Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krainacieni0

Dlaczego ludzie nie lubią osób lgbt i uważają je za gorsze?

Polecane posty

6 minut temu, Solanka napisał:

A co konkretnie mi zarzucasz? Że mam kochankę jako kryptolesbijka? 😆

Moim zdaniem zachowujesz się jak faryzeusz. Uważasz się za lepszą od innych ludzi. Sądzisz, że masz prawo ich pouczać. A wszystko to robisz w tonie pełnym wyższości.

Edytowano przez agent of Asgard

11 minut temu, Solanka napisał:

Czego nie rozumiesz? Powiedział jak silne psychicznie są kobiety. Że mają w sobie moc ratowania rodziny. Facet od razu by się poddał w takiej sytuacji. A często da się rodzinę na prostą wyprowadzić dzięki determinacji żony. A to że dzieci nie biorą się z paczki od bociana to chyba niektóre kobiety zapomniały odkładając macierzyństwo na czas po 40-stce.

Powiedzial, ze rola kobiety jest robic z siebie cierpietniczke, ktora maz bedzie zdradzal i lal po mordzie po pijaku, a ona ma to akceptowac, bo taka jest jej rola i ze kobietom sie uroilo, ze moga nie wykonywac roli do ktorej zostaly przez boga stworzone. Nie rob ku)rwy z logiki, przekaz tego co powiedzial zrozumialo rzesze ludzi, tylko nie solanka. Solanka uwaza to za komplement.

Edytowano przez Poetka

9 minut temu, Różniczka napisał:

Jak ty uważasz taką rodzinę za standardową to aż strach pomyśleć jak wygląda twoja rodzina.

Gdzie, że standardowa?

15 minut temu, BoniBluBuka napisał:

A co to są grzechy? Co to za wymysl? Grzechem powinna być głupota która prezentujesz. Jeśli nikogo nie krzywdzisz swoim postępowaniem to o jakim grzechu mowa? Tępi ludzie zawsze musza czuć odgórny bat nad łbem. 

Dlaczego mnie obrażasz? To ma być dyskusja? Bóg nam dał przykazania byśmy nie krzywdzili innych i siebie samych.

Przed chwilą, Solanka napisał:

Gdzie, że standardowa?

Masz te grzechy pierworodne czy jeszcze nie naplodziliscie? Czas leci. Nikt nie powiedział ze jesteś płodna. Jeśli nie jesteś to nie jesteś prawdziwa kobieta a twoje małżeństwo jest niewazne. 

4 minuty temu, Solanka napisał:

Ci co chcą uczyć moje dzieci w szkole zasad róbta co chceta.

A kto chce uczyć twoje dzieci zasad róbta co chceta?

12 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Myśle ze te kobiety są bardziej świadomie niż ty rodząc swoje bombelki ledwo kończąc 20 lat. Nie pograzaj się już. 

No to mam te dzieci czy nie mam?

10 minut temu, Bennie1 napisał:

Tak to jest jak się idzie na ilość, a nie na jakość. Ta Pani przedkłada zwierzęcy rozród nad dobro indywidualnego świata jednostki jaką jest dziecko. 

Powiedz to muzułmanom. Zaleją nas liczebnie i dopiero geje będą mieli swoje prawa 😆

28 minut temu, Poetka napisał:

Czyli nawet nie masz pojecia co wygadywal czarnek skoro piszesz, ze cos wymyslilam. Ale prosze, "Takie są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez Pana Boga powołana" oraz ,"Znajdźcie państwo przykłady, w których mężczyzna zachowuje się jak ostatni wariat, przychodzi w nocy do domu pijany, zdradza gdzieś "na bokach" swoją żonę, nie dba o tą rodzinę. Ale kobieta wychowuję tą dwójkę dzieci, przyjmuje jeszcze tego męża z nadzieją, że on się nawróci po jakimś czasie - i wielokrotnie się nawraca, wraca do normalnych swoich funkcji. Już mocno sponiewierany przez życie, już widać po twarzy jego, że jest strasznie sponiewierany, ale wraca, nawraca się. Trzyma tą rodzinę kobieta i wyprowadza ją na prostą. A znajdźcie mi państwo przykłady odwrotne i ile znacie takich przykładów - że to kobieta zachowuje się jak wariat, wraca w nocy pijana, zdradza męża, nie zajmuje się w ogóle dziećmi, a to mężczyzna trzyma tę rodzinę w dłoni, czeka aż ta małżonka wróci. Ja takich nie znam. Bo kobieta ma mieć tę właśnie funkcję - kreowania tego ogniska domowego". Twoj wzor normalnosci. Ostatnio skakalas z radosci, ze go wybrali

17 minut temu, Solanka napisał:

Czego nie rozumiesz? Powiedział jak silne psychicznie są kobiety. Że mają w sobie moc ratowania rodziny. Facet od razu by się poddał w takiej sytuacji. A często da się rodzinę na prostą wyprowadzić dzięki determinacji żony. A to że dzieci nie biorą się z paczki od bociana to chyba niektóre kobiety zapomniały odkładając macierzyństwo na czas po 40-stce.

