Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ikkkaaa

Hotel Paradise 2

Polecane posty

Hej. Nie mogłam nigdzie namierzyć podobnego tematu.

Oglądacie ? Lubicie? Co sądzicie o uczestnikach programie i po programie? 

Przyznam, że zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego typu programów ale w związku z tym, że w obecnej sytuacji cierpię na nadmiar wolnego czasu to skusiłam się na ten program i trochę jestem zszokowana i momentami zażenowana. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Evvita124 napisał:

Nie oglądam, wystarczą mi zapowiedzi w tv. Pustaków i tak już dużo na tym świecie i nie widzę powodu, aby ich dodatkowo promować. 

Masz rację. Ja to jestem tylko w szoku ile Ci ludzie są w stanie zrobić, żeby zabłysnąć by mieć follow na instagramie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam. To takie moje guilty pleasure...

Ale oglądam bo lubię obserwować ludzkie zachowania. Nie mniej uważam, że jest to mocno reżyserowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sandi napisał:

Ja oglądam. To takie moje guilty pleasure...

Ale oglądam bo lubię obserwować ludzkie zachowania. Nie mniej uważam, że jest to mocno reżyserowane...

To faktycznie tak wygląda bo Ci ludzie później w większości mają dobre relacje.. Ale skusiłam się na stream z tego widowiska i to wygląda jak normalny reality show. Chociaż mam wrażenie, że moze po prostu mają przydzielone jakieś "role " 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ikkkaaa napisał:

To faktycznie tak wygląda bo Ci ludzie później w większości mają dobre relacje.. Ale skusiłam się na stream z tego widowiska i to wygląda jak normalny reality show. Chociaż mam wrażenie, że moze po prostu mają przydzielone jakieś "role " 😉 

Ja tak w sumie nigdy nie oglądałam social mediów, a teraz zaczęłam Sońkę. I widząc kto był u niej na urodzinach sądzę, że to ustaaawka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc ze scenariusz - 4 osoby to nie sądzę by pracowali nad tymi kilkoma zdaniami Klaudii 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najmocniej irytuje Kamil...

i zaczęło męczyć, że ciągle wracają Ci sami uczestnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wracają bo jest ciekawiej. Jak ktoś ich wyrzucił to jest szansa na zemstę co za tym idzie większe "show" dla stacji 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×