Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wrednaika27

Jak zwrócić uwagę

Polecane posty

Widzę Autorko że nie wychowali Cię porządnie w domu. I do lekcji pt:  Gdzie rabotasz tam nie jebiosz,  już niestety nie dotarłaś.

A teraz nie wiem, albo się zwolnij zeby się dłużej nie osmieszac. Albo przyciśnij go gdzieś w kącie między zniszczarką a ksero. Przynajmniej zwrocisz na siebie uwagę i dowiesz się czy on chce mieć z Tobą kontakt. 

Edytowano przez virriel1999
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KermitZaba napisał:

udrękę

Jeden z moich klientów, którego prowadziłam sprawę złożył na moje postępowanie skargę pisemną do Najwyższych. Kiedy skontaktowałam się z nim zmuszona procedurami wyskoczył z niemoralnymi propozycjami. Nie miał nic do mojej decyzji w jego sprawie, chciał mieć znów kontakt. Musiałam nawet usunąć FB. To jest cyrk i udręka, a nie słodkie uśmieszki kolezanek z pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, virriel1999 napisał:

Widzę Autorko że nie wychowali Cię porządnie w domu. I do lekcji pt:  Gdzie rabotasz tam nie jebiosz,  już niestety nie dotarłaś.

A teraz nie wiem, albo się zwolnij zeby się dłużej nie osmieszac. Albo przyciśnij go gdzieś w kącie między zniszczarką a ksero. Przynajmniej dowiesz się czy on chce mieć z Tobą kontakt. 

Skończyły mi się reakcję, żałuję. Jesteś mocny/a😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KermitZaba napisał:

męczyły

Ubiegałam się kiedyś o stanowisko asystentki. Pan Prezes zapytał czy jeśli biznesowo uwiniemy się to nie będę mieć nic przeciwko by zostać np. na nartach w Alpach dzień/dwa dłużej (Austria, Francja, Włochy delegacje). Mnie już nic nie zaskoczy. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

I to wszystko laska sto kilo. A ja jestem miss internetow...

Wtedy miałam nieco mniej. I chce Ci powiedzieć, że istnieją panowie lubiące puszyste panie. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

I to wszystko laska sto kilo. A ja jestem miss internetow...

Obawiam się, że Ty jesteś tylko BBB. I taką pozostań. 

Widzę, że masz znowu wyje/bane na dziewczynę. Zawsze na kogoś musisz mieć. Tak źle w klasztorze karmią czy spowiedników brak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, KermitZaba napisał:

Jak chciałaś zachować status quo relacji, to już zrobiłaś co mogłaś, by się to nie udało. Wprowadzenie relacji intymnych zmienia charakter znajomości, chyba sobie zdawałaś z tego sprawę? Chyba tu nie chodzi wiec o, to by było jak wcześniej. Zwracać na niego uwagi nie musisz, on na pewno o tobie pamięta, dlatego cię unika. Dokładny powód, dlaczego tak jest, jest nieznany. Może dla niego to krępująca sytuacja i źle się z tym czuje, może nie chciał tego robić z koleżanką z pracy, a go poniosło, a może rozczarował się tym "przespaniem". Można tylko spekulować. Wydaje mi się, ze najłatwiej i najszybciej będzie, bo bezpośrednio zagadać, nie odnosząc się do sytuacji, tylko powiedzieć, że widzisz jak od dłuższego, czasu się od ciebie oddala i że jest tobie przykro z tego powodu. Przede wszystkim jego reakcja, a potem słowa dobrze wytłumaczą, na czym stoisz.

Po paru dniach napisałam mu że od tego dnia jest inny to nic nie odpisał. W pracy normalnie rozmawiamy że sobą dotyka mnie A jak pisze sms to zero kontaktu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TenX napisał:

Jak to jest, że na tym forum to sami doktorzy, biznesmeni, psycholodzy i różnej maści osoby, które osiągnęły niby sukces zawodowy? 😂😂😂

Ja tylko gościnnie korzystam z telefonu siostry przełożonej, wykorzystuję moment między zmianą kaftana bezpieczeństwa a elektrowstrząsami. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Nie popisuj się obrońco kafeteryjnych niewiast. Rozumiem ze chcesz jej zaimponować ale nie moim kosztem. 