4 minuty temu, Solanka napisał:

Gdzie, że standardowa?

Przeczytaj jeszcze raz .

10 minut temu, AZS56 napisał:

To tez sa metody antykoncepcji.

Zależy od podejścia.

3 minuty temu, Solanka napisał:

Dlaczego mnie obrażasz? To ma być dyskusja? Bóg nam dał przykazania byśmy nie krzywdzili innych i siebie samych.

Ja mogę żyć bardziej przykładnie jako niewierząca niż ty katoliczka i żadnych przykazań nie potrzebuje. Każdy człowiek o iq szympansa wie co jest dobre a co zle. 

3 minuty temu, Solanka napisał:

Powiedz to muzułmanom. Zaleją nas liczebnie i dopiero geje będą mieli swoje prawa 😆

Takie porównywanie jest bez sensu. W dodatku standardowy muzułmanin to nie poyeb. Dodam jeszcze, że brak Ci szacunku, którego sama oczekujesz od innych ludzi. 🤔

Edytowano przez Bennie1

10 minut temu, agent of Asgard napisał:

Słyszałaś może o takim grzechu, jak „pycha”? Uważasz się za lepszą od gejów i zakładasz, że oni pójdą do piekła, a Ty nie. Otóż nie jest to takie pewne.

Napisałam już, że i gej może być zbawiony a ja jestem grzesznikiem jak inni. Co nie znaczy, że mam siedzieć cicho gdy źle się dzieje.

Myślę, że bardzo mały odsetek kobiet decyduje się na dzieci po 40 z uwagi na karierę. Niewiele osób ma tak wymagającą i wartą takich poświęceń pracę. Raczej większość ludzi chce zapewnić potomstwu lepsze warunki, niż sami mieli i zanim założy rodzinę, szuka odpowiedniego i zdecydowanego partnera, dba o zaplecze finansowe. Wielu ludzi (i mężczyzn, i kobiet) ma też problemy z płodnością.

• Like 1

Ciekawe co maja zrobić ludzie którzy na równi z homo nie spełniają warunków przykładnego katolika. Zabić się nie mogą bo to przecież grzech. Co im proponujesz? 

Przed chwilą, Solanka napisał:

Napisałam już, że i gej może być zbawiony a ja jestem grzesznikiem jak inni. Co nie znaczy, że mam siedzieć cicho gdy źle się dzieje.

Oczywiście, polskie prawo nie może Ci zabronić głoszenia swego zdania, gdzie tylko zechcesz, w dowolnie napastliwy i obraźliwy sposób. 

11 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Pewnie naprotechnologie i inne  Znam jej skuteczność osobiście w postaci ludzi🤣 Do większego piekła ty pójdziesz dlatego ze zamiast rozwijać swojego ducha wolałas być ograniczona umysłowo ślepo stosując się do zasad z dupy wziętych i to w dodatku jedynie w obawie przed piekłem. Jeśli myślisz ze cię szatan w kotle będzie gotował to współczuje myślenia na poziomie dziecka. 

Naprotechnologia to co innego ale trochę wspólnego mają.

Co ty możesz wiedzieć o moim rozwoju? Ty prezentujesz zaślepienie na prawdę o istnieniu Boga i Szatana.

13 minut temu, Bennie1 napisał:

Akurat sąsiedztwo mam na poziomie, o to martwić się nie musisz 🙂 Człowiek to tylko człowiek. 

Cieszę się 🙂

1 minutę temu, Solanka napisał:

Co ty możesz wiedzieć o moim rozwoju? Ty prezentujesz zaślepienie na prawdę o istnieniu Boga i Szatana.

Więcej niż myślisz. Sama wystawiasz mu swidectwo tym co piszesz. 

20 minut temu, Solanka napisał:

Stopniowe przesuwanie wg ludzkiego widzimisię.  Trzeba chronić rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny. 

No to Solanko jest absolutną bzdurą. Nie wiem kto ci wbijał takie farmazony do głowy. Ale na potrzebę dyskusji przyjmijmy, że faktycznie istnieje ryzyko "przesuwania" granicy. Sugerujesz, że homoseksualizm, choć mniej radykalny, miesci się w tym samym rejestrze zboczeń, co zoofilia i pedofilia. Pragnę przypomnieć, że dwie ostatnie wymienione skłonności nigdy nie zostaną zalegalizowane, bo podmioty, ktore  potencjalnie mogą zostać zaangażowane w ich realizacje, czyli dzieci i zwierzęta, nie mają zdolności wyrażania zgody na uczestnictwo w czynnościach seksualnych. W przypadku homoseksualizmu sprawa jest czysta. Wszyscy są dorośli, wszyscy są odpowiedzialni, wszyscy zdolni do wyrażania zgody. 

