Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krainacieni0

Dlaczego ludzie nie lubią osób lgbt i uważają je za gorsze?

Polecane posty

1 minutę temu, Poetka napisał:

Nie rozumiesz, ze nie mam na wyciagniecie reki kazdego twojego postu? 

A szkoda, bo pamięć Cię zawodzi.

9 minut temu, Różniczka napisał:

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z agresywnym wymuszanie swoich racji przez środowisko LGBT dlatego mam pytanie jak to agresywne zachowanie wygląda?

Choćby nazywanie ludzi nazistami tylko dlatego że mają inne zdanie. Nie ma ludzi idealnych i tak samo nie ma również idelanych środowisk LGBT. 

Przed chwilą, Poetka napisał:

Zaburzona, ale jej tlumaczenie z dziewictwem bylo wziete wprost z podejscia jakie prezentuje kosciol. Albo sobie wybierasz z wiary albo sie trzymasz wszystkiego i jak twierdzisz, ze trzymasz wszystkiego to nawet w dyskusji z laska ktora chce w wieku 30 lat skladac sluby czystosci 

Poetko, jako stała bywalczyni zarówno ero jak i uczuciowego, oświadczam Ci, że nie widzę sprzeczności w poglądach Solanki i Pieprzniczki. Z obiema rozmawiam tu i tam i według mnie przejawiają one poglądy monolityczne. To, że się z nią w wielu sprawach nie zgadzam, to inna kwestia. Daleko mi do kosciola i do popierania tego co głosi obecnie polski katolicyzm. Jednak jestem w stanie rozmawiac w miarę kulturalnie z osobą o zupelnie odmiennych od moich pogladach. Hipokryzję musialabym zarzucić calemu kosciolowi, ale czy ma to sens?

Przed chwilą, Solanka napisał:

Kościół nie ma fetyszu błony i nie broni jej jak niepodległości przed ginekologiem. Tam nie było mowy o ślubach czystości. Twoje uwagi są coraz bardziej od czapy.

Nie graj glupiej. Laska sie rzucala o kwestie wspolzycia pozniej im bardziej wasza dyskusja sie poglebiala. Nota bene ciekawe jak to przed chwila wmawialas mi ze zmyslam, a teraz juz pamiec dziala na tyle dobrze, ze "tam nie bylo mowy o slubach czystosci". 

1 minutę temu, DANIEL napisał:

Choćby nazywanie ludzi nazistami tylko dlatego że mają inne zdanie. Nie ma ludzi idealnych i tak samo nie ma również idelanych środowisk LGBT. 

Jeżeli ktoś twierdzi że ludzie LGBT to nie ludzie to tak twierdzili właśnie naziści i co ta agresja na tym wyglądała? bo ja agresji jakoś nie widzę, za to spotkałam się z wyzwiska i tych z LGBT pedały czy pedaraści to najłagodniejszez nich.

3 minuty temu, Poetka napisał:

Nie graj glupiej. Laska sie rzucala o kwestie wspolzycia pozniej im bardziej wasza dyskusja sie poglebiala. Nota bene ciekawe jak to przed chwila wmawialas mi ze zmyslam, a teraz juz pamiec dziala na tyle dobrze, ze "tam nie bylo mowy o slubach czystosci". 

Ja pamiętam tę dyskusję a ty zmyślasz moje odpowiedzi. Skończ.

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Poetko, jako stała bywalczyni zarówno ero jak i uczuciowego, oświadczam Ci, że nie widzę sprzeczności w poglądach Solanki i Pieprzniczki. Z obiema rozmawiam tu i tam i według mnie przejawiają one poglądy monolityczne. To, że się z nią w wielu sprawach nie zgadzam, to inna kwestia. Daleko mi do kosciola i do popierania tego co głosi obecnie polski katolicyzm. Jednak jestem w stanie rozmawiac w miarę kulturalnie z osobą o zupelnie odmiennych od moich pogladach. Hipokryzję musialabym zarzucić calemu kosciolowi, ale czy ma to sens?

Jak sama sie okresla katolicka seksedukatorka sie gryzie z wizerunkiem swietej zaprezentowanym w tym temacie. Mozesz mnie przekonywac, ze jest inaczej i mozna je)bac po ludziach innej orientacji, ze sie ich powinno leczyc udajac swietsza od papieza i jednoczesnie grac seksedukatorke na ero. Mozesz, ale nie przyznam ci racji nie ma takich szans. To dla mnie nie lada hipokryzja postawa zaprezentowana przez ta pania w temacie 

2 minuty temu, Solanka napisał:

Ja pamiętam tę dyskusję a ty zmyślasz moje odpowiedzi. Skończ.

Tak jak zmyslilam temat, nie? 

