Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Jakie zycie maja piekne kobiety i przystojni mezczyzni?

Polecane posty

14 minut temu, AntyBazyl napisał:

No to skoro nie ma na świeci kobiety, która chciałaby się z tobą umówić to ewidentnie problem jest z Tobą a nie z kobietami. Idz do psychologa, bo Skończysz jak księgowy. 

Byłyby, gdyby tylko chciały ze mną porozmawiać, ale żadna nie daje mi szansy.

U psychologa byłem, i to niejednego. Stwierdzili, że ze mną wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Niby normalny napisał:

takie że nie mają problemu z pracą,samotnością,wyjściem z kimkolwiek na impreze,kawe , i przede wszystkim każdy ich kocha.

może być burakiem gburem,egoistą, zboczeńcem, może nawet często molestować, a ty brzydki nie możesz robić ponieważ musisz liczyć się z konsekwencjami, im jesteś brzydszy tym bardziej przy potknięciu bliżej ci do spalenia na stosie przez tłum płci przeciwnej.

utarty schemat tak jak w bajkach czy filmach przystojny to ten dobry brzydki to ten zły.

przystojnemu czy ładnej większość uchodzi na sucho.  

Pierwsze wrażenie taka osoba zrobi może i dobre. Ale relacje międzyludzkie nie opierają się tylko na pierwszych wrażeniach,a im są dłuższe, tym bardziej na całokształcie. Btw. Bardzo atrakcyjna dziewczyna pracująca w towarzystwie starszych, mniej atrakcyjnych panien tudzież znudzonych mężatek może mieć gorzej przesrrrane, niż Pinokio w krainie termitów 😄

Edytowano przez Doktor Siurek
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AntyBazyl napisał:

Zobacz jak Ty negujesz wszystko co ktoś napisze. Skończysz jak księgowy i to Twój problem. Dobrych rad słuchać nie chcesz... 

Nie neguję. Ale chyba wiem lepiej, że to nie były krótkie wizyty na nfz, prawda? To co, mam i tak napisać, że były, bo ty wiesz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie neguję. Ale chyba wiem lepiej, że to nie były krótkie wizyty na nfz, prawda? To co, mam i tak napisać, że były, bo ty wiesz lepiej?

No to jedyne wyjście jest takie, że wszystkie kobiety na Ziemi uwzieły się na Ciebie, żeby zrobić Ci na złość. I nie jestem tutaj złośliwy czy ironiczny - to po prostu niejako wynika z tego co piszesz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Doktor Siurek napisał:

No to jedyne wyjście jest takie, że wszystkie kobiety na Ziemi uwzieły się na Ciebie, żeby zrobić Ci na złość.

Jak już, to wszystkie kobiety w Polsce, bo te z zagranicy normalnie ze mną rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Poetka napisał:

Cos w tym jest. Kiedys przez pewien czas nosilam jak mialam strasznie oczy opuchniete od placzu i jak chodzilam ulicami to nikt nie widzial, ze mi leca lzy. Najlepszy wynalazek na zasloniecie sobie polowy twarzy

Teraz jest już lepszy - maseczki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, oinky napisał:

Chocbys przebyl cala kule ziemska to przed problemami w glowie nie uciekniesz.

Moim jedynym problemem jest to, że nikt nie chce ze mną rozmawiać.

13 minut temu, oinky napisał:

Czemu sie unosisz lepiej daj sobie pomoc.

Jedyna pomoc, jaka jest mi potrzebna, to danie mi szansy na rozmowę i pokazanie swojego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, oinky napisał:

Chocbys przebyl cala kule ziemska to przed problemami w glowie nie uciekniesz. Czemu sie unosisz lepiej daj sobie pomoc. Jest wielu yepnietych ludzi i zyja

Pozostało popisać w necie, nie wszyskim jest pisane, mieszkać obcować razem, nie nadają do życia wspólnego, tylko w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Niburdiama napisał:

Ktos wie? 😎

Jak wyglada dzien takiej osoby? Z jakimi problemami sie zmagaja? Czy ich zycie jest uslane rozami i maja wszystko, o czym zamarza? 

Tu też nie ma reguły. Różnie bywa. Miałem w czasach studenckich dwie koleżanki. Obie zgrabne i śliczne. Wszędzie gdzie się pojawiały wzbudzały ogromne zainteresowanie u facetów. Mogły mieć każdego. Pierwsza to  seksowna naturalna blondyna z dużym biustem. Druga to długowłosa brunetka o prześlicznej twarzy. Blondyna miała szczęście w życiu. Żyje w luksusie. Prowadzi z mężem interes. Brunetka trafiła na męża, który nadużywa alkoholu. Żyje w biedzie. Teraz  ona żałuję , że nie można cofnąć czasu. Zabiegało o jej względy wielu wartościowych facetów,  a ona wybrała niewłaściwego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Esox napisał:

Tu też nie ma reguły. Różnie bywa. Miałem w czasach studenckich dwie koleżanki. Obie zgrabne i śliczne. Wszędzie gdzie się pojawiały wzbudzały ogromne zainteresowanie u facetów. Mogły mieć każdego. Pierwsza to  seksowna naturalna blondyna z dużym biustem. Druga to długowłosa brunetka o prześlicznej twarzy. Blondyna miała szczęście w życiu. Żyje w luksusie. Prowadzi z mężem interes. Brunetka trafiła na męża, który nadużywa alkoholu. Żyje w biedzie. Teraz  ona żałuję , że nie można cofnąć czasu. Zabiegało o jej względy wielu wartościowych facetów,  a ona wybrała niewłaściwego. 

Czasem złudne jest też przekonanie, że kogoś, kto jest bardzo ładny też muszą pociągać wyłącznie bardzo ładne osoby. A jak wysoką, zgrabną dziewczynę pociągają włochaci, nieduzi faceci w typie Robina Williamsa na przykład, to co - ma się zastrzelić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nowekonto.1234 napisał:

Raczej tylko taki niski włochaty ją chce.

Przemek, już przestań udawać, że to nie Ty. I tak Cię zablokują 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

Przemek, już przestań udawać, że to nie Ty. I tak Cię zablokują 😛

Tak, to ja Przemek 😄  A ty ten gruby kurdupel 😛 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Esox napisał:

Tu też nie ma reguły. Różnie bywa. Miałem w czasach studenckich dwie koleżanki. Obie zgrabne i śliczne. Wszędzie gdzie się pojawiały wzbudzały ogromne zainteresowanie u facetów. Mogły mieć każdego. Pierwsza to  seksowna naturalna blondyna z dużym biustem. Druga to długowłosa brunetka o prześlicznej twarzy. Blondyna miała szczęście w życiu. Żyje w luksusie. Prowadzi z mężem interes. Brunetka trafiła na męża, który nadużywa alkoholu. Żyje w biedzie. Teraz  ona żałuję , że nie można cofnąć czasu. Zabiegało o jej względy wielu wartościowych facetów,  a ona wybrała niewłaściwego. 

Moim zdaniem ładniejsi mają łatwiej w życiu. Moja koleżanka brunetka mogła być szczęśliwa,ale po prostu nie wykorzystała tego atutu, że była piękną dziewczyną. Mogła mieć wartościowego faceta gdyż wielu takich do niej startowało. Dokonała złego wyboru. Gdy zdała sobie z tego sprawę było już za późno. Była mężatką z 2 ką dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×