Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kicius nie dal mi od miesiaca zadnej czerwonej

Polecane posty

3 minuty temu, Lola14 napisał:

Doktorze Siurku...na nic twoje doktoraty w tym przypadku😁🤔

Jak to jest pogadac sobie samej ze swoim projektem i nabijac sobie puchary? Slabe to jak cala ty i twoja psychika wiec dam sobie siana 😀 nasyc sie tym topikiem wyplakatuj sobie cala sciane 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lola14 napisał:

Hmmm🤔. Tak zadko dostajesz kwiaty ze z jednej rozy robisz tyle zamieszania? Zreszta kto daje kobiecie jednego kwiatka🤔. To chyba nawet nie wypada 🤔. Ja tam za kazdym razem dostaje conajmniej tuzin 🤔

Sadze ze czerwona roza siadla ci na psyche a ja jednak mam empatie wiec nie bede pogarszac twojej kondycji psychicznej tak ze pogadaj sobie ze swoimi projektami zeby podbudowac zanizona samoocene i postaw sobie puchar. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz tuzin ale odmow i mimo to przesz dalej nieustraszona ze jak bedziesz sie bardziej narzucac to ktos musi. Zgadza sie? 

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jednak nie jest smieszne ze ktos ma az takie problemy jak lolobukoktorka 😞 wspolczuje ci ze nie masz szans na roze. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

No ale co tutaj argumentować? Twój sposób pisania, egzaltacja, itp. to wszystko składa się na pewien obraz Twojej osoby. Tyle 😉

Musialam ci dac puchar bo autorka bardzo namawiala😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lola14 napisał:

Musialam ci dac puchar bo autorka bardzo namawiala😁

Faktycznie wstyd sie z toba lolobukoktorko gdziekolwiek pokazac i dlatego cie nie zapoznawal z rodzina? A ty teraz chcesz wyzyc sie na mnie za to zlo co cie spotkalo bo ja dostalam roze a ty stracilas lata w ukryciu i nie masz nic? Ale to cie nie upowaznia do tego a twoj bol mi zwisa i powiewa bo jestes jaka jestes i nie zal mi takich jak ty. 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaluje zlych ludzi. Zasluguja na wszystko co ich spotyka i tym sprawiedliwym akcentem koncze juz czytanie slowotoku lolobukoktorki ktora bedzie nadawac do rana: twoj narzeczony cie nie kocha bo dal ci tylko roze, twoj narzeczonu cie nie kocha...

I mam dla ciebie takie pozegnanie: bukaj sie bukolokoktorko 👋😎

Niech ci sie snia sny o czerwonych rozach 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazam sobie ciebie lolobukoktorko jako narzucajaca sie babe po 40 z siwym rzadkim wlosem, choc kiedys 20 lat temu bylas brunetka bez zeba na przedzie, przy wzroscie 180 wazysz 100 kg, masz slaba kondycje fizyczna 😀dlatego trudno ci przyjac do wiadomosci fakt ze ktos moze otrzymac czerwona roze bo jestes przekonana ze Tobie to nie grozi. 😎a ty mnie jak sobie wyobrazasz? 😀 

Jako czerwona kwitnaca wyrazista piekna roze z delikatnym dziewczecyn licem i gladka skora i to powoduje ze nie zmruzusz dzis oka ze zgryzoty? 😎

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos sie nasmiewa z ludzkich gestow wyrazajacych milosc i czulosc jak zakladanie czapki szalika plastra oznacza ze pochodzi z niepelnej rodziny czyli ktores z rodzicow nie egzystowalo pod wspolnym dachem dlatego nie ma wzorca i nie bylo w domu milosci to dziwne sa dla takiej osoby czerwone roze i awanturuje sie o to zaciekle bo zazdrosci. 😎

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Niburdiama napisał:

Jezeli ktos sie nasmiewa z ludzkich gestow wyrazajacych milosc i czulosc jak zakladanie czapki szalika plastra oznacza ze pochodzi z niepelnej rodziny czyli ktores z rodzicow nie egzystowalo pod wspolnym dachem dlatego nie ma wzorca i nie bylo w domu milosci to dziwne sa dla takiej osoby czerwone roze i awanturuje sie o to zaciekle bo zazdrosci. 😎

No I po co Ja to czytam🤔  😁😁😁. Jesli to naprawde teraz twoj narzeczony, to musze uczciwie przyznac ze to oznaka ze cie kocha I chce z toba spedzic zycie bo inaczej by sie nie oswiadczal 🤔. Czy przynosi roze czy nie to w takim wypadku malo znaczacy szczegol, jesli codziennie ogladasz sliczny brylant na serdecznym palcu 😁. Jesli jednak chlopak dwa razy w roku wpadnie gdy akurat jest w twoim miasteczku I przyniesie ci roze czy czekoladki..to znaczy wielkie nic🤔😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Niburdiama napisał:

