Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niby normalny

kogoś byś wybrał\a

Polecane posty

22 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

W opcji dla faceta gala kosmiczna gratis a u faceta miły. Łał. Żenada. 

🤔mogłoby by np, że dobrze całuje, a nie ze jest miły,, miły?? Serio? Tu się zgodzę, że autor postu przesadził. 

• Like 1

3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

On jest aseksem? Niedawno pisał o swej przygodzie z cudzą żoną...

Ona nie miała męża, tylko chłopaka i to od kilku tygodni. W ogóle to skomplikowana wielomiesięczna relacja była. Ogólnie dawno temu to było i nie prawda jak to się mówi. Jak bym opisał, jakie to było poplątane, to nie zdziwiłbym się, gdyby dostał nieodwracalnie łatkę mitomana. Tak się dzieje, jak człowiek wychodzi z piwnicy, po tej sytuacji już nie popełniałem takich elementarnych błędów 😛

Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Ona nie miała męża, tylko chłopaka i to od kilku tygodni. W ogóle to skomplikowana wielomiesięczna relacja była. Ogólnie dawno temu to było i nie prawda jak to się mówi. Jak bym opisał, jakie to było poplątane, to nie zdziwiłbym się, gdyby dostał nieodwracalnie łatkę mitomana. Tak się dzieje, jak człowiek wychodzi z piwnicy, po tej sytuacji już nie popełniałem takich elementarnych błędów 😛

Nie tłumacz się tak, już część facetów z forum ma Cię na celowniku. 

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

A co on im zrobił. 

3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Kermit co zrobiłeś ile tych mężatek było. 

6 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

🤔mogłoby by np, że dobrze całuje, a nie ze jest miły,, miły?? Serio? Tu się zgodzę, że autor postu przesadził. 

czyli mam rozumieć że w dzisiejszych czasach miły to jest wada?

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

A co on im zrobił. 

Ma / miał powodzenie. To wystarczy. 😈

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Dla faceta gala a dla kobiet miły. Nie ma nic za darmo. 

Z tych dwoch to drugiego. Mam alergie na chamow.

• Thanks 1

1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Dla faceta gala a dla kobiet miły. Nie ma nic za darmo. 

to co słyszę na co dzień od kobiet to to że każdy to zboczeniec, więc nie nawiązywałem do sexu jako idealnego partnera. 

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

to co słyszę na co dzień od kobiet to to że każdy to zboczeniec, więc nie nawiązywałem do sexu jako idealnego partnera. 

Aha i dlatego o gale musiałeś wspomnieć. Logiczne. 

2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Aha i dlatego o gale musiałeś wspomnieć. Logiczne. 

Bo wiekszości facetom głównie chodzi o dobry sex dlatego wspomniałem o tym  w temacie o wymarzonej partnerce w dziale dla facetów 🙄

12 minut temu, Niby normalny napisał:

Bo wiekszości facetom głównie chodzi o dobry sex dlatego wspomniałem o tym  w temacie o wymarzonej partnerce w dziale dla facetów 🙄

Jestem pewna, że macie tendencję do porównywania. Że Kasia lubiła częściej, Anka perfekcyjnie 🍦a Dagmara nie miała oporów.

• Haha 1

30 minut temu, agent of Asgard napisał:

Ja nie boje żaby, nie wychodzę z piwnic, jeszcze w obecnie sytuacji to dopiero 🙂 

29 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Kermit co zrobiłeś ile tych mężatek było. 

To, co wielu żaden pr4w1k z tego forum nie zrobił, ale mężatki nie było ani jednej. Wstyd mi, ale co się stało, to się nie odstanie. Wyciągnąłem wnioski, poprawiłem się, ograniczyłem picie, zacząłem być ostrożniejszym w relacjach z kobietami, pozostała mała niechęć do samego siebie, ale ogólnie oceniam że sytuacja mnie rozwinęła, wiec jest pozytyw.

3 minuty temu, Electra napisał:

Jestem pewna, że macie tendencję do porównywania. Że Kasia lubiła częściej, Anka perfekcyjnie 🍦a Dagmara nie miała oporów.

Ja jestem anomalią która odchodzi od sterotypowego faceta, więc mnie w to nie mieszaj :classic_biggrin: 

5 minut temu, Niby normalny napisał:

Ja jestem anomalią która odchodzi od sterotypowego faceta, więc mnie w to nie mieszaj :classic_biggrin: 

Tzn? Jakie sekrety chowasz za pazuchą? 🤫👂

1 minutę temu, Electra napisał:

Tzn? Jakie sekrety chowasz za pazuchą? 🤫👂

Że lubię sex a najbardziej komuś sprawiać przyjemność, ale nie pójdę z pierwszą lepszą zwłaszcza na pierwszej randce bo szanuję swoje ciało to raz a dwa że chce kogoś najpierw bliżej poznać bo nie chce być jednorazówką. 

