Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość 6S80ME
2 minuty temu, Edit666 napisał:

Nie jesteś osobą, z którą mogłabym dyskutować na temat własnych poglądów. 

Pewne to wiesz co jest...

Dla mnie nie jesteś osobą, z.ktora można dyskutować o czymkolwiek. 

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
6 minut temu, 6S80ME napisał:

Czy można, jak to powszechne u kobiet, głosujesz na tego, kto ma ładniejszy krawat?

Nie wszystkie kobiety są jak twoja małżonka Res. Ocknij sie wreszcie. To nie jest powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, 6S80ME napisał:

Dla mnie nie jesteś osobą, z.ktora można dyskutować o czymkolwiek. 

Ojojoj. Strasznie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, Edit666 napisał:

Nie wszystkie kobiety są jak twoja małżonka Res. Ocknij sie wreszcie. To nie jest powszechne.

Wiem o tym i zawsze wiedziałem. Gdybym.jednak o tym zapomniał, wystarczy przeczytać parę wpisów na tym forum, a twoje szczególnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, Edit666 napisał:

Ojojoj. Strasznie mi przykro.

Życie to nie bajka 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
5 minut temu, 6S80ME napisał:

Wiem o tym i zawsze wiedziałem. Gdybym.jednak o tym zapomniał, wystarczy przeczytać parę wpisów na tym forum, a twoje szczególnie.

 

No to nie przypisuj wszystkim jej zachowań.

A krzyżyk przy nazwisku tego, który nosi ten ładniejszy krawat to szanowna małżonka chociaż potrafi postawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, Edit666 napisał:

No to nie przypisuj wszystkim jej zachowań.

A krzyżyk przy nazwisku tego, który nosi ten ładniejszy krawat to szanowna małżonka chociaż potrafi postawić?

To nie jej zachowania, tylko twoje i podobnych do ciebie.

A twój facet potrafi to zrobić za ciebie i za siebie, czy prosicie o pomoc komisję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
5 minut temu, 6S80ME napisał:

To nie jej zachowania, tylko twoje i podobnych do ciebie.

A twój facet potrafi to zrobić za ciebie i za siebie, czy prosicie o pomoc komisję?

Tiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, Edit666 napisał:

Tiaaa

👽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
32 minuty temu, 6S80ME napisał:

Oczywiście, że mam wysokie mniemanie o sobie. I jazgot jakiejś tam Edit tego nie zmieni. 

Na partie powinno się głosować zgodnie ze swoimi poglądami. Tyle, że po pierwsze trzeba je mieć, a po drugie coś tam wiedzieć.

Ja nie widzę tego jako wybór między dżuma a cholera, raczej między kimś, kto nie jest idealny, a kimś kto jest beznadziejny.

Prawie wszyscy maja lepkie rączki. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
16 minut temu, pari napisał:

Prawie wszyscy maja lepkie rączki. Dziękuję za uwagę.

I co z tego wynika? Bo ja osobiście wolę by rządził mną ktoś, kto dla siebie zgarnie milion, ale dzięki jego mądrym decyzjom kraj skorzysta na miliardy, niz taki, co nie weźmie ani grosza, ale przez jego głupotę stracimy miliardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

I co z tego wynika? Bo ja osobiście wolę by rządził mną ktoś, kto dla siebie zgarnie milion, ale dzięki jego mądrym decyzjom kraj skorzysta na miliardy, niz taki, co nie weźmie ani grosza, ale przez jego głupotę stracimy miliardy.

Widzę, że jesteś wujek dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, pari napisał:

Widzę, że jesteś wujek dobra rada.

Widzę, że próbujesz być dowcipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Ja sobie powiedzialam, ze kategorycznie teraz juz dzieci miec nie chce. Nie planowalam kolejnej ciazy, jednak gdyby sie przytrafila i okazaloby sie najgotsze to pozostalaby mi tylko wycieczka do krajow osciennych. Bede tetaz 100× bardziej uwazac by w ciaze nie zajsc.

No i ok. Ja planuję następną ciążę, a także kolejną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość_2 napisał:

Babcia ma się orientować w bieżącej sytuacji politycznej

Jest jeszcze inny sposób. Głosować mogłaby tylko produktywna cześć społeczeństwa. Np. każdy, kto płaci składkę ZUS. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nemetiisto napisał:

Jest jeszcze inny sposób. Głosować mogłaby tylko produktywna cześć społeczeństwa. Np. każdy, kto płaci składkę ZUS. 🤔

Ależ to pogwałcenie demokracji! Godzi w powszechność wyborów. A przy teście nadal zachowujesz przymiotnik "powszechne", bo do testu i wyborów w ten sposób zapewniasz każdej pełnoletniej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość_2 napisał:

Ależ to pogwałcenie demokracji! Godzi w powszechność wyborów. A przy teście nadal zachowujesz przymiotnik "powszechne", bo do testu i wyborów w ten sposób zapewniasz każdej pełnoletniej osobie

Tylko to testowanie jest cokolwiek kłopotliwe. Co ile czasu je robić? Przed wyborami? Albo na karcie wyborczej jakiś rebus na inteligencję żeby sprawdzić czy delikwent jest zdolny do logicznego myślenia? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Tylko to testowanie jest cokolwiek kłopotliwe. Co ile czasu je robić? Przed wyborami? Albo na karcie wyborczej jakiś rebus na inteligencję żeby sprawdzić czy delikwent jest zdolny do logicznego myślenia? 🤔

Wchodzisz do lokalu wyborczego, 3 szybkie pytania i jak odpowiesz na co najmniej 2 poprawnie to dopiero wydać kartę do głosowania.

