Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
X.Y.Z.

Czy w czasie pandemii i lockdownu poznajecie kandydatów na partnerów tylko przez internet?

Polecane posty

A jeśli nie, to gdzie?

Mam na myśli głównie osoby już w wieku po studiach, więc uczelnia odpada.

Wiele miejsc, gdzie dawniej można było spędzać czas z innymi ludźmi i kogoś poznać, jest teraz zamkniętych.

Takim problemem jest odstawienne od miejsc publicznych i poznawania ludzi? Jak nie ma pandemii to śpisz w knajpach i co tydzień gonisz na randki, że to taka różnica dla z Ciebie? 

18 minut temu, Electra napisał:

Takim problemem jest odstawienne od miejsc publicznych i poznawania ludzi? Jak nie ma pandemii to śpisz w knajpach i co tydzień gonisz na randki, że to taka różnica dla z Ciebie? 

W knajpach nie, głównie umawiałem się przez internet - teraz to nadal mozliwe - w sumie to szczęście w tym nieszczęściu.

Ale właśnie poznawanie przez internet przynosi mi nie do końca takie efekty jakie bym chciał, dlatego tym bardziej żałuję, że inne możliwości są teraz ograniczone i nie wiadomo jak długo to jeszcze potrwa

To gdzie obecnie poznajecie nowe osoby? tylko net?

A inne osoby na wsztrzymanie?

26 minut temu, X.Y.Z. napisał:

poznawanie przez internet przynosi mi nie do końca takie efekty jakie bym chciał

I wcale nie dziwię się... 

2 minuty temu, X.Y.Z. napisał:

To gdzie obecnie poznajecie nowe osoby? tylko net?

Nie mam potrzeby poznawania nowych osób. 

2 minuty temu, Electra napisał:

I wcale nie dziwię się... 

Nie mam potrzeby poznawania nowych osób. 

Ehhh, czy oprócz Ciebie nie ma tu nikogo innego? =D

Czy w czasie pandemii, poznajecie nowe osoby tylko przez internet?

1 godzinę temu, Electra napisał:

Jest różnica bo ja jeśli juz poznawlam facetów to prawie zawsze na baletach, tam najłatwiej kogoś poznać, o wiele rzadziej przez znajomych (bo przyjaciół tez nie mam dużo), a przez internet to głównie zboki i zajeci udający singli, prostaki, patologia. Teraz zamknęli kluby, a jakieś puby to do 21.00 będą czynne, o wiele ciężej będzie kogoś poznać, nie mam pomysłu gdzie mogę poznać facetów i pewnie wszystkie lub większość singielek są tym faktem sfrustrowane (tylko nie pokazują tego po sobie żeby np nie wyjść na desperatki). Myślę ze wiele kobiet tak jak ja, glownie imprezach poznawaly facetow i są pewnie wkurzone ze teraz nie będzie takiej możliwości. Powoli zdycham z samotności i wiem ze będzie gorzej...

Edytowano przez Malutka92

W czasie pandemii poznałem kilka świetnych dziewczyn, ale to był w zasadzie przypadek. Kolegujemy się, mamy regularny kontakt i jesteśmy ze sobą dość blisko. Natomiast nie próbowałem z nikim randkować, bo dopiero od niedawna jestem wolny emocjonalnie. W tej chwili również nikogo nie poznaję, ponieważ nie chcę tego robić przez Internet. 
Rzeczywiście w klubie, na siłowni można było w niewymuszony sposób poznać nowych ludzi, a teraz miejsca te zostały pozamykane lub wprowadzono ograniczenia powodujące, że nie chce się tam przychodzić.

Teoretycznie wszędzie można kogoś poznać, jeśli obie strony są otwarte, ale nie zdarza się to za często.

Domyślam się, że teraz trudno kogoś poznać jeśli nalezy trzymac dystans, pozamykali miejsca publicznego uzytku itd. Mozecie sie jedynie pocieszyc, ze to nie potrwa wiecznie.

Współczuje ludziom którzy szukają kogoś na chama i przezywają ze zamknięte wszystko. Mnie by nagrzanym prętem w dupje nie zmusił zeby latać na kilka spotkań w tygodniu i się katować szukaniem faceta. No nie i chooj. Nigdy w życiu. 

• Haha 1

1 godzinę temu, BoniBluBuka napisał:

Współczuje ludziom którzy szukają kogoś na chama i przezywają ze zamknięte wszystko. Mnie by nagrzanym prętem w dupje nie zmusił zeby latać na kilka spotkań w tygodniu i się katować szukaniem faceta. No nie i chooj. Nigdy w życiu. 

Hehe mam tak samo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować