Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kicius nie dal mi od miesiaca zadnej czerwonej

Polecane posty

Dlaczego autorka tak latwo wpada w histerie 🤔. Najpierw kreuje sie na dziecieco-naiwna narzeczona🤔, ktora skacze I klaska w raczki jak ja narzeczony karmi zupka lyzeczka, a jak jej sie wytknie niescislosci w logicznym mysleniu to wyje jak harpia 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Bo ty jesteś mną. 

A razem jestesmy doktorem od siurkow🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lola14 napisał:

Dlaczego autorka tak latwo wpada w histerie 🤔. Najpierw kreuje sie na dziecieco-naiwna narzeczona🤔, ktora skacze I klaska w raczki jak ja narzeczony karmi zupka lyzeczka, a jak jej sie wytknie niescislosci w logicznym mysleniu to wyje jak harpia 🤔

I z dzieciecej przerosnietej dziewoji przemienia sie w monstera zyczacego wszystkim jak najgorzej I gotowa pokroic wszystkich na plasterki 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bennie1 napisał:

Wszyscy jesteśmy jednością 😌

Bo to prawda🤔.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Lola14 napisał:

Alez autorka na obsesje na moim punkcie🤔. Dlaczego 🤔

Po prostu skoncz pisac w moich topikach bo uczepilas sie do mnie od maja jak psia kupa do buta a ja nie chce zebys do mnie pisala wiec skoncz z ta obsesja na moim punkcie i odwal sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wykrecaj kota ogonem tylko odczep sie ode mnie i moich topikow bo od maja 2020 przylgnelas jak rzep i nie chcesz splynac 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Bennie1 napisał:

Wszyscy jesteśmy Tobą

To idzcie sobie do siebie bo nikt was w topiku o rozach nie chce. To proste wystarczy wyjsc robic wioche do wlasnego topa 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Dwa doktorzy a samo chorzy. 

Wyjdz z moich topikow narzucajaca sie natretna babo napraszajaca mi sie od maja 2020. Lecz swoja obsesje na moim punkcie u psychiatry bo i tak bede zakladac topiki o rozach i o milosci i leje na ciebie i twoje zenujace przytyki 😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Topa to ja bym chciał żeby mnie wyroochal, bo się boje że skończę jak Ty. 😎

Powiedziales co wiedziales a tera wyjdz i nie narzucaj sie bo nie obchodza mnje twoje napady desperacji i frustracji 👄😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Dlaczego autorka tak latwo wpada w histerie 🤔. Najpierw kreuje sie na dziecieco-naiwna narzeczona🤔, ktora skacze I klaska w raczki jak ja narzeczony karmi zupka lyzeczka, a jak jej sie wytknie niescislosci w logicznym mysleniu to wyje jak harpia 🤔

Chce tylko zebys przestala do mnie pisac bo piszesz i piszesz jak psychiczna od maja 2020 i narzucasz mi sie jak chory czlowiek ktory nie rozumie ze nie chce twoich postow w moich topikach bo sa dla mnie zbednym smieciem a ty dalej swoje jak chora psychicznie osoba co nie pojmuje ze ktos cie tu nie chce 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zeby odpowiadala mi zaburzona psychicznie buka, lola narzucajaca sie od maja 2020 do kazdego mojego topa ani dr siur ani bennie 👋 idzcie robic sobie wioche do wlasnych topow. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

I z dzieciecej przerosnietej dziewoji przemienia sie w monstera zyczacego wszystkim jak najgorzej I gotowa pokroic wszystkich na plasterki 🤔

Ja po prostu nie chce natretnej baby narzucajacej sie niechcianymi postami od maja 2020 postami w kazdym moim topiku jak chora umyslowo piszesz i piszesz mimo ze cie olewam. Jak nakrecona chcesz ciagle dawac rady a ja nie chce cie czytac i dalej narzucasz sie i narzucasz. Tak zostaniesz zapamietana na kafe jako chore psychicznie narzucajace sie zlosliwe babsko 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtorze zebys zrozumiala: Buka idz z moich topikow bo mam cie za osobe niezrownowazona psychicznie ktora od maja 2020 wciaz wchodzi do moich topikow i je zlosliwie zasmieca zebym nie mogla pisac o milosci. Wszedzie bede o tym pisac w kazdym twoim topiku jezeli sie ode mnie nie odwalisz 😄 zeby przestrzec wszystkich przed takim natretnym babskiem zeby kazdy cie unikal 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz do mnie Buka idz do psychiatry ze swoja obsesja na punkcie nicku Niburdiama. Niech psychiatra wyjasni ci ze jak ktos sobie nie zyczy to trzeba przestac i odwalic sie 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestan pisac do mnie buka, opusc moj temat i odchrzan sie raz na zawsze bo twoje posty dla mnie nic nie znacza zwykly spam 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kto wchodzi na forum uczuciowe moze zalozyc dowolny topik i pisac o milosci w sposob jaki mu odpowiada. Ja sie nie wtracam do topikow w tematach ktore mnie nie interesuja. Jak nie interesuja kogos czerwone roze i Kicius to nie odpisuje. Proste dla zdrowych psychicznie osob. 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Kazdy kto wchodzi na forum uczuciowe moze zalozyc dowolny topik i pisac o milosci w sposob jaki mu odpowiada. Ja sie nie wtracam do topikow w tematach ktore mnie nie interesuja. Jak nie interesuja kogos czerwone roze i Kicius to nie odpisuje. Proste dla zdrowych psychicznie osob. 😎

Ciekawa jestem dlaczego nikt nie odpisuje na twoja burze oburzenia🤔. Fakt ze delikatna osobka na pewno nie jestes🤔. Wyglada tez ze masz spore doswiadczenie z psychatrami I wiesz co komu doradza 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lola14 napisał:

Ciekawa jestem dlaczego nikt nie odpisuje na twoja burze oburzenia🤔. Fakt ze delikatna osobka na pewno nie jestes🤔. Wyglada tez ze masz spore doswiadczenie z psychatrami I wiesz co komu doradza 🤔

Wyglada na to ze mam od maja 2020 psychofanke lole ktora nie rozumie ze pisanie postow od loli mnie wali😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lola14 napisał:

A razem jestesmy doktorem od siurkow🤔

Chwila, chwila, ja się swoim siurkiem dzielić nie zamierzam. Od 37 lat stanowimy zgrany duet i tak ma zostać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBuka napisał:

To by było straszne. 

Cóż Boni, jestem w Tobie, jakkolwiek by interpretować to stwierdzenie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Kazdy kto wchodzi na forum uczuciowe moze zalozyc dowolny topik i pisac o milosci w sposob jaki mu odpowiada. Ja sie nie wtracam do topikow w tematach ktore mnie nie interesuja. Jak nie interesuja kogos czerwone roze i Kicius to nie odpisuje. Proste dla zdrowych psychicznie osob. 😎

Jak ktoś coś tu pisze, czy zakłada tematy, to robi to publicznie, i poddaję pod ocenę/komentarz każdego, kto to przeczyta, dlatego właśnie nazywa się to forum droga, niezrównoważona panno 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Jak ktoś coś tu pisze, czy zakłada tematy, to robi to publicznie, i poddaję pod ocenę/komentarz każdego, kto to przeczyta, dlatego właśnie nazywa się to forum droga, niezrównoważona panno 😛

Zachowujesz sie jak gaslighter i uwazasz ze ktokolwiek poprze ta metode manipulacji i agresji ale jestes w tym odosobniony ale ja nie musze sie z toba uzerac pod jednym dachem wiec leje na ciebie i twe tanie prowokacje co jest na ciebie czerwona plachta i wyprodukujesz zaraz 1000 postow ktore beda mialy na celu udowodnic twa racje bo wierzysz ze nawet najwieksza bzdura powtorzona 1000 razy staje sie faktem. Polecam psychiatre zebys nie dreczyl swojej zony w domu bo pewnie nie tylko na forum to robisz? A pewnie juz dawno sie wyprowadzila wraz z dzieckiem z takiego domu i jest bezpieczna ku twemu niezadowoleniu 👋😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Zachowujesz sie jak gaslighter i uwazasz ze ktokolwiek poprze ta metode manipulacji i agresji ale jestes w tym odosobniony ale ja nie musze sie z toba uzerac pod jednym dachem wiec leje na ciebie i twe tanie prowokacje co jest na ciebie czerwona plachta i wyprodukujesz zaraz 1000 postow ktore beda mialy na celu udowodnic twa racje bo wierzysz ze nawet najwieksza bzdura powtorzona 1000 razy staje sie faktem. Polecam psychiatre zebys nie dreczyl swojej zony w domu bo pewnie nie tylko na forum to robisz? A pewnie juz dawno sie wyprowadzila wraz z dzieckiem z takiego domu i jest bezpieczna ku twemu niezadowoleniu 👋😀

Również pozdrawiam serdecznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Ale dlaczego tata zostawił Ciebie i Twoją mamę? To przez Twoją chorobę psychiczną? To by było nawet logiczne, bo trudno kochać ułomne dziecko. Twoja mama też cierpi na tą przypadłość? Po niej ją odziedziczyłaś? Twój tato bał się życia w domu, który przypominał szpital dla umysłowo chorych i dał nogę? Dlatego wymyślasz nieistniejących narzeczonych? 

Wiesz dobrze o tym, ze opowiedziales swoja historie zycia. Wspolczuje ci tego co przeszedles. Ale twoje cierpienie to nie moj problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

No jak to co? - projekcja. Przypisuje innym swoje przeżycia, lęki, frustracje, marzenia... 

Wiesz dobrze o tym ze wlasnie ty projektujesz. Znasz ten termin bo ktos ci wyjasnil co on znaczy... 

Zycze milosci i pokoju w tych trudnych czasach. Badz dzielny ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Bennie1 napisał:

To na ch’uj się tak bronisz kobieto. Winny się tłumaczy, mówi Ci to coś?

We wszystkim trzeba miec jakis umiar. Mowi Ci to cos? Zarty wtedy sa smieszne kiedy druga osoba tak je odbiera. A jezeli sprawiaja dyskomfort i sa nachalne to juz jest forma naduzycia. Zgadza sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat juz nieaktualny, juz pogodzilam sie z tesknota. Przepracowalam juz tesknote 👋😎 

Edytowano przez Niburdiama
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×