Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
serniczek

w ogole zaluje ze zyjez chcialbym sie nigdy nie urodzic ktos tez tak ma??

Polecane posty

Wiem, ze tego nie przeczytasz, bo mnie zablokowałeś ale żadne miejsce nie zmieni Twojej głowy. Może jesteś już skazany na upadek, Twoje wybory 

Taa to zara mnie wszyscycwysmieja.

Ja juz niw nadaje sie do nkrmalnegoczycia

Zostalo mi sie staczac i truc sie. Prawictwa tez nie strace z nikim. Inaczej mnie wszyscy wykoncza. To sie sam wykanczam

Taa w polsce skazany na babcie codziennir wydzwania i zebym wpadl w odwiedziny a ja mam dosc trgo a tu to samo codziennie palacze i pijaki nie widze zadnego sposobu by sie z tego goowna wyrwac.

Babi swoją to Ty szanuj, bo jak Ci wszyscy poumierają to dopiero będziesz płakał zakalcu.

Dzieki ludziom mam same klopoty.

Nie moge zyc normalnie, tylko trzeba byc doroslym. To nie oracuje wiec musze isc do lekarza.

Zostalo jeszcze pojac do pracy, a picie i palenie juz mam we krwi. W.koncu zycie doroslego. Trzeba robic to co dorosli, pic palic uprawiac seks pracowac jezdzic samochodem.

Tylko ze ja nie chce byc dorosly, wiex dlaczego ciagle pije i pale. To dzieki wladnie ludziom palaczom pijakom i babci

Teraz zanim zdechne bede musial znosic latami efekty uboczne picia i palenia. Czeka mnie wolna i bolesna smierc. Bo takie jest zycie doroslego, rodzi sie i zdycha.

Bo jestem menelem i dlatego terax musze to znosic. Bol serca, zaczadzony organizm. Super zycie. Nue ma to jak od samych narodzin sie tylko meczyc zyciem.

A jak chce zyc po swojemu nie oic nie palic to zaraz mnie wszyscy linczuja  jak oije i pale truje sie to jest wszystko super. Trzeba sie truc uzywkami zeby bylo OK

Jedni pracuja zeby zyc a ja pije i pale super

Szkoda ze tak jak inni musze tracic na zdrowiu zeby dalej egzystowac

19 godzin temu, serniczek napisał:

Jedni pracuja zeby zyc a ja pije i pale super

Szkoda ze tak jak inni musze tracic na zdrowiu zeby dalej egzystowac

Dlaczego pijesz?-bo się wstydzę, a dlaczego się wstydzisz? - bo pije. Może gdybyś się zakochał, ale tak na serio, serio, to byś się podniósł. Ogarnął życiowo. Ale to musiałaby być taka silna osobowościowo dziewczyna, żeby Ci wytyczyła Twoja ścieżkę życia, od nowa. Wtedy i pijaństwo schodzi na dalszy plan i człowiekowi raźniej.. I babcia by się ucieszyła. Wcale nie chcesz umierać! 

• Like 1

10 minut temu, Mocher-Babka napisał:

Ja też już mam. Dość. Wirus pandeemia ...ały mi życie. 

Przeciez zycie jest piekne. Swiat jest piekny! Mozemy wszystko ci chcemy. Po co sie bac

Przed chwilą, Lola14 napisał:

Przeciez zycie jest piekne. Swiat jest piekny! Mozemy wszystko ci chcemy. Po co sie bac

Co możemy? Aktualnie nic nie możemy. Nawet pracować nie mogę bo Pozamykali wszystko. W tym roku pracowałam tylko 4 tyg z czego musiałam wszystko wydać. Jestem załamana 

4 minuty temu, Mocher-Babka napisał:

Co możemy? Aktualnie nic nie możemy. Nawet pracować nie mogę bo Pozamykali wszystko. W tym roku pracowałam tylko 4 tyg z czego musiałam wszystko wydać. Jestem załamana 

A nie mozesz uzyc tego czasu zeby sie doksztalcic? 

1 minutę temu, Lola14 napisał:

A nie mozesz uzyc tego czasu zeby sie doksztalcic? 

Nie mogę bo nie mam juz na to pieniędzy. 

Pozatym miałam robić ważny projekt i nic z tego już nie wyjdzie przynajmniej w tym roku. 