A w przypadku głosowania internetowego pozytywna odpowiedź odblokowuje dostęp do e-karty wyborczej. Fajnie byłoby doczekać możliwości głosowania przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 minuty temu, Gość_2 napisał:

Wchodzisz do lokalu wyborczego, 3 szybkie pytania i jak odpowiesz na co najmniej 2 poprawnie to dopiero wydać kartę do głosowania.

A w przypadku głosowania internetowego pozytywna odpowiedź odblokowuje dostęp do e-karty wyborczej. Fajnie byłoby doczekać możliwości głosowania przez neta

Nie wzięłaś pod uwagę, kto liczy głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość_2 napisał:

Wchodzisz do lokalu wyborczego, 3 szybkie pytania

Niegłupie ale też de facto likwiduje powszechność głosowania. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pari napisał:

Nie wzięłaś pod uwagę, kto liczy głosy.

Byłabym za live streamem z każdej komisji w Polsce i liczenie kart przed kamerą, kamera ustawiona tak, by było widać wyraźnie zawartość karty, oraz protokół zliczającego głosy xD

 

2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Niegłupie ale też de facto likwiduje powszechność głosowania. 🤔

No nie do końca - masz po prostu do spełnienia 2 warunki, musisz być pełnoletni i zdać test. Wymagałoby to zmian ustaw dotyczących oddawania głosów w wyborach, ale nie zabiera Ci to powszechności, bo każdy uprawniony miałby prawo do przejścia procedury.

To tak, jakbyś powiedział, że studia nie należą do szkolnictwa publicznego powszechnego, bo musisz zdać maturę, żeby na nie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Gość_2 napisał:

Byłabym za live streamem z każdej komisji w Polsce i liczenie kart przed kamerą, kamera ustawiona tak, by było widać wyraźnie zawartość karty, oraz protokół zliczającego głosy xD

 

No nie do końca - masz po prostu do spełnienia 2 warunki, musisz być pełnoletni i zdać test. Wymagałoby to zmian ustaw dotyczących oddawania głosów w wyborach, ale nie zabiera Ci to powszechności, bo każdy uprawniony miałby prawo do przejścia procedury.

To tak, jakbyś powiedział, że studia nie należą do szkolnictwa publicznego powszechnego, bo musisz zdać maturę, żeby na nie iść

Jakie proponujesz pytania sprawdzajace (podaj przykład)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pari napisał:

Jakie proponujesz pytania sprawdzajace (podaj przykład)?

Podaj nazwisko ministra resortu X? kto w trakcie rekonstrukcji zastąpił na stanowisku ministra Y?  Ilu w tej kadencji było wicepremierów? ... można zapytać, czy ostatni budżet został uchwalony z deficytem, czy nastąpiła zmiana wysokości kwoty wolnej od podatku...

pytać o rzeczy "proste" i charakterystyczne dla ostatniej kadencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, Gość_2 napisał:

Podaj nazwisko ministra resortu X? kto w trakcie rekonstrukcji zastąpił na stanowisku ministra Y?  Ilu w tej kadencji było wicepremierów? ... można zapytać, czy ostatni budżet został uchwalony z deficytem, czy nastąpiła zmiana wysokości kwoty wolnej od podatku...

pytać o rzeczy "proste" i charakterystyczne dla ostatniej kadencji

Dwa ostatnie pytania ok. Co do reszty, chyba żartujesz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pari napisał:

Dwa ostatnie pytania ok. Co do reszty, chyba żartujesz sobie

Nie.

Jeszcze pytałabym o program poszczególnych partii na te wybory, biorących udział w wyborach - wymień choć jeden postulat partii X 😈 (skoro głosujesz, to wiesz dlaczego na tą partię i dlaczego nie na inne, więc masz wiedzę, co jest w ich programach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Gość_2 napisał:

Nie.

Jeszcze pytałabym o program poszczególnych partii na te wybory, biorących udział w wyborach - wymień choć jeden postulat partii X 😈 (skoro głosujesz, to wiesz dlaczego na tą partię i dlaczego nie na inne, więc masz wiedzę, co jest w ich programach)

Ten test przeszłaby jedna trzecia społeczeństwa. To co piszesz to utopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME

To może od razu głosować portfelami. Wpłacam na specjalny fundusz 100zl, to mam 100 głosów na mogę je oddać na wybranego kandydata albo partie. A po wyborach wszystkie pieniądze, bez względu na to kto je wpłacił, zasilają budżet, albo jakiś cel charytatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
6 minut temu, pari napisał:

Ten test przeszłaby jedna trzecia społeczeństwa. To co piszesz to utopia.

Pytanie o programy partii ma sens. Ale nazwiska ministrów czy ilość wicepremierow? Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średniowiecze sobie zafundowali sami Polacy (mężczyźni i kobiety ) głosując na PiS,  konfederację lub nie idąc na wybory.  

Jak ktoś głosuje na te partie to powinien sobie zdawać z konsekwencji, a jak nie idzie na wybory to jest mu najwyraźniej wszystko jedno.

Szkoda, że mamy takie zacofane społeczeństwo.

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, pari napisał:

Ten test przeszłaby jedna trzecia społeczeństwa. To co piszesz to utopia.

Merytokracja, Kochana, merytokracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×