Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krainacieni0

Dlaczego ludzie nie lubią osób lgbt i uważają je za gorsze?

Polecane posty

8 minut temu, Solanka napisał:

Jestem też ciekawy w jaki sposób instytucja kościelnego małżeństwa miałaby zostać zachwiana przez legalizację cywilnych małżeństw jednopłciowych? 

Zastanawiam się też, jak to świadczy o małzeństwie kościelnym i jego trwałości, że zburzyć go może para facetow całujących się w pałacu ślubów. 

Wy radykalni chrześcijanie bredząc o ochronie instytucji rodziny sami sobie strzelacie w stopę, bo zupełnie niechcący sami podważacie jej trwałość. To mnie zawsze bawiło. 

Edytowano przez witek

1 minutę temu, Solanka napisał:

Grupa Stonewall np.

I co w szkole twojego dziecka jest taka grupa.

Grupa Stonewall np.

Tego nie ma w polskich szkołach. Wierz mi. Ja to wiem a ty czerpiesz wiedzę z mediów. Oszołomy zawsze istniały i zawsze będą wykorzystywać tego typu spiny zeby siać swoje patologie. Ogólnie uważam ze inby ostatnie o lgbt więcej robią szkody niż pożytku homo i transseksualistom szczególnie. Są homo i są dewianci. Ale myśle ze i tak nie ogarniesz mojego rozumowania. 

2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Dobre pytanie. Przecież kościelnego ślubu nie chcą ani niczego innego od kościoła. Państwo to nie kościół. 

Możliwość wspólnego rozliczania się i ułatwienie decyzji o stanie zdrowia partnera, który sam tego zrobić nie może oraz dziedziczenia dla par homoseksualnych godzi w rodzinę w rozumieniu katolickim.

5 minut temu, Solanka napisał:

Grupa Stonewall np.

Spokojnie ksiądz p.e.d.o.f.i.l zajmie się twoimi bombelkami

2 minuty temu, Solanka napisał:

Daj proszę przykład i przestań obrażać katolickie małżeństwa nie mając o nich zielonego pojęcia. 

A gdzie w tym komentatorzu było jakieś obrażanie? Myślisz ze tylko katolik jest w stanie żyć godnie nie krzywdząc nikogo? Większość ludzi jakich znam ma ślub kościelny wiec są katolikami. I wiem tez ze w nich są patologie ale wy przecież przed bogiem slubowalyscie żyć z fioletem pod oczami bo zupa była za słona. Wiec trzeba trwać aby w niedziele się pokazać na mszy jako zajebista rodzinka. 

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Możliwość wspólnego rozliczania się i ułatwienie decyzji o stanie zdrowia partnera, który sam tego zrobić nie może oraz dziedziczenia dla par homoseksualnych godzi w rodzinę w rozumieniu katolickim.

Wiem. O stanie zdrowia można informować o ile złożysz taka zgodę pisemna z tego co wiem. I może to być ktokolwiek. 

9 minut temu, witek napisał:

Pragnę przypomnieć, że dwie ostatnie wymienione skłonności nigdy nie zostaną zalegalizowane, bo podmioty, ktore  potencjalnie mogą zostać zaangażowane w ich realizacje, czyli dzieci i zwierzęta, nie mają zdolności wyrażania zgody na uczestnictwo w czynnościach seksualnych. W przypadku homoseksualizmu sprawa jest czysta. Wszyscy są dorośli, wszyscy są odpowiedzialni

Co za problem uchwalić, że to rodzic jako opiekun prawny wyrazi zgodę za dziecko? Za parę groszy oddać dzieciaka. A nawet nie. Dzieci same będą decydować. Skoro mogą już bez zgody rodziców decydować o zmianie płci i aborcji to dlaczego nie o seksie? Będą już z nim oswojone od czasów przedszkolnej masturbacji.

2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Wiem. O stanie zdrowia można informować o ile złożysz taka zgodę pisemna z tego co wiem. I może to być ktokolwiek. 

Chodzi o podejmowanie decyzji, czy kogoś np. zaintubować.

5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Niedawno znajomemu zmarł długoletni partner. Panowie żyli ze sobą pd lat, byli w sumie jak małżeństwo. Niestety bez papieru, bo w takim okrutnym kraju żyjemy. Tak czy inaczej, facet mu zmarł, tamten naturalnie przyjął spadek po swoim ukochanym, ktorego przyjęcie niestety będzie spłacał przez następnych kilka dobrych lat, bo wiadomo, podatek od spadku jest nie do uniknięcia. W świetle polskiego prawa, ci mężczyźni byli sobie zupełnie obcy. 

