Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krainacieni0

Dlaczego ludzie nie lubią osób lgbt i uważają je za gorsze?

Polecane posty

Nikt nikogo nie uważa za gorszego lub lepszego. Problem tkwi w tym, że Oni( całe to lgbt) się z tym afiszują. Mówią, że takie życie jest ok i chcą dzieci adpotować. Normalne chyba że tłok pracuje w cylindrze silnika a nie w rurze wydechowej. I całe te parady równości i prowadzanie się na smyczy. Jakieś obsceniczne skakanie po balustradzie i klepanie się po genitaliach. Jaki tu przykład dla dzieci? Chcą się miksować między sobą to niech to robią. Po co robić z tego święto narodowe.?

• Like 3

Ja piernicze całe to PO i PiS. Kocham Polskę i Polaków. A to co opisałem to widziałem na własne oczy. Wyrejestrowałem już telewizor bo nie będę już płacił abonamentu żeby mnie karmili takim szambem.. Telewizor podłączyłem córce pod PlayStation i wyniosłem do jej pokoju. 

10 minut temu, Fidodido napisał:

Nikt nikogo nie uważa za gorszego lub lepszego. Problem tkwi w tym, że Oni( całe to lgbt) się z tym afiszują. Mówią, że takie życie jest ok i chcą dzieci adpotować. Normalne chyba że tłok pracuje w cylindrze silnika a nie w rurze wydechowej. I całe te parady równości i prowadzanie się na smyczy. Jakieś obsceniczne skakanie po balustradzie i klepanie się po genitaliach. Jaki tu przykład dla dzieci? Chcą się miksować między sobą to niech to robią. Po co robić z tego święto narodowe.?

Widziałeś kiedyś parada równości, to pierwsze pytanie a drugie to jak często w Polsce odbywa się  parada równości ? 

Widziałem paradę równości w Niemczech. Mieszkam w Warszawie i te całe śmieszne przemarsze też widuje u nas. 

Dokładnie. Dolewają oliwy do ognia paradami, profanacją wizerunku Matki Boskiej, tęczowymi piątkami i całą resztą. Skrajnych homofobów nie jest wielu, jest za to wielu ludzi takich jak ja, którzy ich akceptują dopóki nie wyjeżdżają z tym całym tęczowym majdanem. 

Edytowano przez Electra
  • Like 4
  • Thanks 1

10 minut temu, Fidodido napisał:

Widziałem paradę równości w Niemczech. Mieszkam w Warszawie i te całe śmieszne przemarsze też widuje u nas. 

A jak często wpisujesz przemarsze równości w Warszawie?

11 minut temu, Fidodido napisał:

Jeżeli rzeczywiście widziałaś marsz równości w Niemczech w co wątpię to nie porównuj marsze równości w Niemczech do tych w Polsce.

Nie ważna ich częstotliwość. Ta ich śmieszna oprawa jest nie do przyjęcia. Po zobaczenia jednej mam dość serdecznie.. 

• Like 1

Przed chwilą, Fidodido napisał:

Nie ważna ich częstotliwość. Ta ich śmieszna oprawa jest nie do przyjęcia. Po zobaczenia jednej mam dość serdecznie.. 

Właśnie że ważna jest ich częstotliwość marszu równości, i załóżmy że widziałaś je w Niemczech w co wątpię to nie porównój je w Polsce które pewnie również nie widziałeś.

1 minutę temu, Różniczka napisał:

Właśnie że ważna jest ich częstotliwość marszu równości, i załóżmy że widziałaś je w Niemczech w co wątpię to nie porównój je w Polsce które pewnie również nie widziałeś.

Jesteś ich wielbicielką to bądź. Pracuje w centrum i byłem świadkiem tylu dziwnych akcji z lgbt że mnie mndli na samą myśl. 

6 minut temu, Fidodido napisał:

Jesteś ich wielbicielką to bądź. Pracuje w centrum i byłem świadkiem tylu dziwnych akcji z lgbt że mnie mndli na samą myśl. 

I tu się mylisz poza gejemi które zna się w z mediów czyli tych co są osobami publicznymi osobiście nie znam żadnego geja ani lesbijki tylko nie lubię nagonki na żadną grupę społeczną a moje motto życiowe to "żyj i daj żyć innym"

Dlaczego poza Polską widok dwóch osób homoseksualnych jest naturalny? Bo w swoim byciu nie są nachalni, obsceniczni, agresywni. Są zwykłe czułe gesty jak między dwojgiem kochających się ludzi, u nas trącą bezwstydnoscią i wyuzdaniem. 

• Like 1
  • Thanks 1

Trzeba ich akceptować. Każdy ma prawo do wyboru jak chce żyć i z kim. Nawet byłbym w stanie przełknąć jedną normalną paradę równości na rok gdzie wszyscy zachowują się kulturalnie według ogólnie przyjętych norm ale nie więcej. Dlatego że nie powinno się promować odchyleń nawet jeżeli nie są one szkodliwe dla ogółu społeczeństwa.

• Thanks 1

40 minut temu, Fidodido napisał:

A gdyby się w Tobie zakochał taki przystojny, miły i mądry chłopak? 

2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

A gdyby się w Tobie zakochał taki przystojny, miły i mądry chłopak? 

Nie gustuje w gejach. Mam żonę, wysoką szczupłą blondynkę...

38 minut temu, Electra napisał:

Dlaczego poza Polską widok dwóch osób homoseksualnych jest naturalny? Bo w swoim byciu nie są nachalni, obsceniczni, agresywni. Są zwykłe czułe gesty jak między dwojgiem kochających się ludzi, u nas trącą bezwstydnoscią i wyuzdaniem. 

Widać, że nigdy nie bylas na paradzie rownosci za granica. I ze w ogole jak zwykle "nie wiem to się wypowiem". Sorry, ale jestes homofobką i konserwą. Masz często poczucie humoru, ale strasznie zawęzony obraz swiata i moralnosc Dulskiej.

• Like 2

18 minut temu, Fidodido napisał:

Nie gustuje w gejach. Mam żonę, wysoką szczupłą blondynkę...

Proszę nie zasłaniać się żona, niczym tarcza antyrakietową. 

Nawet jedna parada równości na rok to za dużo jeśli odstawia się na niej prowokacje religijne i ekshibicjonizm.

• Like 1

1 godzinę temu, Fidodido napisał:

Niektórzy tego nie pojmuje ale cały czas atakują i chcą narzucić większości społecznej jak postępować. Nie ręczę za siebie jakbym coś takiego spotkał. Czy ktoś  na smyczy prowadzony to niby człowiek 😄

19 minut temu, Kulfon napisał:

Widać, że nigdy nie bylas na paradzie rownosci za granica. I ze w ogole jak zwykle "nie wiem to się wypowiem". Sorry, ale jestes homofobką i konserwą. Masz często poczucie humoru, ale strasznie zawęzony obraz swiata i moralnosc Dulskiej.

Nie byłam na paradzie równości, ale robiłam zakupy przy gejach, jadłam kolację w romantycznej knajpie przy gejach i miałam mnóstwo innych okazji obsrteowc ich w zwyczajnym ich życiu by widzieć jak można w smaczny sposób nie kryć się, ale też nie obnosić się ze swoją orientacją. 

Edytowano przez Electra
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Fidodido napisał:

Ci, którzy się afiszują, to jakiś śmiesznie mały odsetek. Reszta chce po prostu normalnie żyć. A co do tłoka w rurze wydechowej, to zerknij na jakikolwiek portal erotyczny i zapytaj obecnych tak panów, czy lubią anal. 😈

2 godziny temu, Fidodido napisał:

To irytuje wiele osob.

Z drugiej strony w tej przesadzie jet metoda, zeby zwrocic uwage na brak jakichkolwiek praw dla osob homoseksualnych. W ten sposob niektorzy walcza o swoje prawa.

Hmmm, może problem polega na myleniu tolerancji z akceptacją 

można coś tolerować ale tego nie akceptować

A z tego co widać grupom lgbt nie chodzi wcale o tolerancję tylko o usiłowanie zmuszenia ludzi do aktywnej akceptacji 

nie ma mowy o równości kiedy żąda się specjalnych praw dla określonej grupy ludzi

• Like 1

45 minut temu, Solanka napisał:

Nawet jedna parada równości na rok to za dużo jeśli odstawia się na niej prowokacje religijne i ekshibicjonizm.

Kosciol tez dolewa oliwy do ognia. Mnostwo ludzi uwaza ksiedza na ambonie za autorytet

4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Kosciol tez dolewa oliwy do ognia. Mnostwo ludzi uwaza ksiedza na ambonie za autorytet

No i dobrze. Kościół mówi o szacunku dla osób o homoseksualnej orientacji ale nigdy nie uzna życia w takim związku za coś dobrego. 

Najlepszym schronieniem dla geja, który boi się społeczeństwa jest właśnie posługa kapłańska. 🤣 Kolega mojego ojca zrezygnował gdy okazało się jak to wszystko naprawdę wyglada. 😉 

44 minuty temu, Electra napisał:

Nie byłam na paradzie równości, ale robiłam zakupy przy gejach, jadłam kolację w romantycznej knajpie przy gejach i miałam mnóstwo innych okazji obsrteowc ich w zwyczajnym ich życiu by widzieć jak można w smaczny sposób nie kryć się, ale też nie obnosić się ze swoją orientacją. 

Ach, to zwracam honor, rzeczywiscie jesli spotkalas gejow w restauracji i na zakupach to jestes w ich sprawach ekspertem, a poniewaz nie rzucilas sie na nich z piesciami to na pewno jestes osoba wyrozumiala i tolerancyjna.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się