Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cyganka

Blokowanie na fb

Polecane posty

Poruszę dość specyficzny temat.Czym kieruję się osoba blokująca?? Rozumiem jeżeli ktoś jest chamski obraża nas nie daje spokoju itp . Ale jeżeli blokada nas zaskakuje choć nic nie zrobiliśmy drugiej osobie.Chyba że ma żal ukryty ale wtedy się rozmawia a nie bawi w blokowanie jak dziecko.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko przeniosło się do fb. Foch? Zapomnij o lajkach. Życzenia? Nie dzwoni się tylko życzy oschle na osi czasu. Podpadłaś? Blok. Takie popieprzone życie tam macie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale electra to ujęłaś. Teraz w pracy ludzie nie rozmawiają że sobą tylko maile wysyłają. Teraz są jakieś porypane czasy. Zanim jeden z drugim usiądzie do stołu to cyk i fotka na fejsa co jadł. Jedzie pajac samochodem a po drugiej stronie ulicy wypadek. I co? Oczywiście aparacik w ruch i pokazać musi wszystkim co widział ... jeden. To samo się tyczy wszelkiego blokowania. Nie chce jeden z drugim normalnie zakończyć znajomości tylko blokuje i się nie odzywa. Nie używam tego gównianego portalu jak Facebook. Wolę kontakt osobisty nawet w tych trudnych covidowych czasach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Cyganka napisał:

Czym kieruję się osoba blokująca?

Zwyczajnie nie chce żadnego, nawet przypadkowego kontaktu. Z jakich powodów nie wiadomo. Mogą być różnorakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiasz z kimś normalnie a za dwa tygodnie dostajesz blok.Znaczy się widoczne osoba i tak cię miała daleko gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fidodido napisał:

samochodem

Trzeba udzielić pomocy to nie ma komu, ale do nagrywania każdy pierwszy. Pomieszanie z poplątaniem, chore czasy.Mam konto, ale potrzebuje go w jednym, ważnym celu, natomiast wieje na nim nudą bez profilowego i szumnej działalności. Składam życzenia znajomym w ten sposób, do bliskich dzwonię. Swoją drogą durny zwyczaj informowania wszystkich o swoich urodzinach. Kto ma pamiętać pamięta i zadzwoni. Meldowanie się w różnych miejscach czy wstawianie zdjęć z życia to cyrk na kółkach, nawet małp nie brakuje... Nawet zdjęcia profilowego nie mam, nigdy nie nauczyłam się idealnego dzióbka😜😗

Edytowano przez Electra
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja blokuję takich bez zdjęć czy fake konta. Skoro ktoś chce oglądać moje konto a sam niczego nie publikuje, to coś z nim nie tak według mnie i lepiej nie mieć takiego w znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dudzia123 napisał:

Ja blokuję takich bez zdjęć czy fake konta. Skoro ktoś chce oglądać moje konto a sam niczego nie publikuje, to coś z nim nie tak według mnie i lepiej nie mieć takiego w znajomych. 

Ja potrzebuję konta do dwóch grup na których bardzo mi zależy. Jeśli nie będę potrzebowała w nich być to zwyczajnie usuwam konto. Moi znajomi też mnie mają do hecy, nie dostarczam im wrażeń🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Cyganka napisał:

[...] Czym kieruję się osoba blokująca?? [...]

Jeśli sama nie raczyła nakreślić powodu przed zablokowaniem, to zwyczajnie nie ma sensu rozmyślać i tracić energii. Poważni dojrzali ludzie rozmawiają, niedojrzali pozbawieni kultury osobistej bawią się w blokowanie na społecznościówkach. Albo im coś nie pasuje, coś ich uraziło, czy chcą zwrócić na siebie uwagę... Nieistotne, grunt, że się wyeliminowali. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byliśmy razem.. trochę się posypało ale zostaliśmy na stopie koleżeńskiej mieliśmy kontakt.. normalny zwyczajny rozmawiałyśmy..on postanowił to uciąć bez słowa...niewiem może siedział w nim jakiś żal . mógł porozmawiać a nie odcinać w dziecinny sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz kogoś parę lat jesteś dobrym kolegą. A w pewny momencie ta osoba nie odpisuje, nie pisze już "cześć" z powodu pytania o spotkanie się i pogadanie po długim czasie. Zablokowanie tej osoby poprawia nastrój. Bo to był ktoś fałszywy. Minął jakiś czas, stwierdziłem, że odblokuję, bo mi już to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za każdym blokiem stoi foch żal z drugiej strony a może zwyczajna nieszczerość.Tylko wtedy kiedy nic nikomu nie zrobiliśmy to jest zastanawiające.Tylko nad czym się zastanawiać jak druga strona widocznie nie ma ochoty oglądać mojego ryja..sorry za dosadność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×