Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wrednaika27

Jak zwrócić uwagę

Polecane posty

2 godziny temu, Wrednaika27 napisał:

Po paru dniach napisałam mu że od tego dnia jest inny to nic nie odpisał. W pracy normalnie rozmawiamy że sobą dotyka mnie A jak pisze sms to zero kontaktu 

Bo w pracy ten kontakt jest raczej wymuszony, grzecznościowy, traktuje Cie jak zwykla koleżankę z pracy i nic więcej więc nie będzie sie wdawał w pisanie smsow po pracy. Chciał tylko seksu, dostał go i nara, pewnie szuka innej albo kręci z innymi. Zaakceptj to i wyciagnij wnioski nastepnym.razem, on Cie nie chce więc nie płaszcz sie i nie zebraj o kontakt bo pomyśli ze Ci bardzo zależy i tylko będzie miał satysfakcję. Może nawet juz o tym rozpowiada do kolegów z pracy...na to juz nie masz wpływu. Po prostu chłodno go traktuj, jak znajomego z pracy, nie zagaduj i poszukaj innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Jak chcesz kultury to idź se do Empiku a nie na kafeterie. 

Serio? Inaczej to widzę. Dawno, dawno temu, pamiętam, jak latałaś po ero jak kotka z pełnym pęcherzem i próbowałaś mi dosrywać. Pamiętasz? Nie? Szkoda. Ja pamiętam. I żeby była pełna jasność i clou tematu, przestanę Cię "kochać" pod warunkiem, że i Ty zachowasz swoje uwagi dla siebie. Pokój Siostro! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Widze ze do dziś odczuwasz bul. Teraz to ty jesteś podniecony. Oczywiście ze pamietam. Nie przypominam sobie bym miała brata. 

BBB, z Tobą to faktycznie trzeba jak z kobyłą na granicy. Krótko i na temat. Odp/ier/dole się w końcu od Ciebie jak Ty uczynisz to samo. I niechaj ręką boska Cię broni by próbować bisów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Naprawdę nie obchodzi mnie co robisz z kobyła na granicy. Chociaż jej byś darował...Spokojnie bo ci stanie mospanie. A ja do targania skórki nie jestem chętna jak twoja koleżanka 😎

A co to ma do rzeczy? Kompletnie nie rozumiem tego postu. A czy ktoś zapraszał Cię do targania skórki? Jakoś sobie nie przypominam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TenX napisał:

Jak to jest, że na tym forum to sami doktorzy, biznesmeni, psycholodzy i różnej maści osoby, które osiągnęły niby sukces zawodowy? 😂😂😂

Łoooooo  Panie , to żeś mi teraz pojechał.

Do doktora to mi jeszcze daleka droga przynajmniej z 5 lat.  Póki co lekarz , spec. anestezjolog. 

Raczej niby niż sukces ,  szczególnie finansowo.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×