Ponad to przypominam, że żyjemy, przynajmniej w teorii, w państwie świeckim. Jednopłciowe Małżeństwa cywilne powinny być zalegalizowane bez względu na to, co twierdzi kościół, bo kościół... żadnym organem państwowym nie jest. Nie ma, a przynajmniej nie powinien mieć, pozycji do decydowania o sprawach świeckich. Wara kościołowi od państwa. Tym bardziej, że po 89 widzimy, że każda próba ingerencji klechow w sprawy świeckie konczy się stratami dla obu stron. Wierni odchodzą z kościoła, rozdzielność religii i organów państwowych traci na faktyczności. Autorytet kościoła spada... 

2 minuty temu, Solanka napisał:

Dla mnie istnieje dobro i zło.  Bóg i szatan to tylko nazwy na nie. 

14 minut temu, agent of Asgard napisał:

Moim zdaniem zachowujesz się jak faryzeusz. Uważasz się za lepszą od innych ludzi. Sądzisz, że masz prawo ich pouczać. A wszystko to robisz w tonie pełnym wyższości.

Nie uważam się za lepszą. Mam obowiązek mówienia o prawdach ewangelicznych jak każdy bierzmowany. Skonkretyzowane poglądy to nie wyższość.

20 minut temu, Solanka napisał:

Stopniowe przesuwanie wg ludzkiego widzimisię.  Trzeba chronić rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny. 

No to Solanko jest absolutną bzdurą. Nie wiem kto ci wbijał takie farmazony do głowy. Ale na potrzebę dyskusji przyjmijmy, że faktycznie istnieje ryzyko "przesuwania" granicy. Sugerujesz, że homoseksualizm, choć mniej radykalny, miesci się w tym samym rejestrze zboczeń, co zoofilia i pedofilia. Pragnę przypomnieć, że dwie ostatnie wymienione skłonności nigdy nie zostaną zalegalizowane, bo podmioty, ktore  potencjalnie mogą zostać zaangażowane w ich realizacje, czyli dzieci i zwierzęta, nie mają zdolności wyrażania zgody na uczestnictwo w czynnościach seksualnych. W przypadku homoseksualizmu sprawa jest czysta. Wszyscy są dorośli, wszyscy są odpowiedzialni, wszyscy zdolni do wyrażania zgody. 

Ponad to przypominam, że żyjemy, przynajmniej w teorii, w państwie świeckim. Jednopłciowe Małżeństwa cywilne powinny być zalegalizowane bez względu na to, co twierdzi kościół, bo kościół... żadnym organem państwowym nie jest. Nie ma, a przynajmniej nie powinien mieć, pozycji do decydowania o sprawach świeckich. Wara kościołowi od państwa. Tym bardziej, że po 89 widzimy, że każda próba ingerencji klechow w sprawy świeckie konczy się stratami dla obu stron. Wierni odchodzą z kościoła, rozdzielność religii i organów państwowych traci na faktyczności. Autorytet kościoła spada... 

8 minut temu, Solanka napisał:

Brawo. A ateiści też mogą żyć w sposó uporządkowany i odpowiedzialny w związkach cywilnych.

A wiec jestes tolerancyjna wobec ateistow.

Skad wiec nietolerancja wobec osob LGBT? przeciez ci ludzie nie domagaja sie akceptacji Kosciola, zadaja tylko regulacji prawnych od Panstwa.

32 minuty temu, Solanka napisał:

• Like 1
  • Thanks 1

16 minut temu, Poetka napisał:

Powiedzial, ze rola kobiety jest robic z siebie cierpietniczke, ktora maz bedzie zdradzal i lal po mordzie po pijaku, a ona ma to akceptowac, bo taka jest jej rola i ze kobietom sie uroilo, ze moga nie wykonywac roli do ktorej zostaly przez boga stworzone. Nie rob ku)rwy z logiki, przekaz tego co powiedzial zrozumialo rzesze ludzi, tylko nie solanka. Solanka uwaza to za komplement.

Lewacka logika. Dostrzegać gnębicieli kobiet wszędzie z prawej strony.

1 minutę temu, AZS56 napisał:

A wiec jestes tolerancyjna wobec ateistow.

Skad wiec nietolerancja wobec osob LGBT? przeciez ci ludzie nie domagaja sie akceptacji Kosciola, zadaja tylko regulacji prawnych od Panstwa.

Dobre pytanie. Przecież kościelnego ślubu nie chcą ani niczego innego od kościoła. Państwo to nie kościół. 

14 minut temu, Różniczka napisał:

A kto chce uczyć twoje dzieci zasad róbta co chceta?

Grupa Stonewall np.

12 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Ja mogę żyć bardziej przykładnie jako niewierząca niż ty katoliczka i żadnych przykazań nie potrzebuje. Każdy człowiek o iq szympansa wie co jest dobre a co zle. 

Daj proszę przykład i przestań obrażać katolickie małżeństwa nie mając o nich zielonego pojęcia. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się