Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kicius nie dal mi od miesiaca zadnej czerwonej

Polecane posty

4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Zawaj sobie jedno wazne pytanie: co pomyslalbys o gostku 46 letnim ktorego jedyna rozrywka jest klocenie sie na kafe z malo istotnymi nickami o czerwona roze przelogowujac dla supportu na kolejne meskie i zenskie nicki zeby tylko sie poczuc kims przez kilka godzin? 👋😀 bo ja mam 18 

Beka XD

 

Ale co masz 18? 46 lat będę miał za 9 lat, to wtedy będę się zastanawiał 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Ale co masz 18? 46 lat będę miał za 9 lat, to wtedy będę się zastanawiał 😜

Zyj sobie dalej w swoim fantastycznym swiecie. Oczywiscie gleboko wierze w kazde twe slowo a ja tymczasem mam wazniejsze sprawy jak obiad dla Kiciusia 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Zyj sobie dalej w swoim fantastycznym swiecie. Oczywiscie gleboko wierze w kazde twe slowo a ja tymczasem mam wazniejsze sprawy jak obiad dla Kiciusia 😎

A leki psychotropowe w jakim wieku zaczęłaś brać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Doktor Siurek napisał:

A leki psychotropowe w jakim wieku zaczęłaś brać? 

Codziennie kazdego o to pytasz od 15 lat bo wychowywalas sie w domu bez jednego rodzica poniewaz poszedl w sina dal a drugi rodzic toba rzadzil i wysmiewal cie i poczulas ze musisz zrekompensowac sobie te straty oraz wyzyc na kims z bezsilnosci dlatego weszlas 15 lat temu na kafe i postanowilas dopalac ludziom zlosliwosciami. Ale ta terapia ci nie pomaga dlatego czasem kompulsywnie wyzywasz ludzi od dzid a wszystko dlatego ze wychowalas sie w domu gdzid nikt nie zakladal ci czapeczki i nie przytulal dlatego dziwna ci milosc i czerwona roza i musisz sie nawet o to awanturowac oraz nie odpuscisz zeby udowodnic swoja wyzszosc bo nie czujesz sie wystarczajaco dobra👋😀zgadza sie? 

Nie musze cie znac osobiscie zeby to wiedziec. To widac w kazdym twoim poscie 👋😀

Cel zostal osiagniety masz zszarpane nerwy oraz zepsuty humor na caly dzien wiec bon apetit delektuj sie tym co serwujesz innym 👋😎

Ale odpowiem ci - 18 kubraczkow dla Kiciusia na kazda pogode 👋😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Ale ja nie jestem żadną Boni, Ty tępa dzido. Ogarniasz? 

Zobacz jak w miare rozwoju dyskusji o czerwonej rozy siada ci psychika. Od euforii do melancholii. 👋😀

A wszystko dlatego ze pochodzisz z rodziny niepelnej oraz nie masz prawidlowego wzorca milosci. 👋😀

Boli nie? 👋😀 tylko ze mnie to nie obchodzi ze ciebie to boli i lubie krecic beke ze zlych ludzi 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Niburdiama napisał:

Zobacz jak w miare rozwoju dyskusji o czerwonej rozy siada ci psychika. Od euforii do melancholii. 👋😀

A wszystko dlatego ze pochodzisz z rodziny niepelnej oraz nie masz prawidlowego wzorca milosci. 👋😀

Boli nie? 👋😀 tylko ze mnie to nie obchodzi ze ciebie to boli i lubie krecic beke ze zlych ludzi 😎

Podobno jakiś obiad miałaś gotować dla swojego wyimaginowanego adoratora, a Ty na forum posty walisz niczym stenotypistka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Podobno jakiś obiad miałaś gotować dla swojego wyimaginowanego adoratora, a Ty na forum posty walisz niczym stenotypistka 😉

Ale po co skoro Kicius przywiezie mi obiad? Taki stary a taki naiwny jak dziecko 👋😀

Teraz bedziesz sobie przypominal czasy dziecinstwa lezka zakreci ci sie w oku i o to wlasnie chodzi zeby zszedl ci z twarzy kaprawy usmieszek 👋😀przypomnisz sobie ze nikt nie zakladal ci czapeczki i pochlipiesz przy kawce w pracy jakie masz ciezkie zycie 😎 zaden z ciebie facet tylko baba. Zgadza sie? Tak sie czujesz od dziecinstwa jak baba to i damskie nicki zakladasz 👋😀

 

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zajmowac sie praca bedziesz calymi dniami klepal o kubraczkach i czerwonej rozy az zatracisz sie w tym wszystkim, ja zamkne okienko krzyzykiem a ciebie wyleja i taki bedzie final zadawania sie ze mna bo musisz mi udowodnic swoja wartosc 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale po co skoro Kicius przywiezie mi obiad? Taki stary a taki naiwny jak dziecko 👋😀

