Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pompon

Problem

Polecane posty

Witam,mam problem z żoną.

Wczoraj zmywałem naczynia,przyszła żona i zaczęła mnie dotykać w czułym punkcie i proponowała igraszki.Zgodziłem się ale chciałem dokończyć zmywać naczynia(kilka talerzy i sztućców),powiedziałem jej że za kilka minut.Powiedziała abym się"wypchał" oraz wyszła z kuchni.Po kilku minutach podchodzę do żony,a ona leży obrażona i pretensje żebym jej nie dotykał,rozmawiał z nią.Dziś ma takie samo podejście jak wczoraj,uważa iż ją olałem wczoraj i ważniejsze zmywanie naczyń niż żona.

Co mam zrobić teraz?

Żona nie chce przytulenia,dotyku nie chce w ogóle ze mną rozmawiać.Jestem w szoku bo chciałem dokończyć zmywać naczynia i to trwało może 6 minut,a tu teraz takie podejście do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pompon napisał:

Witam,mam problem z żoną.

Wczoraj zmywałem naczynia,przyszła żona i zaczęła mnie dotykać w czułym punkcie i proponowała igraszki.Zgodziłem się ale chciałem dokończyć zmywać naczynia(kilka talerzy i sztućców),powiedziałem jej że za kilka minut.Powiedziała abym się"wypchał" oraz wyszła z kuchni.Po kilku minutach podchodzę do żony,a ona leży obrażona i pretensje żebym jej nie dotykał,rozmawiał z nią.Dziś ma takie samo podejście jak wczoraj,uważa iż ją olałem wczoraj i ważniejsze zmywanie naczyń niż żona.

Co mam zrobić teraz?

Żona nie chce przytulenia,dotyku nie chce w ogóle ze mną rozmawiać.Jestem w szoku bo chciałem dokończyć zmywać naczynia i to trwało może 6 minut,a tu teraz takie podejście do mnie.

Kup zmywarkę i będzie prościej 😎

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ONA83 napisał:

Weź nie pytaj, weź się przytul

W muzycznym piekle jest specjalne miejsce dla autora i producenta tej piosenki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pompon napisał:

Wczoraj zmywałem naczynia,przyszła żona

Nie kumam, tobie się nigdy nie zdarzyło że ci odmówiła? Może po prostu przypomnij jej taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kusza Myślivski napisał:

Do czego to doszło, żeby przedstawiciele handlowi od AGD sprzedawali zmywarki na erotycznym...

jasne ...zmywarka korzystnie działa na poprawę pożycia intymnego .... poza tym wydaje przyjemne dźwięki

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2020 o 11:59, ddt60 napisał:

jasne ...zmywarka korzystnie działa na poprawę pożycia intymnego .... poza tym wydaje przyjemne dźwięki

😁🤣😅

Działa i to jak, bo czasu się nie traci. Można się kochać i kochać. Bez końca. No może prawie bez końca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pokłóć się z nią, że sama powinna zmywać naczynia - albo powiedz jej, że jak ma podzielność uwagi, niech spróbuje jednocześnie usiąść i się zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2020 o 07:24, Bledny napisał:

To żeś teraz wlazł na szczyty 🤨

wybacz, mogłem napisać "i się nie odzywać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 10:55, pompon napisał:

Co mam zrobić teraz?

Żona nie chce przytulenia,dotyku nie chce w ogóle ze mną rozmawiać.

To nic tylko delektować się ciszą i spokojem 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Bledny napisał:

Mogłeś też dać obiad bezdomnemu, mogłeś pomalować pokój na czarno. Mogłeś wiele rzeczy. Mam wybaczyć ci bo mogłeś? 😁

Jaja se robię. Co nie zmienia faktu że słoma ci wylazła z butów w tamtym poscie

a skąd wiesz, że nie dałem obiadu bezdomnemu? a twoje wybaczenie tyle mnie obchodzi, co zeszły księżyc. mnie słoma nie wylazła, ale tobie kij z dupy nie wylazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bledny napisał:

Masz rację, przepraszam. Śnieg, tak? Zeszłoroczny śnieg?

w zeszłym roku nie było.

wybacz, czytam twoją ksywkę jako biedny i tracisz na animuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Bledny napisał:

Spoko, zbyt bogaty to nie jestem 😉. Czytaj jak chcesz 😁

nieważne, bo już sam podpadam pod magdę i dd44. ...owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 09:55, pompon napisał:

Witam,mam problem z żoną.

Wczoraj zmywałem naczynia,przyszła żona i zaczęła mnie dotykać w czułym punkcie i proponowała igraszki.Zgodziłem się ale chciałem dokończyć zmywać naczynia(kilka talerzy i sztućców),powiedziałem jej że za kilka minut.Powiedziała abym się"wypchał" oraz wyszła z kuchni.Po kilku minutach podchodzę do żony,a ona leży obrażona i pretensje żebym jej nie dotykał,rozmawiał z nią.Dziś ma takie samo podejście jak wczoraj,uważa iż ją olałem wczoraj i ważniejsze zmywanie naczyń niż żona.

Co mam zrobić teraz?

Żona nie chce przytulenia,dotyku nie chce w ogóle ze mną rozmawiać.Jestem w szoku bo chciałem dokończyć zmywać naczynia i to trwało może 6 minut,a tu teraz takie podejście do mnie.

Zepsules moment. Jak ja czekać na ciebie aż pozmywasz to jest przewidywalne i mało podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×