Wyobrazam sobie ciebie lolobukoktorko jako narzucajaca sie babe po 40 z siwym rzadkim wlosem, choc kiedys 20 lat temu bylas brunetka bez zeba na przedzie, przy wzroscie 180 wazysz 100 kg, masz slaba kondycje fizyczna 😀dlatego trudno ci przyjac do wiadomosci fakt ze ktos moze otrzymac czerwona roze bo jestes przekonana ze Tobie to nie grozi. 😎a ty mnie jak sobie wyobrazasz? 😀 

Jako czerwona kwitnaca wyrazista piekna roze z delikatnym dziewczecyn licem i gladka skora i to powoduje ze nie zmruzusz dzis oka ze zgryzoty? 😎

Pobudzilas moja wyobraznie😁. 🤔🤔 no to ja wyobrazam sobie Ciebie jako dosc wysoka, moze nie gruba, ale grubokoscista panne po 30tce🤔. Troche podluzna twarz I troche krzywe zeby. Wszystko zle “tylko troche” wiec sie  do konca nie ma o co przyczepic, no ale calosc nie wyglada zachecajaco (choc rowniez nie bardzo odpychajaco). Nie byloby jeszcze tak zle gdybys nie probowala robic min dziecka, I nie nasladowala mowy pieciolatki🤔. Kitka przerazaja twoje “dziecinne “ podskoki radosci, podczas ktorych caly blok wali w kaloryferowe rury bo I’m taleze z szafek spadaja I tynk sie sypie z sufitu🤔😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

No I po co Ja to czytam🤔  😁😁😁. Jesli to naprawde teraz twoj narzeczony, to musze uczciwie przyznac ze to oznaka ze cie kocha I chce z toba spedzic zycie bo inaczej by sie nie oswiadczal 🤔. Czy przynosi roze czy nie to w takim wypadku malo znaczacy szczegol, jesli codziennie ogladasz sliczny brylant na serdecznym palcu 😁. Jesli jednak chlopak dwa razy w roku wpadnie gdy akurat jest w twoim miasteczku I przyniesie ci roze czy czekoladki..to znaczy wielkie nic🤔😁

Teraz mowisz do rzeczy. Nie moglo byc tak 100 postow temu. Tobie zycze takze spelnienia w milosci i malo tesknoty 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Pobudzilas moja wyobraznie😁. 🤔🤔 no to ja wyobrazam sobie Ciebie jako dosc wysoka, moze nie gruba, ale grubokoscista panne po 30tce🤔. Troche podluzna twarz I troche krzywe zeby. Wszystko zle “tylko troche” wiec sie  do konca nie ma o co przyczepic, no ale calosc nie wyglada zachecajaco (choc rowniez nie bardzo odpychajaco). Nie byloby jeszcze tak zle gdybys nie probowala robic min dziecka, I nie nasladowala mowy pieciolatki🤔. Kitka przerazaja twoje “dziecinne “ podskoki radosci, podczas ktorych caly blok wali w kaloryferowe rury bo I’m taleze z szafek spadaja I tynk sie sypie z sufitu🤔😁

Super. Podoba mi sie ta wizualizacja. A kolor wlosow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Ale ja nie jestem żadną Boni, Ty tępa dzido. Ogarniasz? 

Lokobokutorka przesiedsiala cala noc kolejno na 4 nickach i z podkrazonymi oczami i dygocacymi z nerwow palcami kompulsywnie uderza w klawiature by wypocic nerwy. Popijajac kolejna kawe rozlewa polowe a w jej glowce jak neon error oczy sie przewracaja i atak zniszczyc szczesliwa Niburdiame  😀

 

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Niburdiama napisał:

Lokobokutorka przesiedsiala cala noc kolejno na 4 nickach i z podkrazonymi oczami i dygocacymi z nerwow palcami kompulsywnie uderza w klawiature by wypocic nerwy. Popijajac kolejna kawe rozlewa polowe a w jej glowce jak neon error oczy sie przewracaja i atak zniszczyc szczesliwa Niburdiame  😀

 

Cóż spadam do pracy. Czytając Ciebie, mam przemożne wrażenie, że dla Twojego własnego dobra lepiej by było, żeby Twój "Kiciuś", zamiast kupować Ci róże, to co tydzień porządnie Cię wyroochał, klasycznie, na pieska, w każdym razie tak, żeby penetracja była dobra. Zeszło by Ci ciśnienie, zobaczyłabyś jak świat działa, nie napierrrdalalabyś po forach postami jak messerschimit - jednym słowem korzyść byłaby dla wszystkich 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Cóż spadam do pracy. Czytając Ciebie, mam przemożne wrażenie, że dla Twojego własnego dobra lepiej by było, żeby Twój "Kiciuś", zamiast kupować Ci róże, to co tydzień porządnie Cię wyroochał, klasycznie, na pieska, w każdym razie tak, żeby penetracja była dobra. Zeszło by Ci ciśnienie, zobaczyłabyś jak świat działa, nie napierrrdalalabyś po forach postami jak messerschimit - jednym słowem korzyść byłaby dla wszystkich 😄

Zycze Ci tego samego bo teraz brzmisz bardziej sympatycznie, mniej pompatycznie i wychiloutowales 😎 zylka Ci nie peknie i bedzie dobrze 😁Zatem milego dnia i owocnej wieczorowej pory obfitujacej w soczyste brzoskwinie i kalafiory 👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choc osobiscie wole zeby Kicius zakladal mi czapeczke i szaliczek oraz kazal zapinac pasy w samochodzie i trzymal mnie za raczke niz Jego kubraczek. Wole dostawac czerwone roze i kwitnaca milosc w nich niz TO, akurat nie jest priorytetem.😎 Kicius caly jest wspanialy. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Po co dyskutujecie z autorką. Ignorujcie ją, niech dalej pisze sobie o urojonym "Kitku" 😆

Cześć Puchacz. Licz się Chłopie ze słowami, bo w mniemaniu autorki tematu zaraz awansujesz na kolejne wcielenie Boni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

Po co dyskutujecie z autorką. Ignorujcie ją, niech dalej pisze sobie o urojonym "Kitku" 😆

Ciebie kazdy ignoruje dlatego nie radzisz sobie z odrzuceniem i przelogowujesz na kolejne nicki lolobukoktorko 😎👋😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Cześć Puchacz. Licz się Chłopie ze słowami, bo w mniemaniu autorki tematu zaraz awansujesz na kolejne wcielenie Boni 😄

Dokladnie tak jest 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba miec w glowie zeby gadac samemu ze soba caly dzien przelogowujac sie na zenskie i meskie nicki po to zeby udowodnic swoja wyzszosc na forum o uczuciach 👋😀wate cukrowa? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bennie1 napisał:

To dlatego, że nie potrafi dobrze obsłużyć 😫 Współczuję Ci.

Ty nie umiesz wspolczuc lokobukoktorko 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

Po co dyskutujecie z autorką. Ignorujcie ją, niech dalej pisze sobie o urojonym "Kitku" 😆

Piszesz tu te same w kolko suchary od 15 lat 24/7 to jak mozesz nie miec 10 nickow? 👋😎😀 Jeden by ci nie wystarczyl a wszystko dlatego ze nie radzisz sobie z odrzuceniem i gdy zwyczajni ludzie maja dosc po jednej odmowie ty przesz dalej i nie chcesz splynac mimo napierajacej sily wodospadu wlaczasz wycieraczki i udajesz ze deszcz pada 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

Wszyscy jesteśmy wcieleniami Boni 😎

Dokladnie. Choc raz powiedzialos prawde. Moze i jestes typu meskiego ale masz kobieca psychike 👋😀 zgadza sie? Pewnie wychowywalos sie tylko z jednym rodzicem i to cie boli 👋😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Cześć Puchacz. Licz się Chłopie ze słowami, bo w mniemaniu autorki tematu zaraz awansujesz na kolejne wcielenie Boni 😄

Fajnie sie gada od 15 lat samemu ze soba na kafeterii ? Co na to rodzina 😀 pewnie nie wiedza bo by sie wstydzili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Fajnie sie gada od 15 lat samemu ze soba na kafeterii ? Co na to rodzina 😀 pewnie nie wiedza bo by sie wstydzili? 

Co rodzina na to, to nie wiem. Lekarze są bezradni 😉

PS: Pragnąłbym tylko w formie didaskaliów dodać, że wypridukowalaś osiem postów w odpowiedzi na jeden post Puchacza i jeden mój, z których żaden nie był skierowany bezpośrednio do Ciebie 😄

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Co rodzina na to, to nie wiem. Lekarze są bezradni 😉

PS: Pragnąłbym tylko w formie didaskaliów dodać, że wypridukowalaś osiem postów w odpowiedzi na jeden post Puchacza i jeden mój, z których żaden nie był skierowany bezpośrednio do Ciebie 😄

Zadaj sobie jedno wazne pytanie: co pomyslalbys o gostku 46 letnim z kobieca psychika ktorego jedyna rozrywka jest klocenie sie na kafe z malo istotnymi nickami o czerwona roze przelogowujac dla supportu na kolejne meskie i zenskie nicki zeby tylko sie poczuc kims przez kilka godzin? 👋😀 bo ja mam 18 

Beka XD

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×