Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krainacieni0

Dlaczego ludzie nie lubią osób lgbt i uważają je za gorsze?

Polecane posty

1 godzinę temu, Solanka napisał:

No widzisz, nie taki ze mnie moher. Katechetka seksedukatorka.

Jaka hipokrytka. 

1 minutę temu, Poetka napisał:

Jaka hipokrytka. 

Hipokrytką bym była gdybym trzymała kochankę w szafie.

3 minuty temu, Solanka napisał:

Hipokrytką bym była gdybym trzymała kochankę w szafie.

Nie. Hipokryzja jest granie tutaj swietej na jednym nicku i dawanie sobie ulzyc na drugim. W dupie mam to w sumie co sobie robisz i ile nickow posiadasz, ale nie staraj sie tutaj stawiac jako jakis wzor cnot wszelakich i moralnosci. 

22 minuty temu, DANIEL napisał:

Ludzie nie lubią propagandy LGBT a nie osób innej orientacji seksualnej i to należy stanowczo rozróżnić. Przykładowo jeżeli uważam że homoseksualizm jest jakaś wadą to nie znaczy że nie jestem w stanie zaakceptować takiej osoby w towarzystwie. Nie akceptuje pomysłów typu marsze czy tęcze na symbolach kultu, ale to wszystko ma raczej podłoże polityczne niż ideologiczne. I w tym momencie pojawia się największy problem, czyli zbijanie kapitału politycznego na nienawiści do LGBT czy do religii. Ile jest tu rzeczywistej walki o wolność, równość, tradycję, religię a ile bezwzględnej kalkulacji poparcia w słupkach wyborczych itp. Zauważcie że po czasach względnego spokoju nienawiść zaczęła drastycznie wzrastać, wręcz proporcjonalnie do ilości propagandy w mediach 

Co to jest propaganda LGBT?

4 minuty temu, Poetka napisał:

Nie. Hipokryzja jest granie tutaj swietej na jednym nicku i dawanie sobie ulzyc na drugim. W dupie mam to w sumie co sobie robisz i ile nickow posiadasz, ale nie staraj sie tutaj stawiac jako jakis wzor cnot wszelakich i moralnosci. 

Nigdy nie ukrywałam się pod drugim nikiem, to nie tajemnica, że mam dwa konta. Pisanie na dziale erotycznym o niczym jeszcze nie świadczy za to przyczepianie się o to w dyskusji świadczy tylko o próbie dokuczania i trollowania dyskusji.

Przed chwilą, Solanka napisał:

Nigdy nie ukrywałam się pod drugim nikiem, to nie tajemnica, że mam dwa konta. Pisanie na dziale erotycznym o niczym jeszcze nie świadczy za to przyczepianie się o to w dyskusji świadczy tylko o próbie dokuczania i trollowania dyskusji.

Odwracaj kota ogonem, ze ktos ci probuje dokuczyc albo trollowac. Jestes na tyle mocna by powolujac sie na postawy oparte na wierze pisac w ten sposob o osobach homoseksualnych podczas gdy wychodzi na jaw, ze z tymi postawami to nie jest jednak jak tak jak piszesz, bo na lewo taka grzeczna nie jestes. Nie jestes konsekwentna.

Znam pewna Maryle. Maryla ma 9 dzieci, sama miala 13 rodzenstwa, rodzina gleboko katolicka z tradycjami. Maryla chodzi do kosciola, modli sie i stosuje sie do zasad wiary. I Maryla za kazdym razem na wspomnienie o osobach lgbt mowi "bedziesz milowal blizniego swego jak siebie samego". Maryla uwaza, ze osoby lgbt powinny miec prawo zawrzec zwiazki partnerskie, Maryla broni ich kiedy jej maz jak w sr)aczce rzuca sie z jakimis obelgami, bo Maryla uwaza, ze takie przeslanie wynika z nauk Jezusa. Czego nie potrafisz byc jak Maryla, tylko rzucasz na lewo i prawo o zasadach TWOJEJ wiary, do ktorej sie nawet nie stosujesz?