Sama wystawiasz du/psko do odstrzału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Dziwnie się zachowuje. Może, zamiast pisać, to po prostu zagadaj się go wprost. Oczywiście bądź grzeczna, ale zdecydowana. W ogóle to jak on się zachował po tym wszystkim? Był speszony? Zadowolony? Miły? Siedział, czy się zmył?

Ogólnie po tej sytuacji to powiedział chwilę A potem wyszedł. Przed wyjściem przytulił mnie i pocałowal. I jak bym w drodze do domu to napisał sms że robię zajebisty masaż i zw dziękuję za niego i napewno skorzysta jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TenX napisał:

Ty to się pilnuj, żeby Cię z Zpaznokcilakier nie dorwał w swe ramiona. ☝

To właśnie jest siostra przełożona. Ostra, mówię Tobie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Wystawianie dupy to twoje fantazje. Nie wtrącaj się do dyskusji kobiet bo to żałosne rycerzyku. Nara

No dobra, przekonałaś mnie. Ty nawet du/py nie masz😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Na dziwadła tez jest popyt. Tez bym mogła zarobić gdybym się wystawiła ze swoją głupota i brzydota w sieci. 

I to duże pieniądze BBB! 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

I po co znowu do mnie piszesz bezpośrednio? Masz koleżanki to sobie z nimi heheszkuj. Podobno nie lubisz gdy się czepiam to na chooj sam to robisz. 

Dlaczego? Bo uwielbiam Ciebie taką podnieconą, BBB. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wrednaika27 napisał:

Ostatnio przespalam się z kolegą. Jeśli można nazwać to przespaniem się bo nawzajem zrobiliśmy sobie dobrze. Po tym dniu nasz  kontakt zaczął być inny mniej rozmawialiśmy mniej pisaliśmy aż w końcu przestal pisać odzywał się tylko w pracy. Co mam zrobić żeby zwrócić na siebie jego uwagę żeby mieć z nim kontkat jak wcześniej. 

Ja nie widzę w tym związku jakiejkolwiek przyszłości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Z tej mąki chleba nie będzie 😎

Raczej nie ....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Ostatnio było pytanie jak poznać podniecona kobietę. Jeśli widzisz podniecenie u mnie to współczuje znawco kobiet. Byłeś zabawny swego czasu ale ciagle mielenie tematów typu ... japa pipa i aluzje seksualne są żałosne po prostu. I co mam jeszcze dodać? Może to i robi ważenie na wyposzczonych mezatkach z ero ale bynajmniej nie na mnie. Mnie obrzydzasz. 

Stopniowo podnosisz stopień podniecenia. Widzisz sama, i Ty nie jesteś od tego wolna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Strach tu wejść i odezwać się 😁

Strach teraz nawet wyjść z domu wszędzie tylko straszą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

A czy strach w nim pozostać? 

Może nawet jeszcze większy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BoniBluBuka napisał:

 

Przeceniasz się kochanie. Jak każdy erotoman gawędziarz. 

Ależ tutaj chodzi tylko o Twoje podniecenie samą sobą i swoją zaje/bistością w postaci ciętego języka. Ja w tym palców nie ma maczałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Długo nad tym myślałeś. 

Nie, trochę byłem w tym czasie zajęty na ero. Wybacz, że zwlekając w jakiś tam sposób zlekceważyłem Cię. Wybaczysz mi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Ja zawsze staram się uczyć fachu od najlepszych w danej dziedzinie. Od ciebie nauczyłam się podniecać własnymi słowami. 😘

To nie ten post BBB. Skup się! W tym pytałem czy mi wybaczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Od kiedy wybaczenie wiąże się z przymusem znoszenia danej persony?

Od nigdy. Liczyłem na to, że napiszesz: wybaczam! Idź i nie grzesz więcej! 

Poszedłbym. A tak? Z taką kulturą osobistą to Ty, BBB, nawet na łazienną w klasztorze nie nadajesz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×