Może po prostu zdaje sobie sprawę z problemów zdrowotnych o których mówiła na blogu i wie że może być problem z ciążą .

3 godziny temu, Dosianie napisał:

Juras w dzisiejszym vlogu mówi, ze Ewka za rok w grudniu będzie już w ciąży. Szkoda, ze nie zdają sobie sprawy jakie mogą mieć z tym problem. Swój droga tacy nieodpowiedzialni ludzie w ogóle nie powinni mieć dzieci... powoli nie da się tego oglądać - w każdym filmie tylko krytyka obostrzeń i reklamy 🤢

A co w tym złego, że planują sobie dziecko? Ja mam akurat już dzieci odchowane więc może nie wiem I już się nie znam, moda się zmieniła i teraz tylko z wpadki jest ok a planować nie wolno?  Trochę to śmieszne co piszesz, że mają nie planować " bo nie zdają sobie sprawy jakie mogą mieć problemy" wtf? 

Ja rozumiem, można sobie posmieszkowac I pohejtowac różne zachowania ale pisanie że ktoś nie powinien mieć dzieci bo k* wa co? Pije jako singiel butelkę wina wieczorem czy co? Kim ty wgl jesteś żeby pisać kto powinien pięć dzieci a kto nie. 

Edytowano przez Kubek23

Mi tam się wydaje, ze ona ma w swoim perfekcyjnym ( w jej mniemaniu ofkors) 

nosku tego juraska juniora i jego tatę ukrainca na wiecznej diecie, który Ciagle się tłumaczy ze coś wpieprza a za chwile dopytuje czy Ewcia jest dumna z niego ze tym razem hotdoga nie wmłóci po obiedzie (jakby kur.wa było z czego 😂) dlatego tez pewnie nie chce ślubu kościelnego, bo wiadomo, ze rozwodu Kościelnego nie dostanie a po cywilnym to rachu ciachu po jurachu 💁🏻‍♀️

• Like 1

2 minuty temu, Kubek23 napisał:

A co w tym złego, że planują sobie dziecko? Ja mam akurat już dzieci odchowane więc może nie wiem I już się nie znam, moda się zmieniła i teraz tylko z wpadki jest ok a planować nie wolno?  Trochę to śmieszne co piszesz, że mają nie planować " bo nie zdają sobie sprawy jakie mogą mieć problemy" wtf? 

Nie o to tu totalnie chodzi. Ten temat był już poruszany tutaj. Wytłumaczę. Planować owszem, ale On już nie raz ogłaszał,że w danym miesiącu Ona będzie w ciąży. Cały problem jego wywodów tkwi w tym,że gdy Ona w tym grudniu/styczniu nie będzie w ciąży to ludzie jak to ludzie będą wypytywać, dociekać. Wiesz jakie dobijące jest staranie się gdy nad łbem Ci siedza głosy to już, już? Nie daj im Boże że będą się starać bezowocnie, a ludzie będą pytać tylko o to to Szpila dostanie nerwicy,że jakim prawem ludzie pytają i wchodzą w prywate im.

• Like 4
  • Thanks 1

1 minutę temu, Olo123 napisał:

Nie o to tu totalnie chodzi. Ten temat był już poruszany tutaj. Wytłumaczę. Planować owszem, ale On już nie raz ogłaszał,że w danym miesiącu Ona będzie w ciąży. Cały problem jego wywodów tkwi w tym,że gdy Ona w tym grudniu/styczniu nie będzie w ciąży to ludzie jak to ludzie będą wypytywać, dociekać. Wiesz jakie dobijące jest staranie się gdy nad łbem Ci siedza głosy to już, już? Nie daj im Boże że będą się starać bezowocnie, a ludzie będą pytać tylko o to to Szpila dostanie nerwicy,że jakim prawem ludzie pytają i wchodzą w prywate im.

OK, nie o to mi chodziło odpowiadając tamtej osobie która twierdzi że Ewka nie powinna mieć dzieci albo ma nie planować bo będzie miała problemy. 

To są dorośli ludzie i jeżeli zapowiadają ze w grudniu 2050 Ewka będzie w ciąży to albo będzie albo będą się liczyć z komentarzami i dopytaniami  na ten temat, No sory ale kto im zabroni sobie planować, przecież komentarze są wliczone w ten biznes,  nadal nie rozumiem gdzie tu jest problem 

2 minuty temu, Kubek23 napisał:

OK, nie o to mi chodziło odpowiadając tamtej osobie która twierdzi że Ewka nie powinna mieć dzieci albo ma nie planować bo będzie miała problemy. 

