Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhill

mieliście kiedyś takie odczucie?

Polecane posty

1 minutę temu, Latarenka napisał:

Brawo! Prawidłowa odpowiedź 🙂

Poczekaj jak to leciało... złość to mszczenie się na sobie za sqrwysynstwo innych ludzi😜 to prawda. Wqrw daje popalić. 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

20 minut temu, Hellies napisał:

Nie. Bo tak naprawdę to jest nasza wina że daliśmy się "zrobić".

To by znaczyło, że przez całe swoje dorosłe życie, musiałbyś być czujny, żeby Cię nikt nie wykiwał. Przecież wiesz, że tak się nie da żyć. 

11 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To by znaczyło, że przez całe swoje dorosłe życie, musiałbyś być czujny, żeby Cię nikt nie wykiwał. Przecież wiesz, że tak się nie da żyć. 

Wiem. No i gdybym dał się wykiwać to odpowiednio bym tą osobę sklasyfikował i pewnie zerwał kontakt jeżeli nie byłby potrzebny np do celów zawodowych. Zemsta, wyżywanie się na kimś, wykrzyczenie komuś czegoś w twarz to nie mój styl. Ta osoba i tak jest już spalona w moich oczach więc wystarczy normalnie bez nerwów powiedzieć o co chodzi i przedstawić całą sytuację. Po co dawać komuś kto nas wykiwał satysfakcję że nas to mocno dotknęło.

Edytowano przez Hellies
literówka
  • Like 1

1 godzinę temu, AmidaButsu napisał:

Mam haki na sędziów o łapówki, z prokuratury też i.. mogę nawet kogoś zabić i bym się wybronił 😺

w Indiach mógłbyś paść ofiarą stratowania co usprawiedliwione, gdyż podług wszelakich nauk socjologicznych tłumnie mogą tracić panowanie😌

7 godzin temu, Hellies napisał:

Wiem. No i gdybym dał się wykiwać to odpowiednio bym tą osobę sklasyfikował i pewnie zerwał kontakt jeżeli nie byłby potrzebny np do celów zawodowych. Zemsta, wyżywanie się na kimś, wykrzyczenie komuś czegoś w twarz to nie mój styl. Ta osoba i tak jest już spalona w moich oczach więc wystarczy normalnie bez nerwów powiedzieć o co chodzi i przedstawić całą sytuację. Po co dawać komuś kto nas wykiwał satysfakcję że nas to mocno dotknęło.

No jeśli coś  nas dotknęło, to ja myślę, że nie trzeba tego ukrywać, to ludzkie przyznawać się do swoich emocji i odczuć, oraz uczuć. Siła w słabości się doskonali. Ale rozumiem, że tutaj mamy inaczej, z racji płci. Oczywiście, wszystko rozumiem. 

11 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

No jeśli coś  nas dotknęło, to ja myślę, że nie trzeba tego ukrywać, to ludzkie przyznawać się do swoich emocji i odczuć, oraz uczuć. Siła w słabości się doskonali. Ale rozumiem, że tutaj mamy inaczej, z racji płci. Oczywiście, wszystko rozumiem. 

Nie wiem czy to z racji płci. Wydaje mi się że niektóre kobiety też nie lubią dawać pożywki drugiej stronie okazując jak bardzo je coś dotknęło tylko po prostu skreślają taką osobę informując ją wcześniej dlaczego.

1 godzinę temu, Hellies napisał:

Nie wiem czy to z racji płci. Wydaje mi się że niektóre kobiety też nie lubią dawać pożywki drugiej stronie okazując jak bardzo je coś dotknęło tylko po prostu skreślają taką osobę informując ją wcześniej dlaczego.

Nie wiem. Być może. 

22 godziny temu, downhill napisał:

że chcielibyście coś rozje.bać z bezsilności, wykrzyczeć komuś w twarz co wam zrobił i wyżyć się? 

Nie, nigdy. Miewam '' wściek'' sporadycznie ale jest nieszkodliwy i szybko mija.

Dnia 18.10.2020 o 20:18, downhill napisał:

że chcielibyście coś rozje.bać z bezsilności, wykrzyczeć komuś w twarz co wam zrobił i wyżyć się? 

Nie, nie mam takich potrzeb 🤣. Natomiast zastanawiam się, gdzie popełniłam błąd... Zawsze takie sytuacje sprawiają, że nigdy emocjonalnie nie wracam już do takiej osoby, po prostu nie potrafię zbliżyć się ponownie, nawet w relacjach koleżeńskich 🙂

Dnia 18.10.2020 o 20:19, BoniBluBuka napisał:

Jak każdy. 

Ja nie mam. 😎

Smiechowe ze jak zwykle narzucasz swoj tok myslenia jak i siebie sama.

Ja olewam to 😎 i stwierdzam a bukaj sie 👋😀 

Edytowano przez Niburdiama

Dnia 18.10.2020 o 22:18, Hellies napisał:

Po to zeby dac nauczke i osiagnac sprawiedliwosc. Ale to juz musialby sie ktos postarac bo straszenie kubraczkiem to za malo. 😎

• Like 1

Taka buka na przyklad fika do mnie na forum od maja ale takie buki wystepuja tez na zywo i w tym przypadku uwazam ze nalezy dac komus takiemu lekcje i pokazac gdzie jest jego miejsce czyli jak ktos mowi: nie zycze sobie to ma siasc i stulic buke chyba ze ktos szuka na sile problemow to i je znajduje 😎

Edytowano przez Niburdiama

Gdyby facet mnie zdradzil ale nie zdradzil olalabym to. Gdyby kolezanka mnie wystawila splyneloby to po mnie. Ale jak ktos jest natretnym babskiem narzucajacym sie jak buka to mam ochote krecic beke XD 😎😀

11 godzin temu, Niburdiama napisał:

Po to zeby dac nauczke i osiagnac sprawiedliwosc. Ale to juz musialby sie ktos postarac bo straszenie kubraczkiem to za malo. 😎

Masz rację. Niektórym trzeba czasami dać nauczkę aby się opamiętali. Gdyby ktoś naprawdę starał się wszelkimi sposobami mnie zniszczyć, ośmieszyć, zakpić ze mnie w realu to pewnie by się doigrał i tą nauczkę by dostał.

15 minut temu, Hellies napisał:

Masz rację. Niektórym trzeba czasami dać nauczkę aby się opamiętali. Gdyby ktoś naprawdę starał się wszelkimi sposobami mnie zniszczyć, ośmieszyć, zakpić ze mnie w realu to pewnie by się doigrał i tą nauczkę by dostał.

Dokladnie. Za kogo sie uwaza? I wtedy trafia kosa na kamien. 😎

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować