Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
serniczek

w ogole zaluje ze zyjez chcialbym sie nigdy nie urodzic ktos tez tak ma??

Polecane posty

4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ludzie wchodzą w różne rzeczy i tematy. Nie każda lubi złote klamki i smycz. Ile ludzi tyle pomysłów! 

Możliwe ale chyba każda oczekuje jakiegoś poczucia bezpieczeństwa.

1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Taka to cyniczna retoryka. Taka, żeby dowalić i poczuć się lepiej. No bywa. A szkoda. 

No niestety ale przynajmniej od razu po kilku zdaniach można sobie wyrobić opinię o danej osobie.

No tanangielka mnie sie wczoraj oytala, czy mi czefo nie brakuje a ja ze laseczki do shag w poludnie a ona ze lubi shag i w ogole to pisala mi ze czuje sie winna ze dzielila loze z dwoma facetami przez ostatnie 2 tyg a ja jestem homelessem.

Tylko ze ja sobie to inaczej wyobrazalem. Obawiam sie, ze juz jestem za stary na znalezienie.normalnej dziewczyny

15 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Taka to cyniczna retoryka. Taka, żeby dowalić i poczuć się lepiej. No bywa. A szkoda. 

Proponuję żebyś się nim zajęła i go z tego wyciągnęła, a może nawet sie mu oddała na pocieszenie, udowodnij że twoje słowa to nie tylko retoryka. Bo ja bym mu pomogła, ale finansowo, gdybym tylko miała cos wiecej niz na podstawowe potrzeby. Zawsze pomagam jak widzę nędzę i sie z tym nie obnoszę. 

Edytowano przez naomi.quinn

To co teraz sie u mnie dzieje traktuje jako tymczasowa przygode, cos nowego.

A tak ogolnie to niestety ja w liceum nie mialem laski, nie stracilem prawictwa z dziewczynaz ktorej to tez bylby pierwszy raz a zamiast zdawax mature i skonczyc szkole to ja palatalem sie po psychiatrach i bralem psychotropy, bylem zmuszony opusciccl szkole, bo mialem za duze zaleglosci, ale teraz ucieklem z polski do anglii mam 5 lat pobyt, a wczoraj kolega angol ze mi zalatwia universal credit £300 miesiecznie i bede kase dostawal, do polski pojade na swieta a tu universal credit z anglio przelew uhh 1500zl za nic to ja dziekuje.

Kiedys bede wspominal z teksnota moje spanie w namiocie przy akompaniamencie plynacej rzeki i spiewajacych ptakow.

Ostatnio jak spalem to jakis lis mi szczekal obok namiotu ja pieerdole to jest to

Poza tym, znajac forum kafeteriii, można sie domyślać, że cała ta historia może być jakąś wielką ściemą dla podtrzymania frekwencji. 

17 minut temu, Hellies napisał:

Możliwe ale chyba każda oczekuje jakiegoś poczucia bezpieczeństwa.

No niestety ale przynajmniej od razu po kilku zdaniach można sobie wyrobić opinię o danej osobie.

Jeśli oczekuje, to w coś takiego nie wejdzie. Nie o tym pisałam. 

Mnie to tylko brakuje wanny i cieplej albo goracej wody, soli i ziol do kapieli...

Prysznicow.nie.lubie

10 minut temu, naomi.quinn napisał:

Proponuję żebyś się nim zajęła i go z tego wyciągnęła, a może nawet sie mu oddała na pocieszenie, udowodnij że twoje słowa to nie tylko retoryka. Bo ja bym mu pomogła, ale finansowo, gdybym tylko miała cos wiecej niz na podstawowe potrzeby. Zawsze pomagam jak widzę nędzę i sie z tym nie obnoszę. 

Nie życzę sobie, żebyś na mnie napadała. 

1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Może zażyj na uspokojenie, bo ja na ciebie nie napadam tylko piszę jak do istoty rozumnej. 

3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

To nie jest koncert życzeń, lewaku. 

• Thanks 1

1 minutę temu, użytkownik napisał:

Zaloguj się na oink. 

17 minut temu, serniczek napisał:

To co teraz sie u mnie dzieje traktuje jako tymczasowa przygode, cos nowego.

A tak ogolnie to niestety ja w liceum nie mialem laski, nie stracilem prawictwa z dziewczynaz ktorej to tez bylby pierwszy raz a zamiast zdawax mature i skonczyc szkole to ja palatalem sie po psychiatrach i bralem psychotropy, bylem zmuszony opusciccl szkole, bo mialem za duze zaleglosci, ale teraz ucieklem z polski do anglii mam 5 lat pobyt, a wczoraj kolega angol ze mi zalatwia universal credit £300 miesiecznie i bede kase dostawal, do polski pojade na swieta a tu universal credit z anglio przelew uhh 1500zl za nic to ja dziekuje.

Tak. Niech Ci ktoś tam na miejscu pomoże, żebyś dostał zasiłek. Trochę okrzepniesz i będzie dobrze. Nie każdy ma z górki. Trzymam kciuki. 

