Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kass457

bol zeba nie do wytrzymania

Polecane posty

Mam problem z bolem 2 osemek. Gornej i dolnej. Te osemki sa w nienajlepszym stanie, jedna jest zaplombowana druga w dobrym stanie, ale siodemka obok cała rozwalona nie wiele z niej zostało. Nic nie pomaga. Apteki zamkniete. Brałam 2 ibupromy i 3 metafeny, a bol dalej sie utrzymuje pomocyyy... Apteki zamkniete o tej godzinie, pozostaje mi czekac do rana i do dentysty ale jak teraz mi to nie przejdzie to umre chyba z bolu. prosze o jakies dobre rady

Edytowano przez kass457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kass457 napisał:

Mam problem z bolem 2 osemek. Gornej i dolnej. Te osemki sa w nienajlepszym stanie, jedna jest zaplombowana druga w dobrym stanie, ale siodemka obok cała rozwalona nie wiele z niej zostało. Nic nie pomaga. Apteki zamkniete. Brałam 2 ibupromy i 3 metafeny, a bol dalej sie utrzymuje pomocyyy... Apteki zamkniete o tej godzinie, pozostaje mi czekac do rana i do dentysty ale jak teraz mi to nie przejdzie to umre chyba z bolu. prosze o jakies dobre rady

Leżeć i cierpieć do rana🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś tak zdychałam przez całą noc z powodu zęba że zaczęłam majaczyć z bólu, o 7 rano byłam już pod drzwiami dentysty.

Może masz nimesil, albo cos innego przeciwbólowego na receptę? Ja brałam co 2 godzinę ibuprom max i minimalnie pomagały.

Jak mieszkasz w dużym mieście, to na pewno macie jakąś nocną pomoc stomatologiczną, jak nie, to trzeba czekać do rana.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×