To są dorośli ludzie i jeżeli zapowiadają ze w grudniu 2050 Ewka będzie w ciąży to albo będzie albo będą się liczyć z komentarzami i dopytaniami  na ten temat, No sory ale kto im zabroni sobie planować, przecież komentarze są wliczone w ten biznes,  nadal nie rozumiem gdzie tu jest problem 

No pewnie niech sobie planują, nie wiem czy oglądasz ich vlogi na bieżąco ale tylko On o tym wspomina i mówi,że Ona tego i tego będzie matką jego dziecka 😂

19 minut temu, Olo123 napisał:

No pewnie niech sobie planują, nie wiem czy oglądasz ich vlogi na bieżąco ale tylko On o tym wspomina i mówi,że Ona tego i tego będzie matką jego dziecka 😂

Tak, oglądam I wiesz, może być tak, że on bardzo chce tego dziecka, może ona się tylko zgrywa przed kamerami a też chce, nie mam pojęcia uważam, że jednak pragnienie posiadania dziecka przez kogokolwiek nie powinno być absolutnie hejtowane, ja rozumiem, że ktoś może powiedzieć o narkomance spod mostu która ma już 5 dzieci w domu dziecka, że nie powinna mieć dziecka ale oni? Niech sobie mają ile dusza zapragnie, a że zdradzają się że swoimi marzeniami to chyba też nie przestępstwo. 

Planować dzieci to oni sobie mogą i głośno o tym mówić również, ale mnie to śmieszy i dziwi, że oni chyba nie zdają sobie sprawy, że planowanie to jedno a prawdziwe życie to drugie. Życie lubi platac figle, E. borykała się z jakimiś problemani zdrowotnymi, wspominała też coś o hormonach. Także niech nie będą wszystkiego tacy pewni. Równie dobrze ciąża może być zagrożona, zajdzie w taką ciążę np we wrześniu a w grudniu ludzie będą dopytywać czy to już i ciekawe jakby się czuli. Scenariuszy może być wiele. Potem niech tylko nie mają pretensji do ludzi, że im "z buciorami" do życia wchodzą, bo sami ich chetnie wpuszczają. 

• Like 4

2 minuty temu, Ggość napisał:

Planować dzieci to oni sobie mogą i głośno o tym mówić również, ale mnie to śmieszy i dziwi, że oni chyba nie zdają sobie sprawy, że planowanie to jedno a prawdziwe życie to drugie. Życie lubi platac figle, E. borykała się z jakimiś problemani zdrowotnymi, wspominała też coś o hormonach. Także niech nie będą wszystkiego tacy pewni. Równie dobrze ciąża może być zagrożona, zajdzie w taką ciążę np we wrześniu a w grudniu ludzie będą dopytywać czy to już i ciekawe jakby się czuli. Scenariuszy może być wiele. Potem niech tylko nie mają pretensji do ludzi, że im "z buciorami" do życia wchodzą, bo sami ich chetnie wpuszczają. 

no moim zdaniem publiczne planowanie ciąży to ciężka sprawa. Ona wyraźnie nie jest zachwycona, miała problemy ze zdrowiem, z miesiączką.. po co publicznie mówić kiedy dokładnie planują? 

Rozwaliło mnie to, że Jurek stwierdził, że teraz ona ma swój kanał to się będzie bardziej starać o vlogmasa... serio? 

JURKA zachowanie w IKEA mega dziecinne. chyba nawet szpilka traciła do niego cierpliwosc 😮

Juri: Oł jee, jesteś piękna.
Szpila: no weż....<wzrok w...i*ony>
Hahahahaha nawet ona z nim nie może wytrzymać i chyba wie, że takie wazeliniarstwo jest żałosne 😄

8 godzin temu, Chitza napisał:

Juri: Oł jee, jesteś piękna.
Szpila: no weż....<wzrok w...i*ony>
Hahahahaha nawet ona z nim nie może wytrzymać i chyba wie, że takie wazeliniarstwo jest żałosne 😄

Haha racja, ja bym z takim facetem nie wytrzymała. Dla mnie takie codziennie "kocham cie", "moja piękna", "moja księżniczka" totalnie traci na wartości, gdy wypowiadane codziennie, w każdej możliwej sytuacji. Ale może E lubi być czczona, może chce być takim bóstwem dla swojego Jurka, kto ich tam wie😂 chociaż prędzej powiedziałabym że właśnie ma tego dosyć, tylko dlaczego nie potrafi przywołać go do porządku, powiedzieć, żeby tak często nie słodził jej, zwłaszcza pod publike bo to wkur*iajace jest. 

18 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

no moim zdaniem publiczne planowanie ciąży to ciężka sprawa. Ona wyraźnie nie jest zachwycona, miała problemy ze zdrowiem, z miesiączką.. po co publicznie mówić kiedy dokładnie planują? 

Rozwaliło mnie to, że Jurek stwierdził, że teraz ona ma swój kanał to się będzie bardziej starać o vlogmasa... serio? 

A jej to szybko "poszło" ? niedawno ten swój kanał założyła, a już tyle subskrypcji?  No i oglądających też ma dużo? 

Ewa na tym wyjeździe z przyjaciółkami była wreszcie sobą. a po powrocie do Warszawy do Jurka znowu założyła maskę. udaję szczęśliwą, stęsknioną. szczęśliwa na pewno była na tym wyjeździe z przyjaciółkami.  współczuję jurasowi jego zaangażowania w ten związek. wiecie czemu 🙂 będzie miał kiedyś przykre zderzenie z rzeczywistością 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się