Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Co sadzicie o ludziach, ktorzy sie narzucaja?

Polecane posty

1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

Ale ja przecież nie rozmawiam z Tobą, ani nie piszę do Ciebie tylko do Loli, to po co komentujesz moje wpisy? 

Ty jestes takim facetem jak ten od parzenia kawy 👋😀 oczywiscie moglabym mu wprost powiedziec: gosciu spojrz na siebie, uwazasz ze masz u mnie chocby cien szansy i wysmiac go. Na pewno ruszyloby go do czerwonosci podobnie jak Ciebie 👋😀

Ale po co mam sie znecac nad kims kto dobrze wie ze nie ma zadnych szans ale chce sobie przynajmniej pomarzyc o tym ze parze mu kawke jak przyszlemu mezowi.

Nie czujesz sie atrakcyjny i dlatego tu siedzisz, zgadza sie? 👋😀

Uznajmy ze tez jestem bardzo brzydka i po temacie ok? 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Chodzi o to ze gdy zaparze mu ta kawe to narzeczony z pewnoscia sie od niego o tym dowie, a nie chce narzeczonemu zawracac glowy drobiazgami bo zdenerwuje go sam fakt, ze ktos sie kolo mnie kreci i nie ma go obok przewaznie jest daleko wiec jaki jest sens mu dokladac zazdrosci o cos co sie nigdy nie wydarzylo i nie wydarzy. Po prostu trzeba kolesia skutecznie odstraszyc ale tak zeby sie nie rzucal jak wsciekla pantera. Bardzo skuteczne jest totalne olewanie i brak reakcji. Jak mnie zmusi skoro go olewam i nigdy nie ma wody? Rozwiazania sa dwa albo sie zmeczy albo go to jeszcze bardziej rozjuszy. Ale powiedzmy sobie szczerze ile czasu bedzie wioslowal pod prad? 

Długo, jeśli jest uparty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Nie podniecajcie sie tak 👋😀

ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
54 minuty temu, Niburdiama napisał:

Zalatwil to z ostatnim natretem. I kazdorazowo mam zawracac mu glowe bzdurami? Raczej nie bo wtedy pomysli ze ja to wywoluje. Jak cos zdarza sie za czesto to pomysli ze moze cos jest na rzeczy i prowokuje kogos i skupi na mnie uwage a to mi nie pasuje. 

zależy,bo taka bzdura prowadzić może do nękania,a to już paragraf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---

ok, powiedziałem chyba już wszystko o nas i o tym jakimi potrafimy być.

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

Ty jestes takim facetem jak ten od parzenia kawy 👋😀 oczywiscie moglabym mu wprost powiedziec: gosciu spojrz na siebie, uwazasz ze masz u mnie chocby cien szansy i wysmiac go. Na pewno ruszyloby go do czerwonosci podobnie jak Ciebie 👋😀

Ale po co mam sie znecac nad kims kto dobrze wie ze nie ma zadnych szans ale chce sobie przynajmniej pomarzyc o tym ze parze mu kawke jak przyszlemu mezowi.

Nie czujesz sie atrakcyjny i dlatego tu siedzisz, zgadza sie? 👋😀

Uznajmy ze tez jestem bardzo brzydka i po temacie ok? 👋😀

Hmm... Twoje urojenia nie są moimi, przykro mi 😉 A co do Twojej urody, to w tym temacie akurat się w ogóle nie wypowiadałem, ale skoro twierdzisz, że jesteś bardzo brzydka, to chyba wiesz najlepiej. Ja w tym temacie nic nie twierdzę, bo kwestia Twojej urody, bądź jej braku zupełnie mnie nie interesuje. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ---?--- napisał:

Długo, jeśli jest uparty 

Nie mam na to sily. Po prostu nigdy nie bedzie wody. Krotko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ---?--- napisał:

zależy,bo taka bzdura prowadzić może do nękania,a to już paragraf

Dokladnie. To moze najlepiej palic glupa, nie ma wody i juz jak gdybym w ogole nie rozumiala o czym do mnie mowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ---?--- napisał:

ok, powiedziałem chyba już wszystko o nas i o tym jakimi potrafimy być.

Miłego dnia.

Dziekuje. Wzajemnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
19 minut temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie. To moze najlepiej palic glupa, nie ma wody i juz jak gdybym w ogole nie rozumiala o czym do mnie mowi. 

Możesz ignorować,tylko ile wytrzymasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
16 minut temu, marawstala napisał:

Są męczący... 

Nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---

wiesz co powoduje że kobieta przestaje się czuć kobieca-------------------------------- nieodpowiedni mężczyzna.

