Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wata

Rzadkie ale normalne imiona

Polecane posty

Takie żeby dziecko nie było piątą Zosią, siódmą Julią i dziesiątym Frankiem czy też kolejnym Filipem w klasie. Ale takze aby to nie było imię z kosmosu lub rodem z patologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bogusław, Miłosz, Grzegorz,

Michalina, Ewelina, Marlena

Nie wiem jak z ich popularnością, ale nie słyszałam, by wśród znajomych były nadawane

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Wata napisał:

Takie żeby dziecko nie było piątą Zosią, siódmą Julią i dziesiątym Frankiem czy też kolejnym Filipem w klasie. Ale takze aby to nie było imię z kosmosu lub rodem z patologii. 

Konstantin, Adolf, Greta, Helga, Baca... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Przepraszam za off top, ale czy mogę Ci zadać na priv jedno pytanie związane z Twoim zawodem?

Zawsze można. Każdy może. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz jest pełen imion, wybierz które Ci się podoba poza tymi które są w top. Moj starszy syn ma inie ktore nosi jako jedyny w swoim roczniku, mlodszy ma jednego imiennika w swoim wieku. Da sie, a zwykle imiona

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aida, Amanda, Antolina, Arabella, Elwira, Estera, Irma, Kornelia, Larisa, Leonora, Liliana, Melania, Mika, Nela, Pola, Sabina, Szarlota, Stella, Waleria

 

 

 

Alwin, Amadeusz, Dionizy, Dorian, Edwin, Erwin, Hektor, Jonatan, Marcel, Oliwier... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Krysię. Normalne, ale rzadkie. Do tego większość osób reaguje "ojoj, jakie słodkie, moja babcia/ciocia była Krysia" ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Yskra napisał:

Ja mam Krysię. Normalne, ale rzadkie. Do tego większość osób reaguje "ojoj, jakie słodkie, moja babcia/ciocia była Krysia" ☺️

Slodko 🙂 ja znam malutkiego Krzysia. Podoba mi się też Rysiek, Grześ, Michał, Sławek, Jurek, moje najulubieńsze imie to Sergiusz. Zauwazyłam,że o ile teraz wraca moda na imiona naszych babc, to imiona naszych rodzicow I ludzi po 30 poszly w odstawkę. Np nie znam małej Marty, Małgosi, Basi, Asi, Kasi nawet Ani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rzadszych imion podobają mi się Lila, Lidia, Liwia(choć bardziej Oliwia), Ligia, Kamila, Kalina, Moniki raczej też w przedszkolu nie spotkasz. Osobiście dla dziewczynki lubię delikatne imiona. U córki  jest Radek (Radosław) też normalne ale rzadko spotykane. Mi podoba się np. Hubert, Miłosz, Dominik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy nie mieszkali za granica byłaby Krysia lub Lucja, po mojej babci. Grażyna, Karolina, Monika, Agata, Małgorzata. Tez normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Martamal1234 napisał:

Żebyśmy nie mieszkali za granica byłaby Krysia lub Lucja, po mojej babci. Grażyna, Karolina, Monika, Agata, Małgorzata. Tez normalne. 

Hmm, przecież Kristina, Christina, Christine, Kristen, Christin są chyba na całym świecie? Jedno z bardziej uniwersalnych imion. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berenika, Kasjan, Ksawery, Aurora, Eliza(coraz bardziej rzadkie się robi!), Oksana, Tamara, Tatiana... Oh mogłabym mieć same córki, bo żeńskie imiona mogę wymieniać k wymieniać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2020 o 02:47, Gość 333 napisał:

Alicja rzeczywiście rzadkie i dziś mało spotykane..

Alicja w pierwszej dziesiatce na 2018 r.  Tak miala miec na imie moja corka.. Ze wzgledu na popularnosc mam Alinke. Moglaby byc tez Kalinka.

Piekne imie i bardzo rzadkie to Olena. No chyba ze ktos nie lubi Olek i Aluniek. Jednak Olena to zupelnie cos innego niz dziwolagi typu Berenika czy Eunika :x Olena choc rzadka brzmi normalnie.

Jeszcze Paulina mi sie podoba i teraz tez dosc rzadko nadawana. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×