Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Wątpię. Teraz trochę za późno na to, żeby się wycofywać. Jedynym wyjściem byłoby uznanie składu TK za wybrany w niewłaściwym trybie i unieważnienie wszystkich jego uchwał, a tego PIS nie zrobi, bo to oni skład powołali.

Burdel pewnie posprzątają następcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce teraz dzieje się tak,ze czekam na tą krople,która przeleje czare goryczy. Całkowity zakaz aborcji stawia Polskę w szeregu z Nepalem i to juz duzo mowi. Mam nadzieję,ze babeczki mają jaja i zrobią w Polsce dożynki... to walka o nasza wartość jako jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protesty nic nie zmienia. Sa dwa wyjscia: albo podwazyc prawo TK do orzekania, albo zorganizowac referendum. Wynik referendum moglby byc wazniejszy od wyroku TK. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Nie jestem jednak prawnikiem. 

Wyrok TK oznacza, ze niczego odwolac juz nie mozna.

Mam nadzieje, ze chociaz Polki sie po tym ockna i nigdy juz wiecej PiS pospolu z kosciolem i wszelkiego typu oszolomstwem nie bedzie mial mozliwosci rzadzic w Polsce. 

Po wczorajszym wyroku TK mam ochote wrzeszczec. Przepelnia mnie gniew i poczucie krzywdy. Pokazali czym sa dla nich kobiety- chodzacymi i oddychajacymi inkubatorami. Nie mamy praw. Nie liczymy sie.

  • Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu tak dobitnie nie poczułam , że ktoś ograniczył moją  wolność jak właśnie wczoraj.  Nie wiem jak kobiety mogą głosować i popierać PIS czy Konfederacje. Chyba nie mają godności i szacunku dla siebie. Obrzydliwe jest to co sie stało.  

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się w ogóle bardzo dziwię rządowi że podjął taką decyzję,z dwóch powodów.

Po pierwsze nie wygrają już wyborów -ani parlamentarnych ani prezydenckich .Po drugie, jeżeli kobiety będą rodzić chore dzieci to przecież państwo musi wypłacać tym dzieciom pieniądze, renty socjalne.Moja koleżanka ma upośledzone dziecko i dostaje co miesiąc 1.900 zł.na niepełnosprawność dziecka.Więc jest to duże obciążenie dla państwa ,dziwne że oni się z tym nie liczą.Widocznie są na to pieniądze.

Edytowano przez Logina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 godzinę temu, Dyśka napisał:

Nigdy w życiu tak dobitnie nie poczułam , że ktoś ograniczył moją  wolność jak właśnie wczoraj.  Nie wiem jak kobiety mogą głosować i popierać PIS czy Konfederacje. Chyba nie mają godności i szacunku dla siebie. Obrzydliwe jest to co sie stało.  

A może kobiety nie potrafią powiązać przyczyn i skutków? Bo przecież jakie jest stanowisko Konfederacji w tej sprawie wiadomo nie od dzisiaj. Ale kobiety, także wypowiadające się na tym forum, uważają Ich za partie "wolnościowa". No to mają swoją wolność. O PiS nie wspominam, bo zakładam, że nie ma tu wiele zwolenniczek tej partii, a przynajmniej się nie przyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 6S80ME napisał:

A może kobiety nie potrafią powiązać przyczyn i skutków? Bo przecież jakie jest stanowisko Konfederacji w tej sprawie wiadomo nie od dzisiaj. Ale kobiety, także wypowiadające się na tym forum, uważają Ich za partie "wolnościowa". No to mają swoją wolność. O PiS nie wspominam, bo zakładam, że nie ma tu wiele zwolenniczek tej partii, a przynajmniej się nie przyznają.

Część kobiet - tylko te, które głosują na PiS i konfederację.  Reszta jesteś inteligentna i nie ma z tym problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
4 minuty temu, Nicollette napisał:

Szkoda zakladac majtek od razu kiurwo bierz sie za ruu(uchanie

Spier.... przygłupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, Margo napisał:

Część kobiet - tylko te, które głosują na PiS i konfederację.  Reszta jesteś inteligentna i nie ma z tym problemu. 

