Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Shadow1

Jak go sprawdzić?

Polecane posty

Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Dobrze ze przynajmniej jestes domyślny bo znow wyszlabym na zolze gdybym to ja to napisala

Kiedyś miałem tutaj taki nick Endriu Domyslny. Na co byś wyszła to bez znaczenia, ważne co ludzie o Tobie myślą. To żart. Nigdy takimi kategoriami nie myślę, nawet w realu. Nie wierzę, że w necie ktoś potrafi się zmienić o sto osiemdziesiąt stopni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ArthurFleck napisał:

Oczywiście, że gierki. Do tego manipulacja. Asertywność jest wtedy gdy wyraża się własne zdanie i emocje nie przekraczając przy tym czichś granic osobistych,  a nie gdy kombinuje się, żeby sprawić aby facet biegał za laską jak piesek. 

Asertywność to zgrabne oznajmienie komuś: nie jestem zainteresowana/any. Biegał i piesek podchodzi pod manipulacje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Serio? Nie wiedzialam. Mialam kiedys szefa ktory mnie traktowal jak corke. Zawsze jak mu dos.alam przypadkiem powtarzal mi: Nie martw sie, zlosliwosc to cecha ludzi inteligentnych

Popieram Twojego szefa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maestro jestes mistrzem zasmiecania cudzych watkow swoimi tanimi minoderiami. Badz tak mily I zaloz swoj watek jak szukasz atencji.😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vedma napisał:

Maestro jestes mistrzem zasmiecania cudzych watkow swoimi tanimi minoderiami. Badz tak mily I zaloz swoj watek jak szukasz atencji.😵

Coś w tym jest o czym piszesz. Mam trochę inaczej, nie czytam postów, które próbują wywołać we mnie negatywne emocje. Jeżeli komuś moje pisanie przeszkadza, to najmocniej przepraszam. Twoją uwagę biorę sobie do serca🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, ArthurFleck napisał:

Oczywiście, że gierki. Do tego manipulacja. Asertywność jest wtedy gdy wyraża się własne zdanie i emocje nie przekraczając przy tym czichś granic osobistych,  a nie gdy kombinuje się, żeby sprawić aby facet biegał za laską jak piesek. 

Nie mam złych skojarzeń. Pies jest wierny. Gdyby wszyscy mężczyźni tacy byli🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pari napisał:

Nie mam złych skojarzeń. Pies jest wierny. Gdyby wszyscy mężczyźni tacy byli🙂

A jeszcze jakby kobiety takie były, to by było w ogóle siódme niebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, ArthurFleck napisał:

A jeszcze jakby kobiety takie były, to by było w ogóle siódme niebo...

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×