Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ola2000

Kuzyn jest starszny! Co robić?

Polecane posty

Sprawa wygląda tak ostatnio z kuzynem pisałam co u niego słychać itd, chciał wiedzieć też co u mnie, jakich znajomych dotychczas poznałam na studiach i w akademiku. Później zapytał się mnie po raz któryś już czy współżyłam, mówię, że to są moje prywatne sprawy, nie mam ochoty się z tego spowiadać, nie obraź się. Mówił szkoda. Potem pyta a może ze mną chcesz sexu, a ja na to drukowanymi literami napisałam, że pewne tematy są dla mnie prywatne, jeśli ktoś mówi nie to znaczy, że jasny komunikat. Kiedyś to nawet pisał jeśli podobam ci się ja to powiedz może to się uda. Tak się zdenerwowałam, że bluźniłam pod nosem. Postanowiłam ignorować wiadomości od niego, ale ostatecznie go zablokowałam. Jeszcze nawet się pytał, którego aktora chciałabym poderwać ja mówię, że przecieś któryś mógłby być dla mnie tatą czy wujkiem, dziadkiem ze względu na wiek. Pomyślałam sobie, że może doniose do jego mamy o się dowie jakiego syna ma, ale już nie mam wiadomości od niego skoro go zablokowałam. Po drugie nie byłoby sensu donosić cioci o wszystkim. 28 lat ma kuzyn, a takie rzeczy pisze do mnie( 21 lat kończę w styczniu, za 3 miesiące). 28 latek do dziewczyny, w wieku prawie 21 lat pisze takie rzeczy?! Kiedyś do mnie pisał jeśli podobam ci się ja to powiedz, może kiedyś się uda. Powiedziałam mamie, że poskarżę się jego mamie, a mama mówiła nie byłoby sensu skarżyć cioci. Jego nr tel dodałam do czarnej listy. Jednak mimo blokady okazało się, że wiadomości od niego mam. Co robić? Kiedy cioci powiedzieć najlepiej? Kuzyn jest straszny, w genach ma chorobę psychiczną, po ojcu nierówno pod sufitem

Co za oblech. Musisz się nauczyć tupać nogą. Jego mamie powiedź jasno że jak nie chce syna z więzienia oglądać to niech młodych dziewczyn nie zaczepia. A gościowi jasno napisz że nie życzysz sobie od niego jakichkolwiek wiadomości, jakiegokolwiek kontaktu, że nie chcesz go na oczy widzieć i jeśli wpadną mu do głowy głupie pomysły to pierwsze co zrobisz to zawiadomisz policję o nękaniu. Napisz mu to pisemnie a odpowiedzi nie kasuj tylko zrób wydruk i schowaj do szafy bo to będzie twoje ubezpieczenie ....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się