Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krainacieni0

Dlaczego ludzie nie lubią osób lgbt i uważają je za gorsze?

Polecane posty

1 minutę temu, Różniczka napisał:

To że seks jest wyłącznie dla celów prokreacji to podstawa katolizmu w Polsce, 

Troll.

Dokładnie, kościół głosi że seks jest wyłącznie dla celów prokreacji, widać nieuwaznie słuchasz  księdza, albo wybierasz z przykazań Boskich to co tobie pasuje.

Ja też wyniosłam taką wiedzę z lekcji religii oraz z dwudziestu lat uczeszczania do kościoła. Oczywiscie pojawiły się jakies zwiastuny wiosny w postaci publikacji w rodzaju Knotza, ale nie oszukujmy się: jeśli ma być po Bozemu, to jest tyle obostrzen, że można się nerwicy seksualnej nabawic

Przed chwilą, Solanka napisał:

Wiesz dlaczego tak długo tu piszę? Bo mi bombelek śpi na kolanach a starszyzna buduje z Lego.

Solanka, nie ma się co tłumaczyć z tego co robią teraz twojej dzieci. I tak będą ci chcieli dos/rac. Bez względu na to co napiszesz. 

• Thanks 1

1 minutę temu, Solanka napisał:

Troll.

No właśnie zamiast rzeczowych odpowiedzi to wyzwiska, to że nie uważasz podczas mszy nie znaczy że inni też tak mają.

3 minuty temu, Solanka napisał:

Masz rację 😊 To był tylko trollowski żart. 

Mój ojciec zwiedził wszystkie parafie w Poznaniu. Gdyby podrążyć temat, to okazaloby się że go znasz. Teraz wstydzi się pokazać w każdej i musi jeździć do kościołów poza miastem😏

• Haha 1

3 minuty temu, Eve.z.Lasu napisał:

Nie głosi tak.

Głosi, wg koscioła seks jest wyłacznie w celow prokreacji

2 minuty temu, Różniczka napisał:

Głosi, wg koscioła seks jest wyłacznie w celow prokreacji

Nie masz racji.

No właśnie zamiast rzeczowych odpowiedzi to wyzwiska, to że nie uważasz podczas mszy nie znaczy że inni też tak mają.

A ty nie słyszałaś że poza katechezą szkolną  i kazaniami w kościele trzeba całe życie się dokształcać przez ksiażki, encykliki papieskie i prasę katolicką? Może wiedziałabyś coś więcej na temat seksualności. 

Obecnie dopiero Papież Franciszek bardzo postępowa ksiądz wyraził zgodę na używanie prezerwatyw, Polski kościół nadal zakazuje prezerwatywy.

4 minuty temu, Solanka napisał:

A ty nie słyszałaś że poza katechezą szkolną  i kazaniami w kościele trzeba całe życie się dokształcać przez ksiażki, encykliki papieskie i prasę katolicką? Może wiedziałabyś coś więcej na temat seksualności. 

Nie wszyscy są w stanie przebrnąć przez encykliki papieskie i książki religijne🙄 Oni muszą wierzyć księdzu.

3 minuty temu, Różniczka napisał:

Obecnie dopiero Papież Franciszek bardzo postępowa ksiądz wyraził zgodę na używanie prezerwatyw, Polski kościół nadal zakazuje prezerwatywy.

Poproszę link. 

1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

A z kim nie jest? 

A ten Rydzyk to już mistrzostwo świata

A zeby nie bylo ojciec dyrektor znowu dostal parę milionów ale ja już się pogubiłam na co tym razem.

2 minuty temu, Różniczka napisał:

Czytam prasę........

I co? Nie pouczysz nieumiejętnego? Wszyscy bez ograniczeń mogą używać?

1 minutę temu, Solanka napisał:

I co? Nie pouczysz nieumiejętnego? Wszyscy bez ograniczeń mogą używać?

Używaj sobie używaj ja ci niczego nie zabraniam.

2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Tera może jedzi bajbachem

No cóż przecież nie będzie jeździł zdezelowanym maluchem.😀😀😁

W sumie to nie zdziwiłbym się gdyby kiedyś okazało się że ojciec dyrektor to pedzio.

1 godzinę temu, Solanka napisał:

Płyniesz z prądem. Kościół ma niezmienne zasady. Nie będzie żadnych ustępstw, bo ludzie czegoś chcą i mówią, że czasy się zmieniają. A że u władzy mamy teraz tych co z Kościołem sympatyzują ułatwień dla gejów nie będzie. Grzechu nie należy wspierać, tym bardziej na poziomie państwa i prawodawstwa.

Oczywiście, że będą, a Kościół cały czas się zmienia, wystarczy zajrzeć do jego historii.

Polecam na dłuższą lekturę dokument z KULu na temat manipulacji co do wypowiedzi papieża przy okazji wirusa zika. Linku nie da się wstawic do pdfu.

4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

To jest to ubóstwo i skromnośc które promował Jezus. Bebechy do kolan złotem obwieszeni mafia działa. Na rowerze by poprdalaly knury jak ojciec Mateusz a nie autem z haraczy od beretów. To ma być wiarygodne? Najlepsze jest to ze większość księży to homosie i się pindolkuja w seminariach bo wiedza ze tam będą mieli okazje. Polecam poczytać Sodomę. 

"Sodoma" mnie naprawdę zalamala

2 minuty temu, Onkosfera napisał:

"Sodoma" mnie naprawdę zalamala

A to jakas ksiazka?

Bo to całe LGBT jest używane by wprowadzać zamordyzm i faszyzm.

Wara Republice (staropolskie: RzeczyPolspolitej) od mieszania się w te sprawy!

Zresztą nawet są dokumenty CiA, że będą se ks ualizować populację, by ją łatwiej kontrolować.

Normalnie okazuje się, że własną se ksualizację  porobili.

Choć najmniej na całym zachodzie.

Dodatkowo powiem, że Słowianie kończyli jak niewolnicy, a wolność cenili najbardziej.
Ktoś powiedział, że najłatwiej zniewolić człowieka znosząc wszystkie granice i wmawiając mu, że jest wolny.

2 minuty temu, Misiek_ napisał:

Bo to całe LGBT jest używane by wprowadzać zamordyzm i faszyzm.

Wara Republice (staropolskie: RzeczyPolspolitej) od mieszania się w te sprawy!

Zresztą nawet są dokumenty CiA, że będą se ks ualizować populację, by ją łatwiej kontrolować.

Normalnie okazuje się, że własną se ksualizację  porobili.

Choć najmniej na całym zachodzie.

Dodatkowo powiem, że Słowianie kończyli jak niewolnicy, a wolność cenili najbardziej.
Ktoś powiedział, że najłatwiej zniewolić człowieka znosząc wszystkie granice i wmawiając mu, że jest wolny.

Możesz sprecyzować? Przyczyna -skutek? Bo nie do końca rozumiem o co Ci chodzi Misiu Pysiu

Ludzie nie lubią propagandy LGBT a nie osób innej orientacji seksualnej i to należy stanowczo rozróżnić. Przykładowo jeżeli uważam że homoseksualizm jest jakaś wadą to nie znaczy że nie jestem w stanie zaakceptować takiej osoby w towarzystwie. Nie akceptuje pomysłów typu marsze czy tęcze na symbolach kultu, ale to wszystko ma raczej podłoże polityczne niż ideologiczne. I w tym momencie pojawia się największy problem, czyli zbijanie kapitału politycznego na nienawiści do LGBT czy do religii. Ile jest tu rzeczywistej walki o wolność, równość, tradycję, religię a ile bezwzględnej kalkulacji poparcia w słupkach wyborczych itp. Zauważcie że po czasach względnego spokoju nienawiść zaczęła drastycznie wzrastać, wręcz proporcjonalnie do ilości propagandy w mediach 

• Like 1
  • Thanks 1

1 godzinę temu, BoniBluBuka napisał:

Hehehe No tego to zem się nie spodziewała ze z wojującej katoliczki skończy jako pieprz w dupje z erotycznego 🤣🍿

Co do ch)uja wafla 😮

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się