• Like 2

Co za problem uchwalić, że to rodzic jako opiekun prawny wyrazi zgodę za dziecko? Za parę groszy oddać dzieciaka. A nawet nie. Dzieci same będą decydować. Skoro mogą już bez zgody rodziców decydować o zmianie płci i aborcji to dlaczego nie o seksie? Będą już z nim oswojone od czasów przedszkolnej masturbacji.

Gdzie dzieci mogą bez zgody rodziców decydować o zmianie płci i aborcji?

Co wspólnego mają takie uchwały z 90% gejów i lesbijek?

13 minut temu, witek napisał:

Wara kościołowi od państwa. 

Już to kiedyś pisałam i powtórzę. Bóg i Kościół nie są od działania od 10-11 w niedzielę gdy jesteś na mszy. Ma prowadzić nas przez całe życie i przez wszystkie jego sfery. A prawo świeckie winno bazować na dekalogu. 

Gdybys nie była uprzedzona i pełna pogardy mogłabyś poczytać książki o rodzicach takich dzieci. Jeśli myślisz ze zmiana płci polega na kaprysie dziecka to naprawdę ci współczuje. A najbardziej współczuje dzieciom które musza się urodzić akurat w takim ciemnogrodzie jak twój i są zdane na leczenie które jeszcze bardziej rozprdala im mózgi. Nie wstyd ci powielać takie głupoty?

Już to kiedyś pisałam i powtórzę. Bóg i Kościół nie są od działania od 10-11 w niedzielę gdy jesteś na mszy. Ma prowadzić nas przez całe życie i przez wszystkie jego sfery. A prawo świeckie winno bazować na dekalogu. 

A czemu nie na Koranie albo Torze?? Bo twój Bóg jest lepszy niż ich?

• Thanks 2

Dlaczego dajesz sobie prawo zeby nakazywać innym co ma ich przez życie prowadzić? Winno bo co? W państwie powinno być miejsce dla wszystkich wyznań i różnych ludzi a nie bo ty sobie coś uroisz i każdy ma tak żyć 

A prawo świeckie winno bazować na dekalogu. 

Ty trollujesz, czy tak na serio?

Swoją drogą dlaczego 10 przykazań stosowanych przez kk tylko wybiórczo bazuje na dekalogu? I dlaczego nie czcie szabasu?

3 minuty temu, Solanka napisał:

Solanko, kraje z najniżej ustalonym wiekiem przyzwolenia to państwa wyznaniowe.😁

Oboje dobrze wiemy, źe taka ustawa nigdy by nie przeszła. Rodzice wyrażają zgodę phiii! 😄 Ty chyba Solanko sama nie mogłaś zachować prostej twarzy pisząc taką dziwaczną prognozę  

Bez zgody rodziców nie mogą decydować o zmianie płci. W procesie poddania się zmianie płci bierze udział wiele podmiotów. Zgodę musi wyrazić rodzic, psycholog, lekarz. Nie syp mi tu takimi chwytliwymi fake'ami. 

12 minut temu, witek napisał:

Jestem też ciekawy w jaki sposób instytucja kościelnego małżeństwa miałaby zostać zachwiana przez legalizację cywilnych małżeństw jednopłciowych? 

Zastanawiam się też, jak to świadczy o małzeństwie kościelnym i jego trwałości, że zburzyć go może para facetow całujących się w pałacu ślubów. 

Wy radykalni chrześcijanie bredząc o ochronie instytucji rodziny sami sobie strzelacie w stopę, bo zupełnie niechcący sami podważacie jej trwałość. To mnie zawsze bawiło. 

Porządek społeczny ma być zachwiany. Zniszczenie tradycyjnej rodziny, wolne związki każdy z każdym, dzieci zagubione w patchworkowych relacjach, poranieni psychicznie ludzie, brak wzorców, zamiast Boga bożek seksualnej przyjemności.

Te małżeństwa kościelne które już istnieją jakoś sobie poradzą ale ich dzieciom przyjdzie żyć w świecie postawionym na głowie. 

20 minut temu, Solanka napisał:

Lewacka logika. Dostrzegać gnębicieli kobiet wszędzie z prawej strony.

To jest logika osoby rozumnej, ktora potrafi przetworzyć informacje ktore czyta. Najwyrazniej nawet tam, gdzie masz czarno na bialym nie potrafisz tego dostrzec

4 minuty temu, Solanka napisał:

Solanko, problem polega na tym, że w Polsce nie mieszkają tylko katolicy, ani nawet tylko chrześcijanie. Swoją drogą wiernych kościoła rzymskiego jest coraz mniej. Obywatelami naszego kraju są też ludzie niewierzący i ludzie innych wyznań. Dlatego państwo musi byc niezależne od instytucji religijnych. Musi być neutralne.

