Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
serniczek

Mam juz wszystkiego powoli dosyc

Polecane posty

2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Mogę Ci pomóc. Konkrety są takie, że Autor chciałby mieć ciepłe mieszkanko, najlepiej w takim miejscu, by mieć kontakt z dziką przyrodą, ale w razie chęci móc udać się do dużego, tętniącego życiem, imprezowego miasta. Ponadto chciałby niezłego peceta, aby grać w gierki, wegańskie jedzenie i trochę kawy na drinki, fajki i ubrania. Natomiast nie chce w zamian za to robić nic. Toteż najlepiej, gdyby znalazł się bardzo wyrozumiały sponsor. 😈

Serio? Ja to wszystko wiem i co z tego? Nadal nie mam Twojego zdjęcia w ubraniu. 😈

4 minuty temu, serniczek napisał:

Nie wiem

Doskonale wiesz co może Cię wyciągnąć z tych rzygowin.

1 minutę temu, Vega napisał:

Serio? Ja to wszystko wiem i co z tego? Nadal nie mam Twojego zdjęcia w ubraniu. 😈

Naprawdę sądzisz, że kiedyś je dostaniesz? 😈

Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Tak, nie, nie wiem. 😈

1 godzinę temu, serniczek napisał:

No szczeka caly czas. Gdzies na polu jest.

Ostatnio spalem i sie we snie obudzilem, a lis byl obok i szczekal tez. W nocy szczekal a ja we snie go slyszalem, normalnie snilem ze on szczeka i w realu tez szczekal

Psy cie tam w końcu zjedzą człowieku, lepiej wracaj do matki albo babci

3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

No nie badz taki, daj jej te fotke 

Widocznie problem tkwi w tym ze zamiadt myslec o pracy i zarabianiu pieniedzy jak nirmalni ludzie chca prace i pieniadze tsk ja chce smierc i to jest moje najwieksze pragnienie, w koncu umrzec a nie pojsc do pracy

4 godziny temu, serniczek napisał:

Niby se zaplanowalem ze wezme kase z polski wroce do anglii po swietach, wynajme pokoj i pokoncze szkoly.

Ale to wszystko tylko znowu wydatki a ja wolalbym dobrego peceta w sumie, mieszkac z babcia i grac sobie w gierki i zapomniec o Anglii.

A tera kuurwa jakis lis znowu szczeka niedaleko, zwabia samice.

na hooj ci anglia i multikulti ahmedy i inne bamboszambo? Graj w gry jak normalny młody facet, kup dobry PC i z babcą mieszkaj, pomagaj zakupy dźwigać, za to dobrze zjesz bo każda babcia umie dobrze gotować i piec ciasta, to prawdziwy raj a nie jakaś syfiasta anglia.

Edytowano przez kāspej
  • Like 2

4 godziny temu, serniczek napisał:

Zycie mi sie po prostu nie podoba.

A wizja oracowania by zyc tym bardziej. Ja chcialbym w ogole nie zyc. Nie wiem jak tego dokonac, zeby sie wylaczyc i umrzec

bez maseczki śmigaj codziennie w tłumach, zawsze jakaś szansa jest

No dobrze wroce do polski do babci tylko ze po tylu latach w innym swiecie i klimacie mi sie jest xiezko tam odnalezc.

Ivtak jak pisze, od tylu lat blagam o komputrr bo gdy go mialrm kiedys to bylo wszystko ok... Kompa stracilem, i blagalem o nowy komputer... To komputer nie i zamiast tego wyladowslrm w psychiatryku i ciaglr do mnie kazdy do pracy idz. Tyle pieniedzy na mnir poszlo przez tyle lat, zebym ja poszrdl do pracy.

I final jest taki po 6 latach, ze ja nadal nie chodze do pracy, na komputer nie ma pieniedzy, a ja ciagle chcr sie zabic...

A tutaj mi kolega chce zalatwic universal credit £300 miesiecznie alr na co mi to.

Nie wirm co robic. W polsce nir mam znajomych, a tutaj anglicy co graja muze a polacy wiadomo pijaki i alkoholicyz a tam...

Mogr se nie pic nir palic chodzic na basen silownie grac w gierki, zapisac sie do szkoly jezykowej zdac CAE z angola albo jakis inny jezyktl.