Teraz bedziesz sobie przypominal czasy dziecinstwa lezka zakreci ci sie w oku i o to wlasnie chodzi zeby zszedl ci z twarzy kaprawy usmieszek 👋😀przypomnisz sobie ze nikt nie zakladal ci czapeczki i pochlipiesz przy kawce w pracy jakie masz ciezkie zycie 😎 zaden z ciebie facet tylko baba. Zgadza sie? Tak sie czujesz od dziecinstwa jak baba to i damskie nicki zakladasz 👋😀

 

 

Na Twoim miejscu zamówiłbym jednak pizzę, bo wymyślony obiad przywieziony przez nieistniejącego chłopaka może nie być zbyt pożywny 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niburdiama napisał:

Zadaj sobie jedno wazne pytanie: co pomyslalbys o gostku 46 letnim z kobieca psychika ktorego jedyna rozrywka jest klocenie sie na kafe z malo istotnymi nickami o czerwona roze przelogowujac dla supportu na kolejne meskie i zenskie nicki zeby tylko sie poczuc kims przez kilka godzin? 👋😀 bo ja mam 18 

Beka XD

 

I juz jestes zareczona🤔. Dziwny ten swiat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Zyj sobie dalej w swoim fantastycznym swiecie. Oczywiscie gleboko wierze w kazde twe slowo a ja tymczasem mam wazniejsze sprawy jak obiad dla Kiciusia 😎

Masz 18 lat I mieszkacie razem? Robisz mu obiady? Co na to twoi rodzice? Do szkoly nie chodzicie 🤔😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

 

Nie musze cie znac osobiscie zeby to wiedziec. To widac w kazdym twoim poscie 👋😀

Cel zostal osiagniety masz zszarpane nerwy oraz zepsuty humor na caly dzien wiec bon apetit delektuj sie tym co serwujesz innym 👋😎

Ale odpowiem ci - 18 kubraczkow dla Kiciusia na kazda pogode 👋😁

Jeessuu, co z nia? Dlaczego w co drugim poscie wygarnia nieznanym ludziom ze nie mieli obojga rodzicow w domu? Co w tym zlego ze ktos mial tylko jednego rodzica 🤔 znam takich ludzi sporo I nie przyszloby I’m do glowy ze jakis feler 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lola14 napisał:

Jeessuu, co z nia? Dlaczego w co drugim poscie wygarnia nieznanym ludziom ze nie mieli obojga rodzicow w domu? Co w tym zlego ze ktos mial tylko jednego rodzica 🤔 znam takich ludzi sporo I nie przyszloby I’m do glowy ze jakis feler 😁😁

No jak to co? - projekcja. Przypisuje innym swoje przeżycia, lęki, frustracje, marzenia... 

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze natretow wiec powtorze - jak ktos mowi spadaj to spadaj lokobukoktorko 😎 mam uczulenie na natretne babska narzucajace sie oraz narzucajacych sie gosci ktorzy sa jak baby wiec powtorze kimkolwiek jestes spadaj bo narzucasz mi sie natrecie bukolony 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes smiechowym multiprojektem przelogowujacym sie co chwile i gledzacym w kolko jedno i to samo od 15 lat. Doprawdy podziwiam kogos kto byl w stanie z takim narzucajacym sie natretem wytrzymac pod jednym dachem ale pewnie nie byl w stanie dlatego opuscil dom i ty teraz masz pokiereszowana psychike bo tata cie nie kochal i nie zakladal ci czapeczki tp nie wyzywaj sie na mnie bo dla mnie jestes tylko natretem ktory powinien juz dawno splynac z sila wodospadu i powtorze bo nadal nie rozumiesz - splyn natretna maso 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Na Twoim miejscu zamówiłbym jednak pizzę, bo wymyślony obiad przywieziony przez nieistniejącego chłopaka może nie być zbyt pożywny 😉

Widzisz jak cie to drazni hehe nie bedziesz mogla zasnac ze tobie nikt nigdy nie przywiozl obiadu zawistna bukolokoktorko. Ale nie dziwie sie bo kto by natretnemu narzucajacemu sie babsku obiady wozil? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Masz 18 lat I mieszkacie razem? Robisz mu obiady? Co na to twoi rodzice? Do szkoly nie chodzicie 🤔😁😁

Przelogowalas sie juz z jednego nicku na drugi ale wciaz nie rozumiesz ze jestes dla mnie narzucajacym sie babskiem ktorego opinii nie chce poznawac wiec splywaj natrecie bo i tak zgubie sie na zakrecie. Otrurlikaj sie natretko bo leje na twoja gadke miekka 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Jeessuu, co z nia? Dlaczego w co drugim poscie wygarnia nieznanym ludziom ze nie mieli obojga rodzicow w domu? Co w tym zlego ze ktos mial tylko jednego rodzica 🤔 znam takich ludzi sporo I nie przyszloby I’m do glowy ze jakis feler 😁😁

Ale splywaj juz natretna narzucajaca sie babo bo wszystkim kolesiom od twego narzucania slabo. Zrozum ze dosc cie maja i cie z gory olewaja. Nikt nie chce z taka natretna jak ty baba miec do czynienia bo mdli ich na widok twego skomlenia 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zastosuj sie do rady i odwal ode mnie bo juz 578900 raz mowie zebys sie odwalila to nie bede ci wygarniac chyba ze chcesz zbierac coraz gorsza tyre to prosze bardzo 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Niburdiama napisał:

Jestes smiechowym multiprojektem przelogowujacym sie co chwile i gledzacym w kolko jedno i to samo od 15 lat. Doprawdy podziwiam kogos kto byl w stanie z takim narzucajacym sie natretem wytrzymac pod jednym dachem ale pewnie nie byl w stanie dlatego opuscil dom i ty teraz masz pokiereszowana psychike bo tata cie nie kochal i nie zakladal ci czapeczki tp nie wyzywaj sie na mnie bo dla mnie jestes tylko natretem ktory powinien juz dawno splynac z sila wodospadu i powtorze bo nadal nie rozumiesz - splyn natretna maso 👋😀

Ale dlaczego tata zostawił Ciebie i Twoją mamę? To przez Twoją chorobę psychiczną? To by było nawet logiczne, bo trudno kochać ułomne dziecko. Twoja mama też cierpi na tą przypadłość? Po niej ją odziedziczyłaś? Twój tato bał się życia w domu, który przypominał szpital dla umysłowo chorych i dał nogę? Dlatego wymyślasz nieistniejących narzeczonych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lola14 napisał:

Jeessuu, co z nia? Dlaczego w co drugim poscie wygarnia nieznanym ludziom ze nie mieli obojga rodzicow w domu? Co w tym zlego ze ktos mial tylko jednego rodzica 🤔 znam takich ludzi sporo I nie przyszloby I’m do glowy ze jakis feler 😁😁

Jezeli ktos wyszukuje w internecie piekne mlode kobiety zeby je niszczyc bo tata go nie kochal i narzuca sie od maja 2020 swoimi tanimi prowokacjami i od 15 lat powtarza to samo w necie bo to sposob na odreagowanie frustracji i desperacji to nie sadzisz ze zakrawa na zaburzenie i czas na specjaliste? 

Powiedzialam ci wyraznie 200 razy ze nie interesuja mnie twoje posty a ty dalej czepiasz sie jak najeta - jak sama stwierdzilas obcej osoby to co z toba nie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, BoniBluBuka napisał:

I co znalazłaś mnie dziś w lodowce między jajami a lekami psychotropowymi 18 latko? Widze ze nprdalasz ostro „ze mną”. 

Nic dla mnie nie znacza twoje posty. Sa po prostu jak smieci w smietniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bukolokoktorka nie odpusci bo wyczuwa ze trzeba zniszczyc piekna mloda kobiete juz zaostrzyla kly i zaraz poleje sie jad na cale forum. 😀

Ze nikt cie nie kochal tylko traktowal jak 5 kolo u wozu tak jak traktuja cie tu na tym forum to nie wyzywaj sie na innych tylko pisz sama ze soba i swoimi projektami i stawiaj sobie za to puchary zeby sie uwiarygodnic.

Niezle ci weszlam na psychike. To juz jest obsesja na punkcie nicku Niburdiama. 😀

Jak tak dalej pojdzie to skonczysz w zakladzie psychiatrycznym 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

W dobre mieście trafiłeś smieciu. Tyle mam ci do napisania. 

Nie napinaj sie tak bo ci zylka peknie i zabiora cie do psychiatryka 😁zamiast kubraczka zaloza ci kaftanik i pojedziesz sie wyciszyc. 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Ale dlaczego tata zostawił Ciebie i Twoją mamę? To przez Twoją chorobę psychiczną? To by było nawet logiczne, bo trudno kochać ułomne dziecko. Twoja mama też cierpi na tą przypadłość? Po niej ją odziedziczyłaś? Twój tato bał się życia w domu, który przypominał szpital dla umysłowo chorych i dał nogę? Dlatego wymyślasz nieistniejących narzeczonych? 

I opowiedzialas swa zyciowa historie po raz kolejny lokobukoktorko ale nie powtarzaj w kolko tego samego bo znudzilas mi sie juz mala a wiec 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Gardzie tobą. 

Jest na sali salowa pacjentka lokobukoktorka ma znowu atak 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi tak szczerze z ktorego zakladu psychiatrycznego cie wypozyczyli lokobukoktorko ze narzucasz mi sie od maja to zadzwonie tam by zabrali cie z powrotem a ludzie mogli w spokoju pisac o czerwonej rozy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bennie1 napisał:

Usuń konto.

Alez autorka na obsesje na moim punkcie🤔. Dlaczego 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×