Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MacMac1990

Kiedy jej matka za bardzo ingeruje

Polecane posty

Witam , przez jakiś czas było ok z moją narzeczoną , ale coraz częściej pojawiają się sprzeczki o byle co i doprowadza to do awantur , jej matka prawdopodobnie nastawia ją przeciwko mnie. Bo gdy jesteśmy razem z narzeczona jest ok , gdy jedzie na weekend do rodziców i wraca jej zachowanie jest całkiem inne tzn że ja jestem ten najgorszy co się nie stara i ma wylane na wszystko a jedyne wytłumaczenie jakie słyszę to że kiedyś byłem inny (uległy ), teraz gdy zacząłem się stawiać i chciałbym się chociaż w jakimś stopniu realizować tj, plany i marzenia to wychodze na chama i buraka jak to one twierdzą , ponieważ przestałem wykonywać polecenia 🤷‍♂️ Czyli nie robię tak jak ona by chciała , dochodzi jeszcze syndrom córki mamusi co nie potrafi pępowiny odciąć bo jak to ona powiedziała „jestem za bardzo przywiązana do rodziny...” 

Baby są jakieś dziwne ale jestem ciekaw co wy podpowiecie...🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MacMac1990 napisał:

ciekaw co wy podpowiecie..

Pamiętaj tylko, że ona jest między młotem a kowadłem. Każdy próbuję przeciągnąć ja na swoją stronę. To nie jest fajne uczucie.

Nie wiemy jak dokładnie wyglądają Wasze relacje. Trudno doradzić konkretnie. Jeśli zależy Wam na sobie, warto rozmawiać o tym jak najczęściej. I warto chyba skupić się na tym aby sprawić aby była szczęśliwa a nie tylko na swoim dobrostanie. Wówczas ona powinna to odwzajemnić. Do długi proces i trzeba mieć wiele cierpliwości empatii w sobie ale powinien się opłacić. Powinieneś wiedzieć czego ona pragnie. Nie czego oczekuje jej mama tylko czego pragnie ona. Gdybym miał kogoś, o kogo mógłbym dbać, robiłbym to nie patrząc w ogóle na swoje ego. I nie oczekując niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×