2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Tak. Niech Ci ktoś tam na miejscu pomoże, żebyś dostał zasiłek. Trochę okrzepniesz i będzie dobrze. Nie każdy ma z górki. Trzymam kciuki. 

Noo kurde w srode sie z nimi widze bo kolega kupil nowa perkusje.Mapex i jakis niezly hihat i w srode bedziemy grali muze chyba w 3, a potem zaaplikujemy.

10 minut temu, serniczek napisał:

Noo kurde w srode sie z nimi widze bo kolega kupil nowa perkusje.Mapex i jakis niezly hihat i w srode bedziemy grali muze chyba w 3, a potem zaaplikujemy.

Czyli nie jest najgorzej.  A będzie lepiej. 

42 minuty temu, serniczek napisał:

No tanangielka mnie sie wczoraj oytala, czy mi czefo nie brakuje a ja ze laseczki do shag w poludnie a ona ze lubi shag i w ogole to pisala mi ze czuje sie winna ze dzielila loze z dwoma facetami przez ostatnie 2 tyg a ja jestem homelessem.

Tylko ze ja sobie to inaczej wyobrazalem. Obawiam sie, ze juz jestem za stary na znalezienie.normalnej dziewczyny

Za stary, to jakbyś miał 89 lat :)) 

19 minut temu, BoniBluBuka napisał:

I po co zakładasz takie gowno?

A ty po co wciąż zakładasz takie boniblugunwa?

No jakims cudem mi sie udalo wyrwac z Polski ale jak tam przyjade na miesiac albo dwa a z anglii przelew £300 to wiecej jak 1000zl to wow.

Kiedys mialem w Polsce rentr 750zl to listonosz mi przynosil a ja potem rozieerdalalem ta kase w dwa tygi. Potem kolejne dwa tygi bylem bez grosza. I tak ponad caly rok. Spoko bylo.

Jak mam pieniazki to wiem jak sie dobrze zabawic :~). Wystaczy mi zawedrowac w anglii daleko na jakas wioske a tam pub i piwo to potem tryskam szczesciem

9 minut temu, użytkownik napisał:

A ty po co wciąż zakładasz takie boniblugunwa?

Bo mnie banuja. Każdy wie ze ja to ja a ty udajesz upośledzona kobietę. 

32 minuty temu, użytkownik napisał:

Wczoraj zostales zaorany wraz ze swoimi urojeniami o dywanach i politeizmie islamu, gdzie wtedy byla twoja odwaga do zwracania sie w taki sposob do ludzi? Uciekles z tematu, a takiego odwazniaka zgrywasz.

6 minut temu, serniczek napisał:

No jakims cudem mi sie udalo wyrwac z Polski ale jak tam przyjade na miesiac albo dwa a z anglii przelew £300 to wiecej jak 1000zl to wow.

Kiedys mialem w Polsce rentr 750zl to listonosz mi przynosil a ja potem rozieerdalalem ta kase w dwa tygi. Potem kolejne dwa tygi bylem bez grosza. I tak ponad caly rok. Spoko bylo.

Jak mam pieniazki to wiem jak sie dobrze zabawic :~). Wystaczy mi zawedrowac w anglii daleko na jakas wioske a tam pub i piwo to potem tryskam szczesciem

I potem masz moralniaka, ze marnujesz zycie na piwsko i papierochy. Po co ci to?

6 minut temu, Poetka napisał:

Wczoraj zostales zaorany wraz ze swoimi urojeniami o dywanach i politeizmie islamu, gdzie wtedy byla twoja odwaga do zwracania sie w taki sposob do ludzi? Uciekles z tematu, a takiego odwazniaka zgrywasz.

Nie uciekłeś, tylko rzucać grochem w przygłupawą schiozfreniczke nie zwykłem. Uznaj to za wygraną, lewaku. :D

Nie uciekłeś, tylko rzucać grochem w przygłupawą schiozfreniczke nie zwykłem. Uznaj to za wygraną, lewaku. 😄

Sorry ale schizofrenie to chyba ty masz zakładając konta oink. Żenujące. A teraz możesz mnie wyzwać. 

11 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Bo mnie banuja. Każdy wie ze ja to ja a ty udajesz upośledzona kobietę. 

Widzę, że są postępy. Niedawno oinks była starym grzybem według ciebie... 😄 

Nie uciekłeś, tylko rzucać grochem w przygłupawą schiozfreniczke nie zwykłem. Uznaj to za wygraną, lewaku. 😄

Śmieszne. Widzisz mnie w innych tematach, w ktorych sie nie udzielam i nazywasz mnie schizofrenikiem. Piszesz jakobys byl znawca tematu islamu, a myslisz, ze to religia politeistyczna, bo ma odlamy i mnie nazywasz przyglupem. Cos jeszcze masz do dodania?

1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

A teraz możesz mnie wyzwać. 

Nie dzisiaj, nie mam siły na hejty. 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować