Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niby normalny

kogoś byś wybrał\a

Polecane posty

1 minutę temu, Electra napisał:

Ale w przewidywalności jest coś pięknego. 

No ja nie wiem jak słyszę u kobiet albo w piosenkach że : "musi zaskakiwać mnie "

12 minut temu, Niby normalny napisał:

No ja nie wiem jak słyszę u kobiet albo w piosenkach że : "musi zaskakiwać mnie "

Lepiej nie 😂

Chyba mam inaczej. Fantastycznie jest znać kogoś na wylot, że wiesz co powie i zrobi, że masz właśnie tą pewność i całkowitą znajomość drugiej osoby. Jakieś bujdy o ciągłym zaskakiwaniu siebie, odkrywaniu się ciągle i na nowo można chyba między dzikie romanse z literatury  wsadzić. Ludzi nudzi w związkach stabilizacja i rutyna, a dla mnie ma ona moc. Daje poczucie bezpieczeństwa i coś pięknego między dwojgiem ludzi czyli poznanie na poziomie łysych koni😉 Ktoś do tańca i do różańca, ląd odkryty wszerz i wzdłuż. Mnie nie jarają te początki znajomości. Lubię już ten etap zaawansowany. Jestem beznadziejnie zaprogramowana na dozgonnosc. 

Edytowano przez Electra

1 minutę temu, Electra napisał:

Lepiej nie 😂

Chyba mam inaczej. Fantastycznie jest znać kogoś na wylot, że wiesz co powie i zrobi, że masz właśnie tą pewność i znajomość drugiej osoby. Jakieś bujdy o ciągłym zaskakiwaniu siebie, odkrywaniu się ciągle i na nowo można chyba między dzikie romanse z literatury  wsadzić. Ludzi nudzi w związkach stabilizacja i rutyna, a dla mnie ma ona moc. Daje poczucie bezpieczeństwa i coś pięknego między dwojgiem ludzi czyli poznanie na poziomie łysych koni😉 Do tańca i do różańca, ląd odkryty wszerz i wzdłuż. Mnie nie jarają te początki znajomości. Lubię już ten etap zaawansowany. Jestem beznadziejnie zaprogramowana na dozgonnosc. 

No ja mam to samo, chce wiedzieć na czym stoje,nie chciałbym sytuacji gdzie:

(Ja) byś mnie czymś zaskoczyła, jesteś taka przewidywalna 

(ona ) nie ma sprawy, od 10 miesięcy cię zdradzam, twoje dziecko jest z adopcji a ja wcześniej byłam facetem ale w wieku 14 lat przeszłam kuracje hormonalną 🤣  

• Haha 1

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

gdzie

Żartujesz sobie, a to nie o to tu chodzi. Przewidywalność jest piekna, bo oznacza, że poznaliście się wskroś, jesteście razem, akceptujecie się i już chyba dalej zajść nie można. Po prostu trwać w tym pięknym stanie nie zapominając jednak, że trzeba się starać do samego końca. 

2 minuty temu, Electra napisał:

Żartujesz sobie, a to nie o to tu chodzi. Przewidywalność jest piekna, bo oznacza, że poznaliście się wskroś, jesteście razem, akceptujecie się i już chyba dalej zajść nie można. Po prostu trwać w tym pięknym stanie nie zapominając jednak, że trzeba się starać do samego końca. 

trochę to wyolbrzymiłem ale są rzeczy których nie chciałabyś się nagle dowiedzieć lub czymś nie odpowiednim zaskoczyć .  

11 minut temu, Niby normalny napisał:

trochę to wyolbrzymiłem ale są rzeczy których nie chciałabyś się nagle dowiedzieć lub czymś nie odpowiednim zaskoczyć .  

Przed wejściem w związek powinno wyciągnąć się cały chlew i ktoś Cię chce takim, albo nie. A potem żyjesz tak żeby niczego nie sprdolic, bo tak ciężko jest o normalną relację i miłość. 

38 minut temu, Niby normalny napisał:

No ja mam to samo, chce wiedzieć na czym stoje,nie chciałbym sytuacji gdzie:

(Ja) byś mnie czymś zaskoczyła, jesteś taka przewidywalna 

(ona ) nie ma sprawy, od 10 miesięcy cię zdradzam, twoje dziecko jest z adopcji a ja wcześniej byłam facetem ale w wieku 14 lat przeszłam kuracje hormonalną 🤣  

Sugerujesz, że nie byłbyś w stanie zauważyć, że partnerka nie miesiączkuje, nie ma brzucha i sądzisz, że łatwo jednostronnie przeprowadzić adopcję?

11 minut temu, agent of Asgard napisał:

Sugerujesz, że nie byłbyś w stanie zauważyć, że partnerka nie miesiączkuje, nie ma brzucha i sądzisz, że łatwo jednostronnie przeprowadzić adopcję?

Nie czepiaj się już tak szczegółów, powiedziałem to przykładowo i formie żartu, nie ma po co drążyć tego dalej, z resztą myślisz że są faceci co by w to nie uwierzyli ?

28 minut temu, Electra napisał:

Przed wejściem w związek powinno wyciągnąć się cały chlew i ktoś Cię chce takim, albo nie. A potem żyjesz tak żeby niczego nie sprdolic, bo tak ciężko jest o normalną relację i miłość. 

Ludzie ,zależnie od uczynków boją się postawić kawę na ławę, wiedzą że nie każdy może wszystko przyjąć i się z tym kryją.

3 minuty temu, Niby normalny napisał:

Nie czepiaj się już tak szczegółów, powiedziałem to przykładowo i formie żartu, nie ma po co drążyć tego dalej, z resztą myślisz że są faceci co by w to nie uwierzyli ?

Tylko pod warunkiem, że ich IQ wynosi maksymalnie 69.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

to jaki jest twój cel przebywania tutaj ?

Nic sie nie dzieje to odpowiadam tutaj

1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Tylko pod warunkiem, że ich IQ wynosi maksymalnie 69.

w pracy miałem takiego taboreta co wierzył że dziecko jest jego będąc z kobietą 5 miesięcy, oczywiście dziecko nie urodziło się żadnym wcześniakiem a on płaci na niego alimenty 😄

1 minutę temu, Poetka napisał:

Nic sie nie dzieje to odpowiadam tutaj

Zapytałem bo to forum głównie dla kobiet które są z kimś albo chcą być z kimś i mają z tego powodu różnorakie problemy albo chcą się o coś zapytać,dlatego zapytałem jaki cel ma osoba która nikogo nie chce i nie potrzebuje?

3 minuty temu, Niby normalny napisał:

Zapytałem bo to forum głównie dla kobiet które są z kimś albo chcą być z kimś i mają z tego powodu różnorakie problemy albo chcą się o coś zapytać,dlatego zapytałem jaki cel ma osoba która nikogo nie chce i nie potrzebuje?

Taki sam jak 80% uzytkownikow, z nudow tu wchodzimy, bo ma najwiekszy ruch. Chyba nie ogarniasz miejsca, wiekszosc dyskusji odbywa sie tu o tym kto co zjadl na obiad 

8 minut temu, Niby normalny napisał:

No to masz pecha, bo jestem facetem, który nikogo (aktualnie) nie chce i nie potrzebuje. Zaglądam tu, bo potrzebuję namiastki kontaktu z ludźmi, a chwilowo preferuję takie nic nie znaczące rozmowy bez przyszłości (wyjątki robię dla bliskich).

7 minut temu, agent of Asgard napisał:

No to masz pecha, bo jestem facetem, który nikogo (aktualnie) nie chce i nie potrzebuje. Zaglądam tu, bo potrzebuję namiastki kontaktu z ludźmi, a chwilowo preferuję takie nic nie znaczące rozmowy bez przyszłości (wyjątki robię dla bliskich).

No (wlasnie)

wybrałabym osobę, z która moge milczeć bez tego spięcia, napięcia, bez rozmyślania co i kiedy i dlaczego i jak będzie to głupie, naiwne, niezrozumiane. 

