Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kicius nie dal mi od miesiaca zadnej czerwonej

Polecane posty

4 godziny temu, Niburdiama napisał:

To co polecasz?

Wycięcie łechtaczki😁 (też praktykowano 😛

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Wlasnie. Najgorsze jest to, że trzeba czekac i czekac, a potem nagle Kicius sie zjawia i swiat nagle zmienia sie w czerwona, kwitnaca roze, motyle fruwaja, brzecza osy, swiat budzi sie do zycia i nagle znowu przychodzi zima. 

I tak od lat..🤔. On przychodzi I znika a ty ciagle sie ludzisz ze jemu na tobie zalezy..🤔. Nie szkoda ci zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Plaster kiedy sie skalecze, szaliczek, zeby bylo mi cieplutko, piekny dlugopis, ktory zawsze mi o Nim przypomina i inne drogocenne Skarby. 

Czyli tak naprawde jedno wielkie nic..po tylu latach, gdyby mu naprawde zalezalo, nie powinniscie byc razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Electra napisał:

Wycięcie łechtaczki😁 (też praktykowano 😛

Ale jak ukoic tesknote w mozgu? 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lola14 napisał:

I tak od lat..🤔. On przychodzi I znika a ty ciagle sie ludzisz ze jemu na tobie zalezy..🤔. Nie szkoda ci zycia?

Nie przedstawiaj mi swoich zyciowych historii. I czytaj ze zrozumieniem. A najlepiej opusc ten temat bo nic ciekawego nie masz do przekazania to nie zamulaj. Piszesz od maja jedno i to samo to zmien plyte. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lola14 napisał:

Czyli tak naprawde jedno wielkie nic..po tylu latach, gdyby mu naprawde zalezalo, nie powinniscie byc razem?

Jestesmy razem od dawna a ty dalej opowiadasz swoja historie zycia. Opamietaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale jak ukoic tesknote w mozgu? 😎 

Tęsknota to mózg? Ciekawe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Electra napisał:

Tęsknota to mózg? Ciekawe... 

Moze ja tak mam? 

Chodzi glownie o to, ze brakuje mi codziennych rozmow o drobiazgach, usmiechu, zapachu i nawet tego, ze zaklada mi czapke, zeby uszy mi nie zmarzly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Moze ja tak mam? 

Chodzi glownie o to, ze brakuje mi codziennych rozmow o drobiazgach, usmiechu, zapachu i nawet tego, ze zaklada mi czapke, zeby uszy mi nie zmarzly. 

Jessuu, ale zenada. Potrzebujesz faceta zeby ci uszy nie zmarzly? Majtki tez ci zaklada😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Jessuu, ale zenada. Potrzebujesz faceta zeby ci uszy nie zmarzly? Majtki tez ci zaklada😁

A ty nie masz faceta wcale to ci zal serce sciska. A ty czego oczekujesz od faceta? Kasy zamiast plastra? Ty i ta twoja filozofia ze trzeba przebierac w facetach jest dla mnie beznadziejna jak wszystkie twoje rady i nieudane docinki. Nie zal ci zycia na docinki ? Znajdz sobie lepiej faceta. 👋 chyba ze zaden cie nie chce ale to akurat twoj problem 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Zrób kitkowi na drutach kubraczek na siusiaczek bo mu zmarznie. I czapeczkę z pomponikiem na mniejsza główkę 

Tez oczekujesz od faceta kasy zamiast szaliczka? Gratuluje rozumu 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Ja bym taka infantylna babę udusiła tym szalikiem. 

Nienawidze takich jak ty rownie mocno wiec 👋 stad w podskokach. Bardzo ci tak dobrze ze nikt nie chce sie z toba zadawac. To odpowiednia kara 😁 boli co? Ze nikt nie dalby ci kubraczka bo ma cie gdzies 😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bennie1 napisał:

Ja dziś chce róże, wino i przytulanie. Bez sprośności. 😔

🍷🌹🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Wnuka mojego na pewno nie zbalamucisz. 👉🏻🚪

Woli facetów. Zauważ. Nie pozwoliłabym sobie inaczej😈

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Wnuka mojego na pewno nie zbalamucisz. 👉🏻🚪

Skoncz zamulac i idz smucic o swoim kubraczku do swoich zamulonych topikow 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Wąchaj jaja kiciusiowi. 

Idz pisac o kotach do swoich watkow bo cie nienawidze i wynos sie z mojego topa. Mam ci to narysowac zeby dotarlo? Jestes natretna i narzucasz sie a ja cie mam gdzies i nie chce bys do mnie pisala wiec idz stad w koncu. Kazdemu sie tak narzucasz? To sie nie dziwie ze cie omijaja szerokim lukiem i uwazaja co uwazaja dobrze wiesz co 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Wonchaj świnio 

Idz stad narzucajaca sie babo. Kolesiom tez sie tak napraszasz i cie wykorzystuja jak zabawke? Tez do nich mowisz takie teksty o wachaniu?  A oni cie olewaja dlatego chcesz wyzyc sie na mnie bo mnie ktos kocha? 😎 zgadlam? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Niburdiama napisał:

Nienawidze takich jak ty rownie mocno wiec 👋 stad w podskokach. Bardzo ci tak dobrze ze nikt nie chce sie z toba zadawac. To odpowiednia kara 😁 boli co? Ze nikt nie dalby ci kubraczka bo ma cie gdzies 😀