4 minuty temu, Poetka napisał:

Odwracaj kota ogonem, ze ktos ci probuje dokuczyc albo trollowac. Jestes na tyle mocna by powolujac sie na postawy oparte na wierze pisac w ten sposob o osobach homoseksualnych podczas gdy wychodzi na jaw, ze z tymi postawami to nie jest jednak jak tak jak piszesz, bo na lewo taka grzeczna nie jestes. Nie jestes konsekwentna.

Znam pewna Maryle. Maryla ma 9 dzieci, sama miala 13 rodzenstwa, rodzina gleboko katolicka z tradycjami. Maryla chodzi do kosciola, modli sie i stosuje sie do zasad wiary. I Maryla za kazdym razem na wspomnienie o osobach lgbt mowi "bedziesz milowal blizniego swego jak siebie samego". Maryla uwaza, ze osoby lgbt powinny miec prawo zawrzec zwiazki partnerskie, Maryla broni ich kiedy jej maz jak w sr)aczce rzuca sie z jakimis obelgami, bo Maryla uwaza, ze takie przeslanie wynika z nauk Jezusa. Czego nie potrafisz byc jak Maryla, tylko rzucasz na lewo i prawo o zasadach TWOJEJ wiary, do ktorej sie nawet nie stosujesz?

Co ty możesz wiedzieć o mojej grzeczności? Gdzie jest to lewo?

Ja też bronię lgbt przed obelgami. Maryla nie stosuje się do zasad swojej wiary popierając związki partnerskie. Przykre.

6 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Katoliczki często maja słabe życie erotyczne. Wybaczmy jej. Niech chociaż na ero trochę fantazji uświadczy. 

Na pewno ta co mówiła o seksie wyłącznie dla prokreacji.

jestem osobą trans, im mam więcej lat tym bardziej upewniam się w tym, z dnia na dzień moja psychika cierpi co raz bardziej, czuję się co raz bardziej obco ze sobą i nieadekwatnie. Gdy ktoś mi mówi po imieniu mam wrażenie że to nie do mnie, przestaje już nawet na to reagować, rodzi co raz większą frustrację. Nie mam siły walczyć o siebie, żyje w wyobcowaniu, nikt o mnie nie wie mogą tylko się domyślać po moim wyglądzieni zachowaniu które nie zostawia złudzeń. Mam tak od mniej więcej 13 roku życia, minęło prawie 20 lat a ja dalej czuję się jak gó*wno, relacje z ludźmi nie istnieją bo nienawidze jak mnie traktują jako osobe którą wewnetrznie nie jestem. Nienawidzę gdy jakiś tępy facet mi otworzy drzwi, a kobieta ktora mi sie podoba traktuje mnie jak kobietę. Już powoli tracę nadzieję na normalne życie, na związek, na przyjaźń, na cokolwiek co by miało sens. Ludzie widzą tylko czubek własnego nosa i szydza z takich osób a nie wiedzą że to potowrny błąd który my wewnętrznie odczuwaky i od najmłodszych lat nie możemy funkcjonować tak jak byśmy chcieli, nayuralnie, nie udając czegoś i nie przeżywając wewnętrznych katuszy. Taki typowy człowiek nie rozumie tego jak to jest nie móc kochać, nie móc uprawiać seksu, nie umieć cieszyć sie z niczego, mieć ciągle probleny ze sobą i z otoczeniem. To nie prawda że ludzie nie lubia tylko osób afiszujacych sie, ja sie nie afiszuje a od njamlodszych lat mi dokuczali, czuje często że jestem na uboczu, mało kto mnie akceptuje, uważają pewnie ze ze mną coś nie tak. Za sam wygląd odbiegajacy od normy heteronormatywnej ludzie potrafia wykluczyć moze nie wprost widać to jednak i czuć. Sa osoby które chca byc modne i sie afiszuja i im sie wydaje a sa tez realne przypadki które bardzo cierpią 

2 minuty temu, Solanka napisał:

Na pewno ta co mówiła o seksie wyłącznie dla prokreacji.

Tylko nie ta co mówiła trochę grzeczności katoliczko, to że księża mówią że seks wyłącznie dla prokreacji to wiadomo od dawna . 

Przed chwilą, Różniczka napisał:

Tylko nie ta co mówiła trochę grzeczności katoliczko, to że księża mówią że seks wyłącznie dla prokreacji to wiadomo od dawna . 

Tkwij sobie w tym nieszczęśliwym przeświadczeniu ale nie mąć innym, bo jeszcze ktoś uwierzy.

2 minuty temu, krainacieni0 napisał:

jestem osobą trans, im mam więcej lat tym bardziej upewniam się w tym, z dnia na dzień moja psychika cierpi co raz bardziej, czuję się co raz bardziej obco ze sobą i nieadekwatnie. Gdy ktoś mi mówi po imieniu mam wrażenie że to nie do mnie, przestaje już nawet na to reagować, rodzi co raz większą frustrację. Nie mam siły walczyć o siebie, żyje w wyobcowaniu, nikt o mnie nie wie mogą tylko się domyślać po moim wyglądzieni zachowaniu które nie zostawia złudzeń. Mam tak od mniej więcej 13 roku życia, minęło prawie 20 lat a ja dalej czuję się jak gó*wno, relacje z ludźmi nie istnieją bo nienawidze jak mnie traktują jako osobe którą wewnetrznie nie jestem. Nienawidzę gdy jakiś tępy facet mi otworzy drzwi, a kobieta ktora mi sie podoba traktuje mnie jak kobietę. Już powoli tracę nadzieję na normalne życie, na związek, na przyjaźń, na cokolwiek co by miało sens. Ludzie widzą tylko czubek własnego nosa i szydza z takich osób a nie wiedzą że to potowrny błąd który my wewnętrznie odczuwaky i od najmłodszych lat nie możemy funkcjonować tak jak byśmy chcieli, nayuralnie, nie udając czegoś i nie przeżywając wewnętrznych katuszy. Taki typowy człowiek nie rozumie tego jak to jest nie móc kochać, nie móc uprawiać seksu, nie umieć cieszyć sie z niczego, mieć ciągle probleny ze sobą i z otoczeniem. To nie prawda że ludzie nie lubia tylko osób afiszujacych sie, ja sie nie afiszuje a od njamlodszych lat mi dokuczali, czuje często że jestem na uboczu, mało kto mnie akceptuje, uważają pewnie ze ze mną coś nie tak. Za sam wygląd odbiegajacy od normy heteronormatywnej ludzie potrafia wykluczyć moze nie wprost widać to jednak i czuć. Sa osoby które chca byc modne i sie afiszuja i im sie wydaje a sa tez realne przypadki które bardzo cierpią 

Tu jest taka roznorodnosc postaci ze na pewno sie odnajdziesz. Wystarczy ze masz cos do powiedzenia i nie nadepniesz trolowi na odcisk to wiekszosc ma gdzies jaki bagaz nosisz na plecach bo wiekszosc z nas ma problemy po horyzont. Fajna dyskusja sie wywiazala btw

• Thanks 1

Przed chwilą, Solanka napisał:

Tkwij sobie w tym nieszczęśliwym przeświadczeniu ale nie mąć innym, bo jeszcze ktoś uwierzy.

Nie tkwie w przeswiadczeniu tylko powtarzam co mowią książa, 

7 minut temu, Solanka napisał:

Co ty możesz wiedzieć o mojej grzeczności? Gdzie jest to lewo?

Ja też bronię lgbt przed obelgami. Maryla nie stosuje się do zasad swojej wiary popierając związki partnerskie. Przykre.

Pamietam twoja tutaj dyskusje z dziewczyna, ktora pisala o dziewictwie po 30 i taka mila wzgledem niej nie bylas mimo ze jej argumentacja wynikala z jakiejs podyktowanej religia potrzeby. Takze grasz, grasz tu, grasz tam na ero. Nie wiem kogo czy anielice czy diablice, ale najwyrazniej nie robi to na tobie wrazenia w zadnym stopniu.

Co do Maryli to wlasnie takiej bezrefleksyjnej reakcji z twojej strony sie spodziewalam. Na szczescie Maryla dalej robi swoje niewzruszona na wskazania swietszych od samego papieza.

"Przecież nie od dziś wiadomo, że naprzemienne kąpiele raz bardzo zimną, a raz prawie wrzącą wodą leczą z homoseksualizmu".

To tez ale najbardziej jednak pomaga modlitwa, szczegolnie do Maryi, krolowej Polski.

12 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Dlaczego nic nie robisz w kierunku realnej zmiany?

to nie takie proste. Po pierwsze ze strachu jak o tym powiedzieć rodzinie, po drugie ciągle coś mi sie wali w życiu i przesuwam to w nieskonczonosc a jak znowu dostanę po du.pie to uświadamiam sobie ze tak dluzej sie nie da. Mam farta co do mojego wyglądu bo wiekszosc ludzi uznaje mnie za osobe z ktora sie identyfikuje, ale wyglądam oczywiście za mlodo jak na moj wiek i w dodatku trzeba sie jakos przedstawic, jak mowie to w taki sposób podswiadomie ukladam zdania by nie uzywac zaimków, teraz odkladam pieniądze bo wiem ze trace czas i zycie i to mi sie nigdy nie odmieni, to tkwi gdzies gleboko w podswiadomosci a wlasciwie tworzy ciebie i to jak sie czujesz, lubie swoja twarz bo ona oddaje to kim sie czuje t9 jest moje szczescie w nieszczesciu

10 minut temu, Poetka napisał:

Pamietam twoja tutaj dyskusje z dziewczyna, ktora pisala o dziewictwie po 30 i taka mila wzgledem niej nie bylas mimo ze jej argumentacja wynikala z jakiejs podyktowanej religia potrzeby. 

Mówisz o temacie z welonem czy o czymś innym? 

32 minuty temu, Różniczka napisał:

Co to jest propaganda LGBT?

Ta propaganda to przede wszystkim agresywny styl wymuszania swoich racji na społeczeństwie. Każdy kto jest LGBT jest święty i niewinny a cała reszta świata to chamy i nietolerancyjne świnie. Tu nigdzie nie widzę walki o swoje prawa a raczej jak najgłośniejsze szczekanie pod dyktando strategii politycznej. Każdy zdrowo myślący człowiek wie że takie postulaty jak choćby związki partnerskie już dawno by przeszły, gdyby nie wspominać np o adopcji dzieci przez pary homo. I to co my uważamy czy co jest prawdą nie ma tu żadnego znaczenia, liczy się to co jest realne do ugrania a co jest tylko ujadaniem tresowanego psa. Zaraz ktoś napisze że w tradycyjnych rodzinach dzieci często są źle traktowane i wiesz co? Pewnie pytający może mieć rację, tylko my mamy demokrację a to oznacza władze większości. I tu trzeba wiedzieć do czego da się tą większość przekonać. Jesteśmy prawdopodobnie najbardziej konserwatywnym wyznaniowo krajem w europie a tu ktoś wyjeżdża z paradami równości czy postulatami rodem z pijackich weekendów w Amsterdamie. Nie wiem kto się zajmuje strategią w organizacjach ale na pewno nie robi tego dla dobra LGBTa raczej żeby podsycać nienawiść. 

Skupiłem się tu na jednej stronie ale w obozie przeciwników wcale nie jest lepiej. Po prostu żyjemy w czasach kiedy Polska to kocioł, kościół i LGBT plus kilka przypraw to zawartość kotła a kilku ...i dokłada do ognia pod kociołkiem i czeka aż to w końcu pierd... 

47 minut temu, Poetka napisał:

Chwila. Poetko. Solanka faktycznie nie ukrywala nigdy połączenia miedzy swoimi nickami. Najpierw byla Sól w oku, która dostała czasowego bana i stała się Solanką, potem zaś na ero pojawił się Pieprz w doopie. Jaki problem? Tu i tu Solanka trzyma się swoich poglądów.

3 minuty temu, Solanka napisał:

Mówisz o temacie z welonem czy o czymś innym? 

Nie wiem co to za temat, chodzi mi o inny.

1 minutę temu, DANIEL napisał:

Ta propaganda to przede wszystkim agresywny styl wymuszania swoich racji na społeczeństwie. Każdy kto jest LGBT jest święty i niewinny a cała reszta świata to chamy i nietolerancyjne świnie. 

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z agresywnym wymuszanie swoich racji przez środowisko LGBT dlatego mam pytanie jak to agresywne zachowanie wygląda?

Przed chwilą, Poetka napisał:

Nie wiem co to za temat, chodzi mi o inny.

Czyli zmyślasz żeby pokazać mnie w złym świetle. Dziewictwo szanuję w każdym wieku.

15 minut temu, Poetka napisał:

Pamietam twoja tutaj dyskusje z dziewczyna, ktora pisala o dziewictwie po 30 i taka mila wzgledem niej nie bylas mimo ze jej argumentacja wynikala z jakiejs podyktowanej religia potrzeby. Takze grasz, grasz tu, grasz tam na ero. Nie wiem kogo czy anielice czy diablice, ale najwyrazniej nie robi to na tobie wrazenia w zadnym stopniu.

Co do Maryli to wlasnie takiej bezrefleksyjnej reakcji z twojej strony sie spodziewalam. Na szczescie Maryla dalej robi swoje niewzruszona na wskazania swietszych od samego papieza.

Też czytałam dyskusję z laską od dziewictwa po 30. Przecież to byla szajbuska. Sól w oku i tak długo wytrzymała, konferując z tą agresywną postacią.

• Thanks 1

1 minutę temu, Solanka napisał:

Czyli zmyślasz żeby pokazać mnie w złym świetle. Dziewictwo szanuję w każdym wieku.

Oczywiscie, bo jak ci cos nie pasuje to ze ktos zmysla albo tro)lluje. Nie prowadze dzienniczka waszych wypowiedzi

1 minutę temu, Poetka napisał:

Oczywiscie, bo jak ci cos nie pasuje to ze ktos zmysla albo tro)lluje. Nie prowadze dzienniczka waszych wypowiedzi

To ich nie przytaczaj skoro ich nie znasz.

2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Też czytałam dyskusję z laską od dziewictwa po 30. Przecież to byla szajbuska. Sól w oku i tak długo wytrzymała, konferując z tą agresywną postacią.

Zaburzona, ale jej tlumaczenie z dziewictwem bylo wziete wprost z podejscia jakie prezentuje kosciol. Albo sobie wybierasz z wiary albo sie trzymasz wszystkiego i jak twierdzisz, ze trzymasz wszystkiego to nawet w dyskusji z laska ktora chce w wieku 30 lat skladac sluby czystosci 

2 minuty temu, Solanka napisał:

To ich nie przytaczaj skoro ich nie znasz.

Nie rozumiesz, ze nie mam na wyciagniecie reki kazdego twojego postu? 

Przed chwilą, Poetka napisał:

Zaburzona, ale jej tlumaczenie z dziewictwem bylo wziete wprost z podejscia jakie prezentuje kosciol. Albo sobie wybierasz z wiary albo sie trzymasz wszystkiego i jak twierdzisz, ze trzymasz wszystkiego to nawet w dyskusji z laska ktora chce w wieku 30 lat skladac sluby czystosci 

Kościół nie ma fetyszu błony i nie broni jej jak niepodległości przed ginekologiem. Tam nie było mowy o ślubach czystości. Twoje uwagi są coraz bardziej od czapy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się