47 minut temu, Mocher-Babka napisał:

Nie mogę bo nie mam juz na to pieniędzy. 

Pozatym miałam robić ważny projekt i nic z tego już nie wyjdzie przynajmniej w tym roku. 

Projekt czego? 

4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Dlaczego pijesz?-bo się wstydzę, a dlaczego się wstydzisz? - bo pije. Może gdybyś się zakochał, ale tak na serio, serio, to byś się podniósł. Ogarnął życiowo. Ale to musiałaby być taka silna osobowościowo dziewczyna, żeby Ci wytyczyła Twoja ścieżkę życia, od nowa. Wtedy i pijaństwo schodzi na dalszy plan i człowiekowi raźniej.. I babcia by się ucieszyła. Wcale nie chcesz umierać! 

To tak niestety nie działa, nikt nam nie naprawi życia ani charakteru, tylko my to możemy zrobić. 

8 minut temu, Kulfon napisał:

To tak niestety nie działa, nikt nam nie naprawi życia ani charakteru, tylko my to możemy zrobić. 

Jeśli kto słaby  upada, to po ludzku, trzeba go podeprzeć!  Działa, działa. 

44 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Jeśli kto słaby  upada, to po ludzku, trzeba go podeprzeć!  Działa, działa. 

Przez bycie z nim w związku? Poza tym serniczek nie chce wziąć odpowiedzialności za swoje życie ani sam sobie pomóc. Najpierw sam musi tego chciec.

No fajnie byloby rano otworzyc oczy a tutaj zajeebista laska lezy i moge z nia robic co chc i odwrotnie

Edytowano przez serniczek

30 minut temu, Kulfon napisał:

Przez bycie z nim w związku? Poza tym serniczek nie chce wziąć odpowiedzialności za swoje życie ani sam sobie pomóc. Najpierw sam musi tego chciec.

Ktoś go musi z tego namiotu wyciągnąć, podać mu dłoń. Dlaczego by nie jakaś młoda, ładna i sympatyczna dziewczyna?Co on jest jakiś gorszy, czy co? 

2 minuty temu, serniczek napisał:

No fajnie byloby rano otworzyc oczy a tutaj zajeebista laska lezy i moge z nia robic co chc i odwrotnie

A nie "mówiłam". Tego Ci życzę! 

A mi tutaj dobrze, gorzej jesli zacznie mnie kto nachodzic.

Zwiazek ze mna wygladalby tak, spalibysmy w namiocie a potem na kuchence gazowej za £25 gotowalbym nam jedzenie hahah.

A tak na serio to poznalem kiedys angielke w grze i do tej pory gramy, moze sie kiedys spotkamy

Przed chwilą, serniczek napisał:

Zwiazek ze mna wygladalby tak, spalibysmy w namiocie a potem na kuchence gazowej za £25 gotowalbym nam jedzenie hahah.

A tak na serio to poznalem kiedys angielke w grze i do tej pory gramy, moze sie kiedys spotkamy

Żyć nie umierać. Spoko loko. Może być, że się spotkacie. A pewno. Życie pisze różne scenariusze. 

6 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale to musiałaby być taka silna osobowościowo dziewczyna, żeby Ci wytyczyła Twoja ścieżkę życia, od nowa.

Tu się zgadzam ale to musi być naprawdę mądra i cierpliwa dziewczyna bo...

1 minutę temu, serniczek napisał:

...wątpię czy którakolwiek w takie coś wejdzie jeżeli nie będzie chciał nic zmienić.

Przed chwilą, Hellies napisał:

Tu się zgadzam ale to musi być naprawdę mądra i cierpliwa dziewczyna bo...

...wątpię czy którakolwiek w takie coś wejdzie jeżeli nie będzie chciał nic zmienić.

Ludzie wchodzą w różne rzeczy i tematy. Nie każda lubi złote klamki i smycz. Ile ludzi tyle pomysłów! 

No tak mi sie własnie wydawało, że sernik uroił sobie istnienie kobiet które wyciagają meneli z bagna i celowo się w nim położył. Ale to tylko domysły. W każdym razie powodzenia zyczę. 

Edytowano przez naomi.quinn

Oczywiscie, ze sie wyspalem. Tutajcjest wspaniale.

W ogole samochodow nie slychac caly dzien. W Polsce od 6 rano do 1 w nocy samochody, albo tu gdzie wczesniej mieszkalem podobnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować