Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AdaAdriana

Nienawidze ludzi z ktorymi pracuję

Polecane posty

Mam 26 lat, pracuje juz rok w nowej pracy i mam dosc ludzi z ktorymi pracuje, mam wrazenie ze nikt mnie nie lubi.. ze stresu popelniam bledy, brakuje mi koncentracji zrobilam sie glupia po prostu..mam wrazenie ze stres mi zjadł  mózg..ciagle sie boje i chce mi sie płakać nie daje rady moje poczucie wartosci spadlo do zera, dzirwczyny w pracy od poczatku daja mi odczuc ze mnie nie lubią, jestem lekcewazona nawet jak cos opowiadam nikt nie chce slucha a czasem czyms dowali;(((  jestem raczej spokojna i wszyscy wchodza mi na glowe;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałabym się zwolnić ale teraz ciężki okres i nie wiadomo jak będzie, pomijajac to ze inni zakladaja rodziny a ja ciagle sama, sama z praca ktorej nienawidze bez wlasnego mieszkania...:((( nie wiem co robic wszystko jest źle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź empatyczne psychiatrę, pójdź do niego i powiedz że masz już problemy ze snem, że boisz się że napady lęku i poproś go aby dał Ci zwolnienie. Można to chyba ciągnąć do 6msc (tak było jakiś czas temu).

W tym czasie sobie szukaj lepszej pracy. Nie musisz w tym tkwić, możesz szukać swojego szczęścia gdzie indziej. Tylko pamiętaj - jeśli Cię zastraszają to lęk z czasem będzie narastał - jeśli jest coraz gorzej to nie ma co czekać.

Są w Polsce na pewno miejsca pracy gdzie jest lżej (znam całą grupę ludzi co nie mają tak źle, więc ty też możesz).

Walcz o swoje szczęście!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, AdaAdriana napisał:

Mam 26 lat, pracuje juz rok w nowej pracy i mam dosc ludzi z ktorymi pracuje, mam wrazenie ze nikt mnie nie lubi.. ze stresu popelniam bledy, brakuje mi koncentracji zrobilam sie glupia po prostu..mam wrazenie ze stres mi zjadł  mózg..ciagle sie boje i chce mi sie płakać nie daje rady moje poczucie wartosci spadlo do zera, dzirwczyny w pracy od poczatku daja mi odczuc ze mnie nie lubią, jestem lekcewazona nawet jak cos opowiadam nikt nie chce slucha a czasem czyms dowali;(((  jestem raczej spokojna i wszyscy wchodza mi na glowe;(((

Kup im po ciastku 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2020 o 22:29, JacekJ napisał:

Znajdź empatyczne psychiatrę, pójdź do niego i powiedz że masz już problemy ze snem, że boisz się że napady lęku i poproś go aby dał Ci zwolnienie. Można to chyba ciągnąć do 6msc (tak było jakiś czas temu).

W tym czasie sobie szukaj lepszej pracy. Nie musisz w tym tkwić, możesz szukać swojego szczęścia gdzie indziej. Tylko pamiętaj - jeśli Cię zastraszają to lęk z czasem będzie narastał - jeśli jest coraz gorzej to nie ma co czekać.

Są w Polsce na pewno miejsca pracy gdzie jest lżej (znam całą grupę ludzi co nie mają tak źle, więc ty też możesz).

Walcz o swoje szczęście!

Nikt mnie nie zastrasza. Wplywa to bardzo na moje poczucie wartości mimo że i tak już było niskie. Nie wszyscy są źli to mała grupa ludzi z tym że nikt nie reaguje na to co się dzieje w stosunku do mojej osoby np szef. Z resztą już o jednej sytuacji mu wspomniałam więc jestem w tym sama. Obrywa mi się za błędy które czasem zrobi każdy. Innym nie. Jestem dobrym pracownikiem i wiem o tym a męczę się bo ktoś mnie nie polubił. Nic złego nikomu nie zrobiłam, zawsze pomogę jeśli potrzeba, jestem miła..po prostu się nie spodobałam i to dwie osoby maja taki wpływ na sytuacje..na tyle ze szef nic nie reaguję..udaje, że nie słyszy. Jak bym wzięła takie l4 to dopiero by było;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bicz plis, nie ma to jak mieć na messengerze wiadomości w których jedna ...la na drugą, taka bombę zostawia się na speszial moment gdzyz stawka jest ekstremli haj... Skoro już tak każdy się wybiela na czyimś tle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z jedną laską miałam wojnę, ale moje marzenia się spełniły i przeszła na zdalną. 

Ale męczyłam się z nią 3 miesiące i do tego miała biurko niedaleko mojego, więc wiem co czujesz. Chcesz pogadać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Różniczka napisał:

W pracy spędza się dużo czasu więc atmosfera jaka w niej panuje jest bardzo wazna, przykre jest że nie ma choć jednej przyjaznej osoby, uważam że rzeczywiście jesteś w trudnej sytuacji, a gdybym miała coś Tobie doradzić to bym powiedziała żebyś robiła swoje i nie zwracała uwagi na wrogie otoczenie, ale zdaje sobie sprawę  że wcale nie jest to proste.