Tylko ze w polsce wszedzie sa drogi pelno samochodow i slabr powietrze malo tlenu a tutaj troche inaczej oddycham ;/

7 godzin temu, serniczek napisał:

U mnie ti jest tak ze co jade docpolski to ida pieniadze ciagle na bilety ...e muje i jest fsjnie ale potem znowu codziennosc rutyna nic sie ciekawego nie dzieje  i czlowiek chce uciec stad gdzie indziej

To potem jak tutsj jestem w anglii to juz wntej wiosce tyle lat zyje ze tez sie tu nudze. Chcialbym sie gdzies wyrwac ale nie mam gdzie.i do kogo ;(.

Ludzie już tak mają. Ze codziennie  rano biorą prysznic, jedzą śniadanie i wyprawiają się z chalupy na "podbój" swojego mikro świata. Mają obowiązki, kupują bułki, gotują obiady, chodzą do dentysty, kosza trawniki, kupują buty, tankują samochody, budują domy, płodzą dzieci. Pewno, że fajnie byłoby siedzieć w ciepłym pokoju z widokiem na morze, grać w gry i się włóczyć wieczorami po plaży.. Nie jest to niemożliwe. Ale wymaga wysiłku. Mieszkanie w namiocie jest fajne, na krótka metę. Chyba sobie nie wyobrażasz, że będziesz tak mieszkał przez kolejne x lat? Problem jest taki, że trochę  uciekasz od odpowiedzialności i od obowiązków?!Wiadomka, coś tam po drodze Ci się nie udało i teraz ciężko Ci się wbić w system. Ale jesli tego nie zrobisz, to zostaniesz wywalony poza nawias społeczeństwa i wtedy zaczna się realne problemy. I to nie są żarciki. Chyba, że gdzieś tam w swojej głowie, doszedłeś do wniosku, że nie ma sensu się starać. O to zeby żyć, w takich zwyczajnych warunkach jak reszta ludzi. To wymaga wysiłków. Owszem. Kazdy ma inaczej i nikt nikogo do niczego nie przymusi. Ale to jakie decyzje podejmujemy potrafi zaważyć na całym naszym życiu. No i będziesz coraz starszy, nie coraz młodszy. W najgorszym razie, dołączysz do ludzi ulicy. Chociaż, zależy, bo może dla Ciebie to będzie coś superkowego. Niektórzy mają serce wolności i nic innego, prócz włóczęgi, do nich nie przemawia. Takie niebieskie ptaki. Sam wiesz, co jest dla Ciebie dobre. (Ale to mieszkanie w namiocie w lesie, jest poniekąd fascynujące.) Trzymaj się tam. 

• Like 1

14 minut temu, MARKUS 111 napisał:

Przecież miałeś komputer Thinkpada co się z nim stało?

Pozyczylem.

Ale laptop to nie jest to czrgo ja chxe, czyli komputer marzen za 3000-5000zl z dobrym monitorem i biurkiem fotelem.

Z paznokciskiler widzisz tski wplyw ma na mnie nie ma pieniedzy ns komputer idz zarob sobie.

Ale na wysylanie paczek mi do snglii kupowanir biletow po 700zl to sa pieniazki. Juz na mnie poszlo troche kasy, za ktora moglbym w polsce sobie kupic komputer i mieszkac w mieszkaniu z babcia.

No ale chuuj ja juz mam dosc, dlatrgo ide dzisiaj do miasta do banku wplacic kase z Polski i ide do ekologicznego sklepu kupic sobie sniadanir. Kupie.sobie.jakis.dobry chlebek, jajeczka, rzezuche.itp. oraz warzywny pasztet i sobie zjem eko sniadanie i od razu mi sie humor poprawi. A potem ide do kolegi ;d

Pomidorki tez se kupie z eko upraw.

Ale sniadanie sobie dzisiaj zaserwuje, dzisiaj nie bede sobie zalowal na jedzenie

Jajeczka na miekko slodziutkie soczyste pomidorki i ciemny razowy chlebek plus kielki roslin i moze se jeszcze gdzie wejde wypic owocowe smoothie i pasztecik mmmmm raj

Edytowano przez serniczek

3 godziny temu, kāspej napisał:

bez maseczki śmigaj codziennie w tłumach, zawsze jakaś szansa jest

Wolontariuszy szukaja w DPSach

I pojde se jeszxzr do innego sklepu gdzie sprzedaja anglicy stsruszki po seler naciowy swieza mwrxhew i jablka i moze jakies owoce typu sliwki brzoskwinie.

