Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wrednaika27

Jak zwrócić uwagę

Polecane posty

Ostatnio przespalam się z kolegą. Jeśli można nazwać to przespaniem się bo nawzajem zrobiliśmy sobie dobrze. Po tym dniu nasz  kontakt zaczął być inny mniej rozmawialiśmy mniej pisaliśmy aż w końcu przestal pisać odzywał się tylko w pracy. Co mam zrobić żeby zwrócić na siebie jego uwagę żeby mieć z nim kontkat jak wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wrednaika27 napisał:

Ostatnio przespalam się z kolegą. Jeśli można nazwać to przespaniem się bo nawzajem zrobiliśmy sobie dobrze. Po tym dniu nasz  kontakt zaczął być inny mniej rozmawialiśmy mniej pisaliśmy aż w końcu przestal pisać odzywał się tylko w pracy. Co mam zrobić żeby zwrócić na siebie jego uwagę żeby mieć z nim kontkat jak wcześniej. 

pewnie gdyby mu zależało to odezwałby się bez jakiś twoich dodatkowych działań. Może to jest taki facet, który po prostu chciał z Tobą zaliczyć numerek i po numerku stracił zainteresowanie Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Wrednaika27 napisał:

Ostatnio przespalam się z kolegą. Jeśli można nazwać to przespaniem się bo nawzajem zrobiliśmy sobie dobrze. Po tym dniu nasz  kontakt zaczął być inny mniej rozmawialiśmy mniej pisaliśmy aż w końcu przestal pisać odzywał się tylko w pracy. Co mam zrobić żeby zwrócić na siebie jego uwagę żeby mieć z nim kontkat jak wcześniej. 

Napisz mu że jest po ebany i jest homosiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Niby normalny napisał:

Bzdura, ja tego chce jak i wielu innych, ale wy najcześciej chcecie tych oblatywaczy. 

No przecież napisałem że facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Aha czyli mam rozumieć że jak nie jest oblatywaczem to nie jestem facetem? 

No oczywiście że nie. To jedynie chamski żart, bo nie mogłem się powstrzymać 😄

Ogólnie masz rację, że nie zawsze i nie wszyscy. Poza tym to jest piramida potrzeb, jak już masz związek (o ile go potrzebujesz,) to dopiero wtedy zaczynasz się rozglądać za kochankami (o ile ich potrzebujesz).

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×