Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwus_2021

Hedonistyczne ebooki na instagramie

Polecane posty

Nie uważacie, że kosmetyczna hedonistk@ trochę już popłynęła z produkcją ebookow? Z fajnej blogerki z której porad korzystałam i naprawdę lubiłam jej posty zrobiła się maszynka do produkowania "książek". O ile to o włosach może faktycznie komuś pomoże to teraz będzie dzieliła się swoimi sposobami na zdrowe jedzenie 🤦‍♀️ na jej story ostatnio tylko reposty innych, nic ciekawego 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ja bardzo lubiłam czytać jej bloga i korzystać z porad. Od marca zaczęłam świadomie dbać o włosy, była spora różnica. Kupiłam nawet tego pierwszego e-booka i co? Wielkie rozczarowanie. Treści powtórzone z bloga, dwie części to to samo tylko kilka wyrazów/produktów zmienionych. I po kilku miesiącach dopiero dowiedziałam się, że mając włosy bardziej kręcone/falowane, potrzebuję innej pielęgnacji.

Teraz na insta żywa reklama.

Jestem wegetarianką od dziecka, bo przejmuję się krzywdą zwierząt. Ona taka niby dobra dla zwierzaków. Miała kiedyś maltańczyka, kilka zdjęć i nagle zniknął. Napisałam dwa razy na blogu co z psiakiem, nawet nie dodała moich komentarzy. Z tydzień temu dodała relację na insta jak to zwierzakom pomaga, zadała pytanie co z jej maltańczykiem, a ona mnie zablokowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt tego nie czyta, ale musiałam się gdzieś wygadać 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, laik10 napisał:

Pewnie nikt tego nie czyta, ale musiałam się gdzieś wygadać 😅

Ja przeczytałam 😁 mam wrażenie, że swoim podejściem trochę potencjał rozwoju bloga zgasiła. Rozumiem chęć zarobku ale naprawde ta ciągła narracja 'tego wam nie będę mówić, znajdziecie to w moim ebooku' jest po prostu słaba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla to te e-booki o włosach też średnio mają sens, chodzi mi o to, że wiadomości tam zawarte są ogólnie dostępne na YT czy Instagramie, gdzie są konto poświęcone wyłącznie pielęgnacji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sylwus_2021 napisał:

Ja przeczytałam 😁 mam wrażenie, że swoim podejściem trochę potencjał rozwoju bloga zgasiła. Rozumiem chęć zarobku ale naprawde ta ciągła narracja 'tego wam nie będę mówić, znajdziecie to w moim ebooku' jest po prostu słaba. 

Dokładnie, tego się słuchać nie dało. Zwłaszcza, że mam tego e-booka i naprawdę szału nie ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość1414 napisał:

Jak dla to te e-booki o włosach też średnio mają sens, chodzi mi o to, że wiadomości tam zawarte są ogólnie dostępne na YT czy Instagramie, gdzie są konto poświęcone wyłącznie pielęgnacji włosów.

Wiesz, niby racja, ale zawsze to wygodniej mieć wszystko w jednym miejscu. Tylko tu ona się tak podnieca, ciągle tego e-booka poleca, a to naprawdę trochę s.h.i.t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, laik10 napisał:

Wiesz, niby racja, ale zawsze to wygodniej mieć wszystko w jednym miejscu. Tylko tu ona się tak podnieca, ciągle tego e-booka poleca, a to naprawdę trochę s.h.i.t.

Ostatnio miałam możliwość czytania tego nowego chyba, o zimowej pielęgnacji czy jakoś tak. Miałam wrażenie, że powstał jedynie ze względu na współpracę ze sklepem internetowym do którego umieściła rabat na podane tam produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem. Ja pierwszym byłam rozczarowana, więc już kolejne mnie nie skusiły. A nawet nie miałam u kogo zobaczyć, bo w moim gronie nie ma włosomaniaków. Ale pomysły O stylizowaniu czy podział odżywek? No nie widzę tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, zachwalała te "niesamowite" plany pielęgnacji. A to jak dla mnie straszny niewypał. Mam strasznie mało włosów i muszę je myć codziennie, inaczej wyglądam jak łysa. A ona zaleca mycie max. 4x w tygodniu, więc ja i osoby podobne do mnie nie skorzystamy z jej porad. Bo jeśli nie zrobisz tak jak ona zaleca, efekty mogą być inne. Tak samo jak z produktami. "Użyj tych co ja, bo efekty nie będą takie same". Nie każdego stać na milion produktów do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna wygrała na loterii genowej i jak ktoś wierzy, że będzie miał takie włosy jak ona mając 5 włosów na krzyż to sorry, ale jest naiwny🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kargo napisał:

Dziewczyna wygrała na loterii genowej i jak ktoś wierzy, że będzie miał takie włosy jak ona mając 5 włosów na krzyż to sorry, ale jest naiwny🤦‍♀️

Ja nie wierzę, że będę miała takie tak ona, mam złe geny. Ale faktem jest (i widzę to po prawie roku świadomej pielęgnacji), że dobrze dobrane kosmetyki naprawdę zmieniają włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×