Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krainacieni0

Dlaczego ludzie nie lubią osób lgbt i uważają je za gorsze?

Polecane posty

15 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

nie ma mowy o równości kiedy żąda się specjalnych praw dla określonej grupy ludzi

A jakie sa te specjalne prawa, ktorych zadaja?

4 minuty temu, Kulfon napisał:

Ach, to zwracam honor, rzeczywiscie jesli spotkalas gejow w restauracji i na zakupach to jestes w ich sprawach ekspertem, a poniewaz nie rzucilas sie na nich z piesciami to na pewno jestes osoba wyrozumiala i tolerancyjna.

A nie jest tolerancyjna? Nie kumplowałaby się z nimi gdyby nie była.  Zna ich jako ludzi a nie działaczy politycznych. Ty jesteś ekspertem od lgbt? Należysz do jakiegoś ruchu?

3 godziny temu, krainacieni0 napisał:

przecież to jest skandal

To z powodu niezbyt lotnych aktywistów, którzy z jakiegoś powodu, często wbrew woli samych zainteresowanych, uzurpują sobie prawo do reprezentowania całej grupy. Tęczaki to w większej mierze takie poetki, które więcej złego niż dobrego robią.

8 minut temu, Solanka napisał:

A nie jest tolerancyjna? Nie kumplowałaby się z nimi gdyby nie była.  Zna ich jako ludzi a nie działaczy politycznych. Ty jesteś ekspertem od lgbt? Należysz do jakiegoś ruchu?

Nie jestem ekspertem dlatego uczę się i slucham bez wydawania osądow. Natomiast gadanie, ze ktos nie jest homofobem, bo zna geja jest takim samym gadaniem jak to, ze ktos nie jest rasista, bo zna lub przyjazni sie z POC. Albo, ze ktos nie jest seksista, bo ma zone i corke.

13 minut temu, Kulfon napisał:

A jakie sa te specjalne prawa, ktorych zadaja?

Prawnego uznania zwiazkow jednoplciowych jako odrebnej grupy spolecznej. A przy tym rownych praw z osobami heteroseksualnymi, zawierania malzenstw, itd.

Uzytkownik jeszcze raz ci powtarzam, idz poszukaj mnie w temacie o dywanach w ktorym sie nie udzielalam, poczytaj o islamie zamiast pisac ze to religia politeistyczna i moze zaloz kolejne konto, z ktorego bedziesz udawal kobiete. Ja sie w te wasze awantury tutaj wtracac nie zamierzam, a ty sie zwyczajnie uposlaku odwal

2 minuty temu, Kulfon napisał:

Nie jestem ekspertem dlatego uczę się i slucham bez wydawania osądow. Natomiast gadanie, ze ktos nie jest homofobem, bo zna geja jest takim samym gadaniem jak to, ze ktos nie jest rasista, bo zna lub przyjazni sie z POC. Albo, ze ktos nie jest seksista, bo ma zone i corke.

Żeby nie wyjść na homofoba, rasistę lub seksistę trzeba pozwalać "uciśnionym" na każdą rzecz choćby nie miała nic wspólnego z rozsądkiem i prawem.

24 minuty temu, AZS56 napisał:

Prawnego uznania zwiazkow jednoplciowych jako odrebnej grupy spolecznej

?

Nie rozumiem tego zdania.

25 minut temu, AZS56 napisał:

przy tym rownych praw z osobami heteroseksualnymi, zawierania malzenstw, itd.

Odkad rowne prawa sa przywilejem?

Nie ma rownych praw dla kogos, kto w swietle prawa wogole nie istnieje.

24 minuty temu, Solanka napisał:

Żeby nie wyjść na homofoba, rasistę lub seksistę trzeba pozwalać "uciśnionym" na każdą rzecz choćby nie miała nic wspólnego z rozsądkiem i prawem.

Nie, wystarczy nim nie byc.

3 minuty temu, Kulfon napisał:

Nie, wystarczy nim nie byc.

Chyba nie skoro Ty uzurpujesz sobie prawo do oceny kto nim jest. 

Bardzo podobało mi się wytłumaczenie na temat równości wobec prawa. Mężczyzna homoseksualny nie może zawrzeć związku małżeńskiego z mężczyzną tak samo jak mężczyzna heteroseksualny nie może zawrzeć związku małżeńskiego z mężczyzną 😁 Państwo musi stać na straży swojego interesu. A w interesie państwa jest aby w społeczeństwie funkcjonowały rodziny w których rodzą się dzieci. 

Poeci homoseksualiści 

Hans Christian Andersen na jego bajkach wychował się pokolenia

Jarosław Iwaszkiewicz

Thomasa Mann

Maria Dąbrowska "noce i dnie"

Jerzy Andrzejewski lektora "Kolumbowie rocznik 20"

Biseksualna Maria Konopnicka autorka roty 

I wiele wiele innych

4 minuty temu, Solanka napisał:

Bardzo podobało mi się wytłumaczenie na temat równości wobec prawa. Mężczyzna homoseksualny nie może zawrzeć związku małżeńskiego z mężczyzną tak samo jak mężczyzna heteroseksualny nie może zawrzeć związku małżeńskiego z mężczyzną 😁 Państwo musi stać na straży swojego interesu. A w interesie państwa jest aby w społeczeństwie funkcjonowały rodziny w których rodzą się dzieci. 

