Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdag94

Objawy, czy to ciąża?

Polecane posty

Witam, mam 25 dzień cyklu, za około tydzień powinnam dostać okres ale zauważyłam od paru dni podwyższona temperature ciała 37,2 (nie więcej, nie mniej) tylko wieczorem bez żadnych objawów przeziębienia, czuję się dobrze i do tego w nocy wstaje 3 razy na siku, gdzie wcześniej nie zdarzało się wcale. Czy możliwe że to pierwsze objawy ciąży? Mam też tkliwe piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dobrosułka napisał:

Moja szklana kula powiedziala, ze to ciaza.  Gratulacje!

Poczekaj, bo mi tu z fusów wychodzą bliźniaczki! Więc gratulacje do kwadratu się należą 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magdag94 napisał:

Trole wypad 

Czyli chcesz merytorycznie, ok...

Starasz się o dziecko? Jeśli tak, to pewnie wyliczałaś dni płodne i były se.ksy bez gumy w okolicach owulacji. Jeśli nie i tego nie pilnujesz, a zaszalałaś, to polecam chociaż apkę na telefon do kontroli cyklu i zapas prezerwatyw, najlepiej takich extrasafe - mniejszy stres

Idąc dalej...

Jeśli amory nastąpiły w dni płodne, to policz sobie ile czasu minęło i czy jest to wystarczający czas do zagnieżdżenia zarodka - taką informację znajdziesz w pierwszym-lepszy artykule o zapłodnieniu, o ilu dniach od połączenia komórki jajowej z plemnikiem mówimy. Dopiero po zagnieżdżeniu możesz zacząć odczuwać dolegliwości ciążowe, ponieważ wtedy zaczynają na Twój organizm działać hormony ciążowe.

Jeśli nie minęło wystarczająco czasu, to objawy sobie wkręcasz, a jeśli widzisz, że jest to wielce możebne, to w dniu spodziewanej miesiączki najwcześniej może sięgnąć po test ciążowy, chociaż lepiej zrobić go kilka dni po terminie, jeśli morze czerwone nie wyleje...

 

Ogólnie, czy się starasz o dziecko, czy nie, polecam najpierw się doedukować z zakresu przebiegu zapłodnienia, bo po Twoim opisie to równie dobrze mogłabyś poprosić wróżkę o diagnozę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość_2 napisał:

Czyli chcesz merytorycznie, ok...

Starasz się o dziecko? Jeśli tak, to pewnie wyliczałaś dni płodne i były se.ksy bez gumy w okolicach owulacji. Jeśli nie i tego nie pilnujesz, a zaszalałaś, to polecam chociaż apkę na telefon do kontroli cyklu i zapas prezerwatyw, najlepiej takich extrasafe - mniejszy stres

Idąc dalej...

Jeśli amory nastąpiły w dni płodne, to policz sobie ile czasu minęło i czy jest to wystarczający czas do zagnieżdżenia zarodka - taką informację znajdziesz w pierwszym-lepszy artykule o zapłodnieniu, o ilu dniach od połączenia komórki jajowej z plemnikiem mówimy. Dopiero po zagnieżdżeniu możesz zacząć odczuwać dolegliwości ciążowe, ponieważ wtedy zaczynają na Twój organizm działać hormony ciążowe.

Jeśli nie minęło wystarczająco czasu, to objawy sobie wkręcasz, a jeśli widzisz, że jest to wielce możebne, to w dniu spodziewanej miesiączki najwcześniej może sięgnąć po test ciążowy, chociaż lepiej zrobić go kilka dni po terminie, jeśli morze czerwone nie wyleje...

 

Ogólnie, czy się starasz o dziecko, czy nie, polecam najpierw się doedukować z zakresu przebiegu zapłodnienia, bo po Twoim opisie to równie dobrze mogłabyś poprosić wróżkę o diagnozę 😉 

Dziękuję, dobrze że są inteligentni ludzie bo byśmy żyli w ciemnogrodzie. Co ja bym zrobiła bez tej rady. Tyle nowych rzeczy się dowiedzialam a do tej pory przecież zylam w niewiedzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magdag94 napisał:

Dziękuję, dobrze że są inteligentni ludzie bo byśmy żyli w ciemnogrodzie. Co ja bym zrobiła bez tej rady. Tyle nowych rzeczy się dowiedzialam a do tej pory przecież zylam w niewiedzy 

Do usług 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość_2 napisał:

Do usług 🤣

Będę Ci wdzięczna do końca życia za to co dla mnie zrobiłas 😅😅😅😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Magdag94 napisał:

Będę Ci wdzięczna do końca życia za to co dla mnie zrobiłas 😅😅😅😅😅😅😅

Wzruszyłam się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość_2 napisał:

Wzruszyłam się 😭

A ja ani trochę 😂

5 minut temu, Gość_2 napisał:

Do usług 🤣

Będę Ci wdzięczna do końca życia za to co dla mnie zrobiłas 😅😅😅😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×