Nie:( staralam się ale tak sie nie da...nie przejmować się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Second Floor napisał:

Ja z jedną laską miałam wojnę, ale moje marzenia się spełniły i przeszła na zdalną. 

Ale męczyłam się z nią 3 miesiące i do tego miała biurko niedaleko mojego, więc wiem co czujesz. Chcesz pogadać? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie. Jest tyle poradników jak radzić sobie z manipulantami, toksykami i kłamcami. A karma prędzej czy później te osoby dopadnie.

"Usiądź na brzegu rzeki i poczekaj, aż trupy twoich wrogów spłyną z prądem" - polecam stare chińskie przysłowia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Kocham to powiedzenie. Latami mogę czekać, aby zrobić to co Japończycy zrobili z grobem McAthura... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest najlepsza 26 lat prawie i nie bzyknieta prawdopodobnie od urodzenia... Ale ma się za goddess od safari, wydaje mi się że to jest podłoże dla jej frustracji. Za wybujałym ego często skrywa się wiele kompleksów. Za 10 lat nie wróżę zmian w tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecz się. Masz 26 lat, a chcesz mieć już mieszkanie, wszyscy maja cie lubić itd. Szkoła sie skończyła. To jest [prawdziwe życie). Na mieszkanie się zarabia latami, a w pracy nie muszą cię lubić bo chodzisz tam dla pieniędzy. Eh to bezstresowe dzisiejsze wychowani ei roszczeniowa młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz inne czasy, ludzie po 20 idą w mieszkania na kredyt. Bezstresowe? Niektórzy są napier.dalani w domu pasem za brak świadectwa z paskiem, za 4 zamiast 5. Tu się można zdziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2020 o 16:38, nowik napisał:

Lecz się. Masz 26 lat, a chcesz mieć już mieszkanie, wszyscy maja cie lubić itd. Szkoła sie skończyła. To jest [prawdziwe życie). Na mieszkanie się zarabia latami, a w pracy nie muszą cię lubić bo chodzisz tam dla pieniędzy. Eh to bezstresowe dzisiejsze wychowani ei roszczeniowa młodzież.

Pracuję odkąd skończyłam 18 lat. Bezstresowo to ja w domu nie miałam..Sam się lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2020 o 16:38, nowik napisał:

Lecz się. Masz 26 lat, a chcesz mieć już mieszkanie, wszyscy maja cie lubić itd. Szkoła sie skończyła. To jest [prawdziwe życie). Na mieszkanie się zarabia latami, a w pracy nie muszą cię lubić bo chodzisz tam dla pieniędzy. Eh to bezstresowe dzisiejsze wychowani ei roszczeniowa młodzież.

Poza tym to nie jest kwestia lubienia.. one się uwzieły na mnie. To nie jest moja pierwsza praca i nigdy nie trafiłam na tak wrednych ludzi. Nawet na produkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Różniczka napisał:

Czasami sytuacja sama się rozwiązuje, np zatrudni się nowy niekonfliktowy pracownik a wtedy atmosfera w pracy staje się dużo 

Nie, nikogo nie zatrudnią niestety. Mogliby mnie zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie jestes sama w takiej sytuacji,  podejrzewam ze wiekszosc ludzi choc raz pracowala w miejscu ze zmijami ktore az sie prosily o wyszarpanie za kudly. Powiem Ci kiedyś sie przejmowalam bardziej takimi rzeczami teraz mam wywalone czy ktoś mnie lubi czy nie, przychodze robie swoje wychodze. Rozmawiam tylko z tymi ktorych lubie a na resztę nie zwracam uwagi bo po co:)

Olej te laski, nie gadaj z nimi bo nie warto, skup sie na pracy a je miej gleboko w dupie!!

W miedzyczasie szukaj sobie jakiejs innej pracy a noz widelec sie cos trafi.

A jutro wejdz do pracy z glowa do gory, pewnoscia siebie i pamietaj ze nie mozesz miec dobrego jutra jesli myslisz caly czas o wczoraj :) 

Powodzenia i nie daj sie !

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2020 o 19:20, Kasabianka1357 napisał:

Hej, nie jestes sama w takiej sytuacji,  podejrzewam ze wiekszosc ludzi choc raz pracowala w miejscu ze zmijami ktore az sie prosily o wyszarpanie za kudly. Powiem Ci kiedyś sie przejmowalam bardziej takimi rzeczami teraz mam wywalone czy ktoś mnie lubi czy nie, przychodze robie swoje wychodze. Rozmawiam tylko z tymi ktorych lubie a na resztę nie zwracam uwagi bo po co:)

Olej te laski, nie gadaj z nimi bo nie warto, skup sie na pracy a je miej gleboko w dupie!!

W miedzyczasie szukaj sobie jakiejs innej pracy a noz widelec sie cos trafi.

A jutro wejdz do pracy z glowa do gory, pewnoscia siebie i pamietaj ze nie mozesz miec dobrego jutra jesli myslisz caly czas o wczoraj 🙂

Powodzenia i nie daj sie !

 

dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×