Po za tym sex nie jest tylko dla mnie nagrodą ale i dla niej tak samo jak nie bardziej. A większość uważa że to trofeum dla faceta.

• Like 2

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Że lubię sex a najbardziej komuś sprawiać przyjemność, ale nie pójdę z pierwszą lepszą zwłaszcza na pierwszej randce bo szanuję swoje ciało to raz a dwa że chce kogoś najpierw bliżej poznać bo nie chce być jednorazówką. 

Po za tym sex nie jest tylko dla mnie nagrodą ale i dla niej tak samo jak nie bardziej. A większość uważa że to trofeum dla faceta.

Bo jeśli dwie strony będą skupione na dawaniu nie braniu, a na tym przecież polega miłość, to wtedy będzie zawsze pięknie. Wspaniałe jest cieszyć się sobą tak po prostu zwyczajnie. Ty, ona i jakby nikogo wcześniej przed Wami nie było. 

• Like 1

1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Zaleta. Ale ta wymiana była dziwaczna. 

Edytowano przez Zpaznokcilakier
Literówka

Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

Zaletą. Ale ta wymiana była dziwaczna. 

Bo jest różnica między typowym facetem a kobietą.

Bo jest różnica między typowym facetem a kobietą.

Kto to typowy facet wg Ciebie? To jaki? 

37 minut temu, KermitZaba napisał:

Ja nie boje żaby, nie wychodzę z piwnic, jeszcze w obecnie sytuacji to dopiero 🙂 

Najgorsza rzecz, jaką mogą Ci zrobić, to zgłosić temat do usunięcia. 😈

37 minut temu, KermitZaba napisał:

To, co wielu żaden pr4w1k z tego forum nie zrobił, ale mężatki nie było ani jednej. Wstyd mi, ale co się stało, to się nie odstanie. Wyciągnąłem wnioski, poprawiłem się, ograniczyłem picie, zacząłem być ostrożniejszym w relacjach z kobietami, pozostała mała niechęć do samego siebie, ale ogólnie oceniam że sytuacja mnie rozwinęła, wiec jest pozytyw.

Lo Boże to coś mie ominęło chyba bo nie znam akcji. 

Typowy facet zainteresowania piłka nożna albo jakiś inny sport, motoryzacja, szybkie łatwe laski najlepiej jednorazówki chyba że jest dobra w tym co robi, to częściej, + życie bez zobowiązań te dwa ostatnie mogą się zmienić ale po pewnym wieku, najczęściej kiedy wyjdą od dobrej mamusi 😁

Edytowano przez Niby normalny

29 minut temu, Electra napisał:

Bo jeśli dwie strony będą skupione na dawaniu nie braniu, a na tym przecież polega miłość, to wtedy będzie zawsze pięknie. Wspaniałe jest cieszyć się sobą tak po prostu zwyczajnie. Ty, ona i jakby nikogo wcześniej przed Wami nie było. 

To wszystko działa tylko wtedy kiedy oboje widzą u siebie nawzajem zalety które przeważają nad wadami i nie przez pryzmat że można mieć kogoś lepszego bo nie jest taki ładny, wysoki, z wielkimi ambicjami, dużymi cyckami, idealną figurą  itd. 

5 minut temu, Niby normalny napisał:

bo nie jest taki

Takie podejście jest chore i nie trzeba tego dodawać. Pytanie czy ludzie stale szukają nieistniejącego ideału, czy źle wybrali że o to "lepsze" tak łatwo. Trzeba iść w najlepsze nieidealne 🙃

Edytowano przez Electra

5 minut temu, Electra napisał:

Takie podejście jest chore i nie trzeba tego dodawać. Pytanie czy ludzie stale szukają nieistniejącego ideału, czy źle wybrali że o to "lepsze" tak łatwo. Trzeba iść w najlepsze nieidealne 🙃

bo nieidealny może stać się ideałem i odwrotnie.

Dla człowieka nie ma czegoś lub kogoś czysto idealnego a nawet jeśli to byłoby to na dłuższą metę nudne, męczące i przewidywalne gdzie stało by się już nieidealne🙃  

przewidywalne

Ale w przewidywalności jest coś pięknego. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się