Edytowano przez ---?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
25 minut temu, Niburdiama napisał:

Dziekuje. Wzajemnie. 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ---?--- napisał:

zależy,bo taka bzdura prowadzić może do nękania,a to już paragraf

Nekanie, bo ktos w biurze poprosi o zaparzenie kawy? Inna sprawa ze Nabur.. pogielo jesli mysli ze prosba o zapazenie kawy rowna sie meskiemu zainteresowaniu 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
15 minut temu, Lola14 napisał:

Nekanie, bo ktos w biurze poprosi o zaparzenie kawy? Inna sprawa ze Nabur.. pogielo jesli mysli ze prosba o zapazenie kawy rowna sie meskiemu zainteresowaniu 😁😁

Prawo polskie od roku 2015 zmieniło w zakresie sposobów uzasadniania powodów nękania,obecnie każda działalność, internetowa,społeczna lub o podłożu psychicznym może zostać uznana za nękanie,w tym także "notoryczne" parzenie kawy jeśli odpowiednio długo trwa i powoduje dyskomfort psychiczny. Choć zależy to też od interpretacji sądu.

Więc ,tak.To może tylko kawa.

🙂

Edytowano przez ---?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---

i nie,nie miałem na celu poprawianie Ciebie,ani "błyszczenie" .

Wybacz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ---?--- napisał:

Prawo polskie od roku 2015 zmieniło w zakresie sposobów uzasadniania powodów nękania,obecnie każda działalność, internetowa,społeczna lub o podłożu psychicznym może zostać uznana za nękanie,w tym także "notoryczne" parzenie kawy jeśli odpowiednio długo trwa i powoduje dyskomfort psychiczny. Choć zależy to też od interpretacji sądu.

Więc ,tak.To może tylko kawa.

🙂

A czy szef moze notorycznie wymagac parzenia kawy przez sekretarke🤔. Czy to tez nekanie🤔.  A notoryczne wymagania szefa zeby zakonczyc project  na czas? I te notoryczne wymagania powoduja dyskomfort psychiczny 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ---?--- napisał:

Prawo polskie od roku 2015 zmieniło w zakresie sposobów uzasadniania powodów nękania,obecnie każda działalność, internetowa,społeczna lub o podłożu psychicznym może zostać uznana za nękanie,w tym także "notoryczne" parzenie kawy jeśli odpowiednio długo trwa i powoduje dyskomfort psychiczny. Choć zależy to też od interpretacji sądu.

Więc ,tak.To może tylko kawa.

🙂

Dokladnie, tym bardziej ze odpowiedzialam mu juz jasno i wyraznie ze proszenie mnie o zaparzenie kawy nie jest dobrym pomyslem. Jezeli wiec byla grzeczna odmowa to gosc powinien udac sie grzecznie w swoja strone a nie ponawiac i ponawiac temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
16 minut temu, Lola14 napisał:

A czy szef moze notorycznie wymagac parzenia kawy przez sekretarke🤔. Czy to tez nekanie🤔.  A notoryczne wymagania szefa zeby zakonczyc project  na czas? I te notoryczne wymagania powoduja dyskomfort psychiczny 🤔

jeśli pytasz poważnie,to powinnaś poczytać kodeks pracy,i poprawki. Każdy ma coś co podpada pod paragraf,tylko nie wszyscy się na to nie zgadzają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ---?--- napisał:

Możesz ignorować,tylko ile wytrzymasz??

Bardzo dlugo. Mam twarda psychike. Jeden wiele lat mnie tylko prosil zebym z nim byla bo mnie kocha i nie widzial w tym nic niestosownego mimo odmow. Drugi chcial tylko sie umowic i latami ponawial propozycje co sprawialo mi dyskomfort. Szkoda gadac.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---

Starczy mojego  nudzenia, wieczór jest, idźcie na randkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Lola14 napisał:

A czy szef moze notorycznie wymagac parzenia kawy przez sekretarke🤔. Czy to tez nekanie🤔.  A notoryczne wymagania szefa zeby zakonczyc project  na czas? I te notoryczne wymagania powoduja dyskomfort psychiczny 🤔

Odpowiedz jest prosta. Jezeli osobiscie nie chcialabys tego doswiadczyc na wlasnej skorze oraz czulabys dyskomfort z tego powodu to widocznie nie nalezy tak robic i jest to forma przeholowania. Jezeli ktos grzecznie kogos splawia to druga osoba powinna grzecznie odejsc. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ---?--- napisał:

Starczy mojego  nudzenia, wieczór jest, idźcie na randkę 🙂

Na randke z poduszka. Milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Na randke z poduszka. Milych snow

wzajemnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
34 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dzieki. Bardzo milo sie z Toba gawedzilo 🙂

🙂 do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Nie znasz takich kobiet? A te, które są dobrymi kierowcami - to przecież muszą podejmować szybkie decyzje z głową - dokładnie tak samo jak mężczyźni 😉

haha  bez przesady, mają wybrać przy zagrożeniu jadą wprost 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×