• Like 1

14 minut temu, BoniBluBuka napisał:

A gdzie w tym komentatorzu było jakieś obrażanie? Myślisz ze tylko katolik jest w stanie żyć godnie nie krzywdząc nikogo? Większość ludzi jakich znam ma ślub kościelny wiec są katolikami. I wiem tez ze w nich są patologie ale wy przecież przed bogiem slubowalyscie żyć z fioletem pod oczami bo zupa była za słona. Wiec trzeba trwać aby w niedziele się pokazać na mszy jako zajebista rodzinka. 

Sama dałaś tym wpisem przykład obrażania katolickich rodzin.

Porządek społeczny ma być zachwiany. Zniszczenie tradycyjnej rodziny, wolne związki każdy z każdym, dzieci zagubione w patchworkowych relacjach, poranieni psychicznie ludzie, brak wzorców, zamiast Boga bożek seksualnej przyjemności.

Te małżeństwa kościelne które już istnieją jakoś sobie poradzą ale ich dzieciom przyjdzie żyć w świecie postawionym na głowie. 

A potrafisz coś szczerego od siebie napisać czy zawsze musisz powtarzać za kimś?

11 minut temu, Solanka napisał:

Jak bardzo kościołowi leży na sercu dobro dzieci i ich niewinność, widzieliśmy wszyscy pod czas rozwijania się systemowego skandalu chronienia przestępców seksualnych w kościele.

Sama dałaś tym wpisem przykład obrażania katolickich rodzin.

Ty obrażasz mnie nakazując mi żyć w państwie jakie sobie wymyśliłaś. Co ma wiara która jest intymna sprawa każdego człowieka do państwa? Dla mnie jesteś tępa. 

5 godzin temu, krainacieni0 napisał:

przecież to jest skandal

Boją się tego, czego nie znają. Dodatkowo nakręcani przez media ulegają zbiorowej histerii. Dlatego warto się pokazywać i edukować.

Mam 34 powiadomienia i zaraz będą kolejne. Nie jestem w stanie pół dnia odpisywać. Nie potraficie uszanować czyjegoś przywiązania do katolickich wartości. Wielokrotnie zarzuciliscie mi brak szacunku i wywyższanie się sami zarzucając mi ograniczenie horyzontów, beton, moher i uważając się za mądrzejszych ode mnie. Nie ma sensu dalej pisać gdy kilka osób poczuło się silnych w grupie i chce mnie zajechać. Dziękuję za wszystkie wyzwiska, policzą mi na górze na plus. 

2 minuty temu, Solanka napisał:

Mam 34 powiadomienia i zaraz będą kolejne. Nie jestem w stanie pół dnia odpisywać. Nie potraficie uszanować czyjegoś przywiązania do katolickich wartości. Wielokrotnie zarzuciliscie mi brak szacunku i wywyższanie się sami zarzucając mi ograniczenie horyzontów, beton, moher i uważając się za mądrzejszych ode mnie. Nie ma sensu dalej pisać gdy kilka osób poczuło się silnych w grupie i chce mnie zajechać. Dziękuję za wszystkie wyzwiska, policzą mi na górze na plus. 

A niby dlaczego maja policzyć ci jako plus? Za krytykę katolickich hipokryzji podwójnie nie liczą w zaświatach. Możliwe ze się obudzisz następnym razem jako homoseksualny ksiądz z ciągotami do nieletnich. Życie. 

Edytowano przez BoniBluBuka

3 minuty temu, Solanka napisał:

Solanko, wiele już razy, chyba nie do zliczenia, ogłaszano koniec świata, ostateczny upadek obyczajów, moralną apokalipsę. Nie ma co uderzać w te tony. To zwykła typowa dla konserwatystów histeria.

Sądzę, że wiem skąd u nas to nieporozumienie. Ty chyba nie dokońca wiesz Solanko o czym mowisz. Gdy słyszysz o dwóch kobietach lub dwóch mężczyznach chcących być razem, wydaje ci się, że to jakaś fanaberia, że to wymysł, chwilowa zachcianka. Nawet przez myśl ci nie przejdzie, że w tym wszystkim może chodzić o zeyczajną miłość, pragnienie bycia kochanym i pragnienie realizowania się w tym uczuciu. Facet gej kocha tak samo jak facet heretyk. W homoseksualnym uczuciu nie ma żadnego drugiego dna, ukrytego rozpasania. Sądzę, że to, że odmawiasz nie heteroseksualnym osobom prawa do kochania, że lekceważysz ich uczucia i ocenisz jako gorsze jest bardzo smutne i niechrześcijańskie. 

• Thanks 1

2 minuty temu, witek napisał:

Sądzę, że to, że odmawiasz nie heteroseksualnym osobom prawa do kochania, że lekceważysz ich uczucia i ocenisz jako gorsze jest bardzo smutne i niechrześcijańskie. 

A kiedy to postępowanie czy "nauczanie" KK miało coś wspólnego z chrześcijaństwem 🤣.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się