Hehe, to przypomnij nam ile to juz lat kitek sie uchyla aby oficjalnie sie z toba zwiazac🤔😁😁🤭. Powtarzam po raz kolejny, ze kitek na cie gdzies. I ty to doskonale wiesz..🤔

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lola14 napisał:

Hehe, to przypomnij nam ile to juz lat kitek sie uchyla aby oficjalnie sie z toba zwiazac🤔😁😁🤭. Powtarzam po raz kolejny, ze kitek na cie gdzies. I ty to doskonale wiesz..🤔

Juz przelogowalas sie z Buki zeby dalej zamulac? Pomysl ktory koles powaznie potraktuje takie narzucajace sie babsko. 😎 kolesiom tez sie tak napraszasz a potem jestes zdziwiona ze maja cie za zabawke i traktuja jak przedmiot? Boli cie to prawda? I bardzo dobrze ze cie boli bo na to zaslugujesz tym narzucaniem jak ktos ci mowi zebys sie odczepila. 😎 jak ktos mowi, daj sobie spokoj to trzeba odpuscic a jak nie odpuszczasz to traktuja cie jak natretne babsko i wtedy placzesz do poduszki ze nikt cie nie kocha. Proste

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinky napisał:

oemgje skad wy wiecie wszystko tutaj lepiej od zainteresowanych x_x

Bo podczytuje autorke od roku😁. Wyjatkowo naiwne dziewcze ktore nie chce spojzec prawdzie w oczy..a potem tu placze ze kitek kocha ja potajemnie ale wstydzi sie tego okazywac 😁. Kiedys twierdzila ze robi tak juz od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, oinky napisał:

oemgje skad wy wiecie wszystko tutaj lepiej od zainteresowanych x_x

Czysta zawisc o roze o milosc nawet o plaster 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

To ja się bawię ich jajkami. Twoja miłość taka pienkna ze aż wyładowałas na kafe i się chwalisz. Oczywiście 😎

Nie chwale sie tylko napisalam ze tesknie i chcialam z kulturalnymi ludzmi pogadac ktorzy maja cos do powiedzenia ale ty nie masz wiec z toba mi sie nie chce. Wyczerpalam juz z toba temat. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

To ja się bawię ich jajkami. Twoja miłość taka pienkna ze aż wyładowałas na kafe i się chwalisz. Oczywiście 😎

E tam, zadna piekna. Jeszcze na wiosne skamlala ze nie zwraca na nia uwagi (to znaczy Ona sobie wmawia ze on tak udaje ze mu na niej nie zalezy). I ze na takie glebokie rzeczy potrzeba czasu🤔 lat🤔😁. Infantylne dziewcze I tyle. Niech by chodziaz mloda byla, ale z postow pamietam ze jest po 30tce😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lola14 napisał:

Bo podczytuje autorke od roku😁. Wyjatkowo naiwne dziewcze ktore nie chce spojzec prawdzie w oczy..a potem tu placze ze kitek kocha ja potajemnie ale wstydzi sie tego okazywac 😁. Kiedys twierdzila ze robi tak juz od lat

To ciebie spotyka to ze facet sie ciebie wstydzi, ty przezylas takie dramy na wlasne zyczenie i projektujesz to na mnie ale to tylko twoja nieudana projekcja i czas spojrzec prawdzie w oczy ze zostaniesz sama na starosc i nikt nie da ci nawet kubraczka. sama pisalas ze przebierasz w facetach jak w ulegalkach wiec sama jestes sobie winna i mi to proponowalas to wybacz ale zaden facet takiej nie traktuje serio i zal ci serce sciska ze mnie ktos kocha to nieudolnie chcesz mi dokopac bo wiesz ze ciebie maja tylko do zabawy i nic nigdy dla nikogo nie znaczylas i nie znaczysz? Zgadlam? 😎 nie musisz potwierdzac. To widac i da sie wyczuc w twoich postach te gorycz ze czujesz sie gorsza i chcesz sobie zrekompensowac to ponizanie ciebie przez facetow na chwilke moim kosztem ale wiesz co? Dla mnie jestes tylko narzucajacym sie babskiem ktore nie rozumie slowa NIE i to co piszesz rowniez dla mnie nic kompletnie nie znaczy 😎 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Czysta zawisc o roze o milosc nawet o plaster 😎😀

Jeeessuu , co ty wygadujesz? Kto moglby byc zazdrosny o taka zlamdajaca kobiete? Nie pamietasz juz jak miesiacami wmawialas Imtheone ze to ty jestes Kicia😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Złapała naiwna frajera i pewnie myśli ze każda jej zazdrości. ... pęka wszystkim dosłownie. 

Ty zazdroscisz tak az robisz sie wulgarna i potwornie natarczywa az wygrazasz mi szaliczkiem 😁 smiechowa baba z ciebie, a jaka niepozbyta. 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, BoniBluBuka napisał:

To ja się bawię ich jajkami. Twoja miłość taka pienkna ze aż wyładowałas na kafe i się chwalisz. Oczywiście 😎

To oni bawia sie toba jesli juz. 👋kazdy facet ci to powie ze kobiety nie bawia sie facetami tylko oni nimi. 😎 placzesz do kubraczka ze tak cie ponizaja ? 😁 smiechowe napraszajace sie babsko ktore chce udowodnic ze swoim narzucaniem zaistnieje i dla kogos moze cos znaczyc 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×