Tak, bo zabronienie gejom slubu na pewno sprawi, ze sie ozenia z kobieta i beda miec z nia dzieci.

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Tak, bo zabronienie gejom slubu na pewno sprawi, ze sie ozenia z kobieta i beda miec z nia dzieci.

Wątpliwe. Choć gdyby wreszcie wrócono do definiowania homoseksualizmu jako choroby można by ich leczyć i wtedy kto wie... Na razie wystarczy, że się nie żenią sami ze sobą by walczyć dalej o adopcję.

6 minut temu, Solanka napisał:

Wątpliwe. Choć gdyby wreszcie wrócono do definiowania homoseksualizmu jako choroby można by ich leczyć i wtedy kto wie... Na razie wystarczy, że się nie żenią sami ze sobą by walczyć dalej o adopcję.

Homoseksualizm nie kwalifikuje się do leczenia.

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Przecież nie od dziś wiadomo, że naprzemienne kąpiele raz bardzo zimną, a raz prawie wrzącą wodą leczą z homoseksualizmu. 🤣

5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Bo tak sobie homolobby to ustawiło.

1 minutę temu, Solanka napisał:

To już jest popier’dolone co piszesz XD Może jeszcze obozy mają wrócić? 

3 minuty temu, Bennie1 napisał:

A co tak radykalnie? Ja cię do obozu nie wysyłam. 

4 minuty temu, Solanka napisał:

Biorąc pod uwagę, że za orientację odpowiedzialny jest wpływ hormonów na płód, które to hormony powodują wykształcenie się specyficznej budowy mózgu (u mężczyzn homoseksualnych rozwijają się bardziej te same obszary, co u kobiet heteroseksualnych) - jak sobie w ogóle wyobrażasz takie leczenie?

Leczyć to można osoby, które są heteroseksualne, ale pod wpływem traumy, nerwicy lub specyficznych warunków (np. niedoboru kobiet w więzieniach) wykształciły u siebie zachowania homoseksualne.

1 minutę temu, Solanka napisał:

Nie wiem czy znasz się na tym co piszesz ale radzę zagłębić się w temat terapii konwersyjnej.

9 minut temu, Bennie1 napisał:

Wysyłanie na leczenie to chore ale homolobby istnieje. 

2 minuty temu, Solanka napisał:

Nie ma innych „metod leczenia” homoseksualizmu poza elektrowstrząsami. Prowadzono badania na grupie mężczyzn homoseksualnych, którym pokazywano zdjęcia atrakcyjnych facetów. Jedyną możliwością, by nie odczuwali na ich widok podniecenia, było wykształcenie u nich odruchów, jak  u psa Pawłowa, tylko związanych z bólem, wywoływanym prądem. Oczywiście nie powodowało to powstania pożądania w stosunku do kobiet.

Jeśli to nie są metody z eksperymentów nazistowskich, to nie wiem, co nimi jest.

• Like 1
  • Thanks 1

2 minuty temu, Bennie1 napisał:

Nie wiem czy znasz się na tym co piszesz ale radzę zagłębić się w temat terapii konwersyjnej.

Czytałam. Niektórym pomaga.

4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Leczyć to można osoby, które są heteroseksualne, ale pod wpływem traumy, nerwicy lub specyficznych warunków (np. niedoboru kobiet w więzieniach) wykształciły u siebie zachowania homoseksualne.

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Wysyłanie na leczenie to chore ale homolobby istnieje. 

Tak samo jak pier’dyliard innych zyebow, z każdej możliwej opcji do wyboru. 

Przed chwilą, Solanka napisał:

Czytałam. Niektórym pomaga.

Sorry ale dla mnie to jest jakiś przykry żart związany z kompletnym brakiem empatii.

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Jeśli to nie są metody z eksperymentów nazistowskich, to nie wiem, co nimi jest.

To może pogódźmy się z tym, że niektórzy są nieuleczalnie chorzy ale nie nazywajmy tego normalnością.

Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Sorry ale dla mnie to jest jakiś przykry żart związany z kompletnym brakiem empatii.

Ona jest katoliczka nawiedzona wiec nie dziw się ze powtarza bzdury za kościołem. Zreszta za dużo tego lgbt ostatnio wszędzie nie sądzisz?

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Brak empatii to próba zabronienia prowadzenia terapii konwersyjnej nawet jeśli ktoś chce ją przejść dobrowolnie. Zauważ, że homoseksualiści nie są prześladowani, nie są zamykani w obozach, więzieniach czy wysyłani na elektrowstrząsy. Ale takiego co chce wyjść z homożycia zatłukliby w imię tolerancji. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się