• Like 1

4 godziny temu, Niby normalny napisał:

w pracy miałem takiego taboreta co wierzył że dziecko jest jego będąc z kobietą 5 miesięcy, oczywiście dziecko nie urodziło się żadnym wcześniakiem a on płaci na niego alimenty 😄

Jestem w stanie uwierzyć. Mam taką znajomą- głupiutka i naiwna do wszelkich granic możliwości. Nie rozumiem tylko śmiechu. Żal mi takich ludzi. 

2 godziny temu, Electra napisał:

Mam taką znajomą- głupiutka i naiwna do wszelkich granic możliwości.

Nie można wykluczyć że tej głupiutkiej znajomej jest bliżej do szczęścia w codziennym życiu niż tym mądrym, przewidującym, rozsądnym, wiecznie kontrolującym swoje zachowanie i oceniającym innych.

6 godzin temu, Miśka1. napisał:

wybrałabym osobę, z która moge milczeć bez tego spięcia, napięcia, bez rozmyślania co i kiedy i dlaczego i jak będzie to głupie, naiwne, niezrozumiane. 

czyli mieć psychiczny spokój i nie martwić się na każdym kroku, zdrady czy innych nieprzyjemności.

2 godziny temu, Maryla31 napisał:

Nie można wykluczyć że tej głupiutkiej znajomej jest bliżej do szczęścia w codziennym życiu niż tym mądrym, przewidującym, rozsądnym, wiecznie kontrolującym swoje zachowanie i oceniającym innych.

Zgadza się ludzie mało myślący są znacznie szczęśliwsi bo kierują się instynktami.

3 godziny temu, Maryla31 napisał:

Mówię o osobie, która brała pożyczki i oddawała kasę partnerowi. Na co? Nie wie nikt. 

34 minuty temu, Electra napisał:

Mówię o osobie, która brała pożyczki i oddawała kasę partnerowi. Na co? Nie wie nikt. 

i zapewne teraz już nie są razem a ona tonie w długach ?

20 minut temu, Niby normalny napisał:

i zapewne teraz już nie są razem a ona tonie w długach ?

Desperacja kobiet jest ogromna. Wystarczy, że facet pozornie akceptuje dziecko i są w stanie zrobić wszystko dla takiego co je chciał. Przykre. 

15 godzin temu, Niby normalny napisał:

Faceci

Piękną dziewczynę nie mającą  nic mądrego ani interesującego do powiedzenia za którą byś musiał latać by się przypodobać.

średnią\brzydką dziewczynę która jest twoim najlepszym przyjacielem a jednocześnie jest dobra miła i robi ci najlepszą gałę w życiu.

Kobiety 

Przystojnego faceta trenera personalnego który jest arogancki i narcystyczny, do tego nigdy nie masz gwarancji na to czy cię nie zdradził.

Średniego\brzydkiego faceta który jest świetny w wszystkim zawsze pomoże, uczuciowy, miły, sympatyczny, dbający o twoje potrzeby.

Żadnego, po co się zmuszać do kogokolwiek kto mi nie odpowiada. Z resztą żadna skrajność nie jest dobra 

13 minut temu, Electra napisał:

Desperacja kobiet jest ogromna. Wystarczy, że facet pozornie akceptuje dziecko i są w stanie zrobić wszystko dla takiego co je chciał. Przykre. 

W większości przypadków same sobie robią krzywde, tak im pasuje na początku mieć nieodpowiedzialnego badboya a potem szukają tego miłego frajera co zaopiekuje się dzieckiem, gdzie wcześniej na niego by nie spojrzała.

18 minut temu, Laurittka napisał:

Żadnego, po co się zmuszać do kogokolwiek kto mi nie odpowiada. Z resztą żadna skrajność nie jest dobra 

A mówi się że kobiety nie lecą na wygląd a czytając tu kometarze, to faceci mogą iść na kompromisy a kobiety chcą mieć wszystko albo nic.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się