Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
serniczek

Mam juz wszystkiego powoli dosyc

Polecane posty

Niby se zaplanowalem ze wezme kase z polski wroce do anglii po swietach, wynajme pokoj i pokoncze szkoly.

Ale to wszystko tylko znowu wydatki a ja wolalbym dobrego peceta w sumie, mieszkac z babcia i grac sobie w gierki i zapomniec o Anglii.

A tera kuurwa jakis lis znowu szczeka niedaleko, zwabia samice.

No szczeka caly czas. Gdzies na polu jest.

Ostatnio spalem i sie we snie obudzilem, a lis byl obok i szczekal tez. W nocy szczekal a ja we snie go slyszalem, normalnie snilem ze on szczeka i w realu tez szczekal

3 minuty temu, serniczek napisał:

Niby se zaplanowalem ze wezme kase z polski wroce do anglii po swietach, wynajme pokoj i pokoncze szkoly.

Ale to wszystko tylko znowu wydatki a ja wolalbym dobrego peceta w sumie, mieszkac z babcia i grac sobie w gierki i zapomniec o Anglii.

A tera kuurwa jakis lis znowu szczeka niedaleko, zwabia samice.

Przede wszystkim skończ szkoły, jak się nie da w Anglii to postaraj się o jakąś kontynuację w Polsce i nie mieszkaj już w namiocie. 

W namiocie sie super mieszka.

A wynajem pokoju w warwick to ceny £300-400 miesiecznie. To sa ciezkie pieniadze.

A w Polsce jedynie rachunki.

Ale mnie sie nudzi. Tutaj jest jakas mala wioska w ogole. Ja chcialbym gdzies gdzie codziennir sie cos dzieje w nocy, wieczorami. A nie cisza i pusto. Night life lezy i kwiczy tutaj tak samo jak w Polsce.

Kazdy spi bo do pracy a gdzie spotkac ludzi ktorzy sie bawia??

Edytowano przez serniczek

Nigdzie nie mozna isc nic porobic. Wszystkiego mam dosc juz.

Edytowano przez serniczek

Ja chce miec wygodny fotel biurko, zlozyc sobie peceta, zainstaloeac linuxa, czytac internet a nie jakies college i szkoly w ogole.

Czemu nikogo nie interesuje co ja chce. A to co ktos chce to mnie ma obchodzicz a jak ja chce od tylu lat peceta i w spokoju sobie grac w gry to problem.

U mnie ti jest tak ze co jade docpolski to ida pieniadze ciagle na bilety ...e muje i jest fsjnie ale potem znowu codziennosc rutyna nic sie ciekawego nie dzieje  i czlowiek chce uciec stad gdzie indziej

To potem jak tutsj jestem w anglii to juz wntej wiosce tyle lat zyje ze tez sie tu nudze. Chcialbym sie gdzies wyrwac ale nie mam gdzie.i do kogo ;(.

Takie życie. Ty byś chciał mieć na wszystko nic nie robiąc i jeszcze masz pretensje. Idź do roboty i zarób na gry. 

1 minutę temu, serniczek napisał:

U mnie ti jest tak ze co jade docpolski to ida pieniadze ciagle na bilety ...e muje i jest fsjnie ale potem znowu codziennosc rutyna nic sie ciekawego nie dzieje  i czlowiek chce uciec stad gdzie indziej

To potem jak tutsj jestem w anglii to juz wntej wiosce tyle lat zyje ze tez sie tu nudze. Chcialbym sie gdzies wyrwac ale nie mam gdzie.i do kogo ;(.

Ale pirdolisz, grzybów się jakiś w tym lesie najadłeś? 😉

Przed chwilą, Dr. Who napisał:

Ale pirdolisz, grzybów się jakiś w tym lesie najadłeś? 😉

Przemysław chyba umarł od muchomorów. Jakieś placki smażył. 

No a co mam robix w tej wiosce. Chcialbym do jakiegos nowego swiata a nie codzienmie to samo ;(

1 minutę temu, Dr. Who napisał:

Ale pirdolisz, grzybów się jakiś w tym lesie najadłeś?

1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Takie życie. Ty byś chciał mieć na wszystko nic nie robiąc i jeszcze masz pretensje. Idź do roboty i zarób na gry. 

Nie potrafie isc do roboty. Po dwofh godzinsch w pracy mam juz psychicznid dosc i mysle jsk uciec. Najczesciej pytalem czy moge isc do toalety a ja wtedy baj baj i wolnosc

Zycie mi sie po prostu nie podoba.

A wizja oracowania by zyc tym bardziej. Ja chcialbym w ogole nie zyc. Nie wiem jak tego dokonac, zeby sie wylaczyc i umrzec

Jak kiedys stracilem komputer i chcialem nowy to problem.

Ale wywiezc mnie 30km za miasto do psychistryka, codziennie benzyns, co drugi dzien paczka marlboro red, ubrania a potem bilety do anglii placenie za moj pokoj, zebym poszedl do pracy to pieniazki byly.

A nic z tej pracy nie wyszlo, bo ja mislrm 12 prac a z kazdej po prostu uciekalem albo na nastepny dzien zamiast na rowerze jechac do pracy to ja dkrecalem w w druga strone i jechalem na odludzie a potem i tak musialem sie wrocic ;(

2 minuty temu, Dr. Who napisał:

Jak będziesz żarł te grzyby to prędko zobaczysz ten nowy świat

Jakie znoeu grzyby, dzisiaj tylko sie najsdlem tabletek na uspokojenie i mam sredni nastroj ;(

Zycie mi sie po prostu nie podoba.