Jak sama sie okresla katolicka seksedukatorka sie gryzie z wizerunkiem swietej zaprezentowanym w tym temacie. Mozesz mnie przekonywac, ze jest inaczej i mozna je)bac po ludziach innej orientacji, ze sie ich powinno leczyc udajac swietsza od papieza i jednoczesnie grac seksedukatorke na ero. Mozesz, ale nie przyznam ci racji nie ma takich szans. To dla mnie nie lada hipokryzja postawa zaprezentowana przez ta pania w temacie 

Wg ciebie hipokryzją jest opowiadanie na ero jak wygląda seks katolickich małżeństw,  jakimi zasadami się kierują, promowanie NPR itp. Dobre!

2 minuty temu, Poetka napisał:

Jaki temat?

2 minuty temu, Poetka napisał:

Trudno, żeby miała inny stosunek do ludzi o innej orientacji, niż oficjalne stanowisko kościelne. Pamietam, kiedyś czytałam w WO wywiad z Małgorzatą Terlikowska. Gdy był poruszany temat seksu, nie zgadzalam się z nią w żadnym punkcie, niemniej jednak była względnie spójna w swojej formie katolickiej żony i matki. Podobnie odbieram Solankę. Nie oczekuję od katolików wyrozumialosci dla lgbt. To się mija z celem.

3 minuty temu, Poetka napisał:

Temat pamiętam, ta cała Aneta czy Anita była po.je.ba.na. Wg mnie to był jakis troll.

1 minutę temu, Solanka napisał:

Wg ciebie hipokryzją jest opowiadanie na ero jak wygląda seks katolickich małżeństw,  jakimi zasadami się kierują, promowanie NPR itp. Dobre!

To albo jestes swieta albo jestes katolicka seksedukatorka na ero na kafeterii. Cofnij sie kilka stron w tym temacie i przeczytaj swoje wypowiedzi

7 minut temu, Onkosfera napisał:

Trudno, żeby miała inny stosunek do ludzi o innej orientacji, niż oficjalne stanowisko kościelne. Pamietam, kiedyś czytałam w WO wywiad z Małgorzatą Terlikowska. Gdy był poruszany temat seksu, nie zgadzalam się z nią w żadnym punkcie, niemniej jednak była względnie spójna w swojej formie katolickiej żony i matki. Podobnie odbieram Solankę. Nie oczekuję od katolików wyrozumialosci dla lgbt. To się mija z celem.

To jest oficjalne stanowisko kosciola? "Choć gdyby wreszcie wrócono do definiowania homoseksualizmu jako choroby można by ich leczyć i wtedy kto wie"

4 minuty temu, Poetka napisał:

To albo jestes swieta albo jestes katolicka seksedukatorka na ero na kafeterii. Cofnij sie kilka stron w tym temacie i przeczytaj swoje wypowiedzi

Nie widzę sprzeczności 😊

1 minutę temu, Solanka napisał:

Nie widzę sprzeczności 😊

Nie dziwi mnie to. Tak samo slowa czarnka zakwalifikowalas do grupy "komplement skierowany w kierunku kobiet". Nie mam sily na ciebie, idz dalej grac swieta

ja jestem dziewczyną i znam dużo gejów 🙂 i bardzo ich lubię, i ogólnie mnie nie interesuje kto z kim sypia, a cała nagonka w tv na lgbt to chyba tylko katolicy 😜 i ludzie ze wsi. co nie znają a oceniają.. 

Nie dziwi mnie to. Tak samo slowa czarnka zakwalifikowalas do grupy "komplement skierowany w kierunku kobiet". Nie mam sily na ciebie, idz dalej grac swieta

Jesteś uprzedzona do prawicy i katolicyzmu dlatego nie rozumiesz tych słów. A co do świętości to ty mi przylepiłaś taką łatkę wraz z resztą lewicowego towarzystwa. Dzięki. 

10 minut temu, Solanka napisał:

Jesteś uprzedzona do prawicy i katolicyzmu dlatego nie rozumiesz tych słów. A co do świętości to ty mi przylepiłaś taką łatkę wraz z resztą lewicowego towarzystwa. Dzięki. 

Tak sobie wmawiaj.

2 godziny temu, merkaba napisał:

znam gejów i sa przeciwko lgbt 

Fajnie gej jest przeciwko gejom a lesbijki przeciwko lesbijką 

1 godzinę temu, Różniczka napisał:

Fajnie gej jest przeciwko gejom a lesbijki przeciwko lesbijką 

Są przeciwko upolitycznianiu ich orientacji oraz postulatom jakie wysnuwają poszczególne organizacje. Lgbt to ludzie ale niektórzy przedstawiciele walczą z nierównościami w sposób nazbyt kontrowersyjny. Nie każdy spod literek musi się zgadzać z tymi grupami. 🤷‍♂️ Takie krótkie wyjaśnienie.

