Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niejaki Piórko

Czyja to ręka?

Polecane posty

Zdarza się, że obudzimy się za wcześnie. Jednak ona ma, godną zazdrości, umiejętność. Zasypiania w kilka minut w dowolnych warunkach.

Przytula się mnie, kładzie łepek na moim barku, bierze go do ręki i za chwilę śpi.

Tymczasem on wspaniale rozkwita. No właśnie! Spróbowałem i ja. I co? I nico! Ja to muszę go nieźle miętosić żeby zareagował, a Ona go tylko potrzyma.

A przecież ręka to ręką. Co za różnica czyja?

A jednak. Ona nawet nie musi się starać. Co Ona w sobie takiego ma?

Uprzedzając pytania w rodzaju "i co po obudzeniu?" odpowiadam: RÓŻNIE! Niestety często " och, jak późno!" i fruuu z łóżka.

Edytowano przez Niejaki Piórko
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niejaki Piórko napisał:

Zdarza się, że obudzimy się za wcześnie. Jednak ona ma, godną zazdrości, umiejętność. Zasypiania w kilka minut w dowolnych warunkach.

 

jej delikatna dłoń wsuwa się pod kołdrę, zsuwa skórkę i delikatnie pieści żołądź mojego członka.... rano spokojnie bez pośpiechu. Muska mi dziurkę do robienia siusiu, górę główki, potem na około koronę.... próbuje wędzidełko choć to bardzo "ryzykowne" a potem schodzi na jajka i bawi się moim woreczkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niejaki Piórko napisał:

A przecież ręka to ręką. Co za różnica czyja?

Nie, nie mój drugi. Słyszałem, że dobrze jest najpierw posiedzieć na swojej ręce, żeby odciąć dopływ krwi do niej i żeby zdrętwiała. I dopiero wtedy nie ma różnicy. Jest jak cudza. Osobiście nie sprawdzałem ale możesz to zrobić i podzielić się wrażeniami. 😜

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nemetiisto napisał:

możesz to zrobić i podzielić się wrażeniami

Dzielę się.

Niestety kuper mnie rozbolał i zrezygnowałem z eksperymentu.

Chyba jestem jak Księżniczka na ziarnku grochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och jej! Nie tylko Jej ręka!!!

Dzisiaj, gdy się obudziłem i pora już była, aby i Ją obudzić, budziłem ją ręką. Swoją.

Jej całe ciało jest rozkoszne w dotyku, widoku i zapachu. Cale. Od wielu lat.

Po prostu"dla sprawdzenia tego" wziąłem w dłoń Jej piętę. Do drugiej przytułiłem twarz. No i prawda! To prawda!

To dla mnie nie do pojęcia, że z upływem lat ludziom może się znudzić ich Kochanie.

No i po co ja to piszę? To jak zawór bezpieczeństwa. Chyba bym eksplodował. Seksualny wytrysk to nie na TO! On jest pomocny Juniorom, którym się uszy prostują od ciśnienia spermy.

Chyba się nie mylę, że część wpisów w Ero jest także wynikiem potrzeby wygadania się i nawet nie oczekuje odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2020 o 17:29, ddt60 napisał:

jej delikatna dłoń wsuwa się pod kołdrę, zsuwa skórkę i delikatnie pieści żołądź mojego członka.... rano spokojnie bez pośpiechu. Muska mi dziurkę do robienia siusiu, górę główki, potem na około koronę.... próbuje wędzidełko choć to bardzo "ryzykowne" a potem schodzi na jajka i bawi się moim woreczkiem ...

Takie zabawy nie zakończone finałem uważam za pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×