Dzisiaj sobie zjem najlepsze sniadanie jakie kiedykolwiek jadlem a potem wejde tu na forum i bede pisal jakie smaczne i jak mi dobrze. Kupie se tez troche flapjackow.

To do pozniej!!

Aa i do rzeznika jeszcze po wedzony czosnek oak smoked garlic mm

Dzisiaj sobie dogodze za te chwile gdy glodowalem i nic w portfelu i do jedzenia tylko fasola w pomidorach HEINZ czyli wielkie G

1 godzinę temu, serniczek napisał:

Albo chuuj ze smuthie za £4 kupie se kambudze w eko sklepie i wode z kokosa

Smakowitego śniadanka! Chociaż pewno jestes już dawno po! 

3 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Smakowitego śniadanka! Chociaż pewno jestes już dawno po! 

Niestety nie. Do tej pory z namiotu nie wyszedlem.

Zimno dzisiaj troche jest... W ogole zamknalem oczy, przewrocilem sie w bok i zasnalem. Dopiero sie obudzilem.

Wychkdzi na to ze zjem sobie tylko pasztet warzywny z Polski jedno male opakowanie xd.

10 minut temu, serniczek napisał:

Zimno dzisiaj troche jest... W ogole zamknalem oczy, przewrocilem sie w bok i zasnalem. Dopiero sie obudzilem.

Wychkdzi na to ze zjem sobie tylko pasztet warzywny z Polski jedno male opakowanie xd.

Miało być tak pięknie 😭a wyszło jak zwykle. 

14 minut temu, serniczek napisał:

jak mozna tyle czasu w wilgotnym namiocie mieszkac. jak menel

A na cholere mam ruszac doope jak mi tak cieplutko tutaj a na dworze zimno i ponuro. I jeszcze wieje. A ja.lubie.sluchac szumu wiatru i lisci drzew.

Chyba se zaraz jakas ksiazke wezme.

Dzisiaj nie jest dzien na dniadanie marzen. Musi byc pogoda, slonce, ptaszki spiewac a nie tak jak teraz.

Edytowano przez serniczek

Wspolczuje Twojej mamie i babci, na pewno sie o Ciebie martwia. Nie dziw sie, ze wola Ci dac wedke zamiast ryby, chca zebys potrafil na siebie zarobic, bo one nie beda zyc wiecznie. Moim zdaniem to powinienes wrocic na leczenie, moze to by Ci troche poukladalo w glowie.

Taki komputer moglbys sobie sam kupic gdybys popracowal nawet za najnizsza krajowa. I moglbys wynajac pokoj, 300-400 funtow to nawet nie polowa tego, co bys zarobil.

£300-400 za wynajem pokoju i mozliwosci korzystania z dzielonej lazienki i kuchni to jest przesada i tyle nie dam. Max £200 co miesiac moge wydac. Dlatrgo pewnie tu nie wroce.Jakbym mial kogos, kto tu mieszka to spoko dzielic po polowie wydatek za double room, ale samemu mi sie nie oplaca. Za 300-400 to ja mam zajeebistrgo uzywanego laptopa, i wole co miesiac se go kupic niz placic tyle kasy za durny pokoj, zeby dostac jakis smieszny papierek, a glod na planecie nadal panuje

W Polsce mam mieszkanie po remoncie, i moge sovid tam mieszkac za darmo a wydstki to moze 200-300zl i mam wszystko dla siebie. A tutaj??

To mi sie takie zycie nie oplaca e pojedynke i to jeszcze w anglii.

No ale ... trzeba zyc dalrj niestety. Moze w koncu mnie trafi piorun slbo potraci samochod...

3

Nie dam 300-400 funtow za pokoj chocbym mialvteraz £15000 na koncie.

Nawet nie jestem w stsnie za to wyzyc 5 lat. Tylko max 3. Szkoda kasy w ogole.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się