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Są przeciwko upolitycznianiu ich orientacji oraz postulatom jakie wysnuwają poszczególne organizacje. Lgbt to ludzie ale niektórzy przedstawiciele walczą z nierównościami w sposób nazbyt kontrowersyjny. Nie każdy spod literek musi się zgadzać z tymi grupami. 🤷‍♂️ Takie krótkie wyjaśnienie.

Póki co to geje lesbijki i biseksualni poza postulatem adopcji dzieci który rzeczywiście jest kontrowersyjny i który nigdy nie wejdzie w życie praktycznie nie mają żadnych innych postulatow , nie widze też zeby to srodowisko chciało by ich orientacja byla upolityczniona nawet nie bardzo wiem jak by to miało wygladać, owszem to środowisko walczy ale z przesladowaniami i a atakami agresji o wyzwiskach i odczlowieczeniu nie wspomnę.  Osobiście pomimo że mieszkam w dużym wojewódzkim mieście nigdy nie spotkałam ani geja ani lesbijki, pewnie boją braku akceptacji że strony innych.

2 minuty temu, Różniczka napisał:

Póki co to geje lesbijki i biseksualni poza postulatem adopcji dzieci który rzeczywiście jest kontrowersyjny i który nigdy nie wejdzie w życie praktycznie nie mają żadnych innych postulatow , nie widze też zeby to srodowisko chciało by ich orientacja byla upolityczniona nawet nie bardzo wiem jak by to miało wygladać, owszem to środowisko walczy ale z przesladowaniami i a atakami agresji o wyzwiskach i odczlowieczeniu nie wspomnę.  Osobiście pomimo że mieszkam w dużym wojewódzkim mieście nigdy nie spotkałam ani geja ani lesbijki, pewnie boją braku akceptacji że strony innych.

Sam jestem spod literki i mam mnóstwo takich znajomych. To bardziej zawiły temat, w środowisku sami sobie często skaczemy do gardeł. Mogę policzyć na palcach jednej ręki homoseksualistów, którzy bawią się w jakieś szczekanie i darcie japy. (Głównie to emocjonujące się dzieci) O wolność walczyć można na wiele lepszych sposobów. Upolitycznianie wiąże się z tym co reprezentuje rząd i w jaki sposób reprezentuje pewną grupę. (Tak jak lewica podpięła się lgbt i jak prawica pozornie z tym walczy, to nie powinno mieć ze sobą nic wspólnego) Potem występują Krzywe skojarzenia względem różnych grup. Może jestem w tym wszystkim zbyt idealistyczny, bo nie raz mi się oberwało za to kim jestem ale większej wojny nie mam zamiaru wywoływać. 

Nie są oficjalnie zarejestrowaną grupą,bo gdyby tak było to odpowiadaliby przed sądem za obrazę uczuć religijnych.

Przed chwilą, Marta1990 napisał:

Nie są oficjalnie zarejestrowaną grupą,bo gdyby tak było to odpowiadaliby przed sądem za obrazę uczuć religijnych.

Bo lgbt to nie grupa tylko skrót od pewnych nazw. Polityka wykreowała wiele krzywych zwierciadeł.

2 minuty temu, Marta1990 napisał:

A ileż to politycy narodowcy i inni mąłotolerancyjni obrażali środowisko LGBT, 

3 minuty temu, Różniczka napisał:

A ileż to politycy narodowcy i inni mąłotolerancyjni obrażali środowisko LGBT, 

Wszyscy się obrażają, bo to się zwyczajnie sprzedaje. Robi się ludziom wodę z mózgu po jednej i po drugiej stronie. W dodatku świat już taki jest, sam dojrzeje.

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Wszyscy się obrażają, bo to się zwyczajnie sprzedaje. Robi się ludziom wodę z mózgu po jednej i po drugiej stronie. W dodatku świat już taki jest, sam dojrzeje.

No ta ale jak już politycy podjudzają ludzi mówiąc że to nie ludzie to mi trochę przypomina to 38 rok kiedy w Niemczech podobnie mówili o Żydach .

1 minutę temu, Różniczka napisał:

No ta ale jak już politycy podjudzają ludzi mówiąc że to nie ludzie to mi trochę przypomina to 38 rok kiedy w Niemczech podobnie mówili o Żydach .

Nie zgadzam się z tym co robią ale nikt im przecież ust nie zaknebluje. Społeczeństwo polskie ma takie podwaliny, że na ludzi to działa. Sami politycy nawet tak nie muszą myśleć, ważne żeby mówili to co większość chce usłyszeć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się