A wizja oracowania by zyc tym bardziej. Ja chcialbym w ogole nie zyc. Nie wiem jak tego dokonac, zeby sie wylaczyc i umrzec

No to jest dylemat. Nie ma na to rady. 

Ja to zazdroszcze tskim ludziom jak Marco Polo albo jacys inni odkrywcy ktorzy zyli daeno temu a zwiedzili cala Afryke na wielbladzie albo Chiny, nowa cywilizacje, a nie to co teraz.

Kazdy dzien tski sam. Jedyne co sir zmienia to niebo a tera liscie jeszcze spadsja ;/

15 minut temu, serniczek napisał:

Ja chce miec wygodny fotel biurko, zlozyc sobie peceta, zainstaloeac linuxa, czytac internet a nie jakies college i szkoly w ogole.

Czemu nikogo nie interesuje co ja chce. A to co ktos chce to mnie ma obchodzicz a jak ja chce od tylu lat peceta i w spokoju sobie grac w gry to problem.

Myślę, że są osoby, które interesuje to, co Ty chcesz. Tylko te osoby nie mają obowiązku niczego Ci zapewniać, zwłaszcza swoim kosztem. 

Przed chwilą, serniczek napisał:

Ja to zazdroszcze tskim ludziom jak Marco Polo albo jacys inni odkrywcy ktorzy zyli daeno temu a zwiedzili cala Afryke na wielbladzie albo Chiny, nowa cywilizacje, a nie to co teraz.

Kazdy dzien tski sam. Jedyne co sir zmienia to niebo a tera liscie jeszcze spadsja ;/

To gap się na drzewa jak się zmieniają. Niedługo będą łyse a potem zielone i tak w koło Macieju. 

5 minut temu, serniczek napisał:

Jak kiedys stracilem komputer i chcialem nowy to problem.

Ale wywiezc mnie 30km za miasto do psychistryka, codziennie benzyns, co drugi dzien paczka marlboro red, ubrania a potem bilety do anglii placenie za moj pokoj, zebym poszedl do pracy to pieniazki byly.

A nic z tej pracy nie wyszlo, bo ja mislrm 12 prac a z kazdej po prostu uciekalem albo na nastepny dzien zamiast na rowerze jechac do pracy to ja dkrecalem w w druga strone i jechalem na odludzie a potem i tak musialem sie wrocic ;(

Pewnie Twoi rodzice mieli nadzieję, że uda się Ciebie uleczyć i w końcu weźmiesz się za siebie, a Ty miałeś nadzieję, że jeśli będziesz sabotował wszystkie ich wysiłki, w końcu zechcą Cię utrzymywać. No i nie wyszło jedno ani drugie. 😈

• Haha 1

Do Polski jade to mnie wszyscy wykanczaja nerwowo. Po prostu mam tam dosc.

Ludzie mnie prowokuja ze czesto wpadam w szal i potem ze mnie wariata robia i ze do lekarza bo jestem nerwowy. A to przez nich taki jestem.

Za to tutaj mnie nic nie denerwuje ale tez sie tu nudze. Poza tym ze nowsze auta, inmy towar i ceny to jest tutaj to samo goowno co w polsce.

I czemu ja mam chciec tu zyc??

Kazac komus.isc.do pracy to nie.jest wyjscie z sytuacji by nie byc nerwowym, nir miec depresji.

Wszysxy mi gadsli zebym szedl do pracy dostane kase to bede szczesliwy a ja wcale noe bylem szczesliwy.

I kasa mi wcale szczescia nie daje

Jak ja mam to mysle tylko na co fsjmrgo tu wydac zeby przez chwile.sie czyms cieszyc a potem znowu jest syf i brud

2 minuty temu, serniczek napisał:

Jak ja mam to mysle tylko na co fsjmrgo tu wydac zeby przez chwile.sie czyms cieszyc a potem znowu jest syf i brud

Idź do divy. Proste. 

Kazac komus.isc.do pracy to nie.jest wyjscie z sytuacji by nie byc nerwowym, nir miec depresji.

Wszysxy mi gadsli zebym szedl do pracy dostane kase to bede szczesliwy a ja wcale noe bylem szczesliwy.

Nie masz iść do pracy, żeby nie mieć depresji, tylko, by na siebie zarobić, bo nikt nie ma obowiązku Ci pomagać. 😈

Pamietam jak bylem w psycjistryku i nie.moglem spac o 22 dawali mi tabletki nasenne jakies male pomaranczowe a ja w 15 minut trup.

Przydalny mi sie.znowu psychiatryk. Chcialbym znowu tam trafic

Nie wiem jak trgo dokonac

Czego byś chciał? Co by Cię ucieszyło? Może to mam i dam. 😈

Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Nie masz iść do pracy, żeby nie mieć depresji, tylko, by na siebie zarobić, bo nikt nie ma obowiązku Ci pomagać.

A po co mam na siebie zarobix jak ja w ogole najchetniej to bym skoczyl pod pociag albo z wiezowca.

I tkwie juz w takim stanie od dawna, 8 lat. Nic nie pomaga

Przed chwilą, serniczek napisał:

A po co mam na siebie zarobix jak ja w ogole najchetniej to bym skoczyl pod pociag albo z wiezowca.

I tkwie juz w takim stanie od dawna, 8 lat. Nic nie pomaga

Gdybyś pomyślał czasem o innych, a nie tylko o sobie, to byś wiedział.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się