 

1 minutę temu, Margo napisał:

Część kobiet - tylko te, które głosują na PiS i konfederację.  Reszta jesteś inteligentna i nie ma z tym problemu. 

To jest większość. Tych głosujących na PiS i Konfederację, nie tych inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, MarlenaB napisał:

Tak sobie mysle, ktos musial te cala Godek kiedys niezle skrzywdzic 

Życie. Wychowuje dziecko z Downem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 6S80ME napisał:

 

To jest większość. Tych głosujących na PiS i Konfederację, nie tych inteligentnych.

Bo niby faceci na PiS i konfederację nie głosują? Generalnie po wynikach wyborów, wychodzi że w Polsce większość to zwolennicy PIS.

Generalnie to nie dotyczy tylko kobiet, przecież te kobiety z kimś w tą ciążę zachodzą i urodzenie tak ciężko chorego dziecka odbije się na całej rodzinie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 godzinę temu, Margo napisał:

Bo niby faceci na PiS i konfederację nie głosują? Generalnie po wynikach wyborów, wychodzi że w Polsce większość to zwolennicy PIS.

Generalnie to nie dotyczy tylko kobiet, przecież te kobiety z kimś w tą ciążę zachodzą i urodzenie tak ciężko chorego dziecka odbije się na całej rodzinie. 

Owszem, tak jest. 

Jakoś faceci słabo protestują, głównie kobiety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

Owszem, tak jest. 

Jakoś faceci słabo protestują, głównie kobiety.

 

I to też pokazuje jakich mamy mężczyzn w Polsce. 

Najwyraźniej mają gdzieś, że urodzi się chore dziecko, które czasami nie przeżyje nawet parę dni.

Może gdyby to oni byli w ciąży, rodzili i potem głównie na nich spadałby obowiązek opieki nad ciężko chorym dzieckiem to bardziej by protestowali. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
4 minuty temu, Margo napisał:

I to też pokazuje jakich mamy mężczyzn w Polsce. 

Najwyraźniej mają gdzieś, że urodzi się chore dziecko, które czasami nie przeżyje nawet parę dni.

Może gdyby to oni byli w ciąży, rodzili i potem głównie na nich spadałby obowiązek opieki nad ciężko chorym dzieckiem to bardziej by protestowali. 

 

Tak, jasne. Miej pretensje do wszystkich dookoła, tylko nie do siebie, czy do swoich koleżanek, głosujących na Konfederację czy na PiS. Chciałyscie, to macie. Jeśli dla Was są tacy dobrzy, że wolicie ich od Lewicy czy nawet od Platformy, to dobrze Wam tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 6S80ME napisał:

Tak, jasne. Miej pretensje do wszystkich dookoła, tylko nie do siebie, czy do swoich koleżanek, głosujących na Konfederację czy na PiS. Chciałyscie, to macie. Jeśli dla Was są tacy dobrzy, że wolicie ich od Lewicy czy nawet od Platformy, to dobrze Wam tak. 

Bredzisz człowieku. Ja i moje koleżanki (zresztą podobnie jak mąż i koledzy) nie głosujemy na PiS i konfederację. 

A pretensje jak już mam mieć to mam do wszystkich, którzy na nich głosują- bez względu czy to są mężczyźni,  czy kobiety.

Ciekawe dlaczego niby nie miałabym mieć pretensji do mezczyzn głosujących właśnie nad te partie - chesz całą odpowiedzialność zrzucić na kobiety? A kto niby najwięcej ma do powiedzenia w sprawie ciąż- jakoś dziwnym trafem mężczyźni , którzy nie rodzą.  

Napisze więc jak Ty- jeżeli dla was mężczyzn PiS i konfederacja są tacy dobrzy, wolicie ich od PO lub lewicy to teraz sami ze sobą seks uprawiajcie (przecież w ciazy nie bedziecie i nikt was nie zmusi do urodzenia chorego dziecka).

Na tym kończę.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dyśka napisał:

Nigdy w życiu tak dobitnie nie poczułam , że ktoś ograniczył moją  wolność jak właśnie wczoraj. 

ale maskę taka nosi, daje się kwarantannować i pupa do szczepionki leci XD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
6 minut temu, Margo napisał:

Bredzisz człowieku. Ja i moje koleżanki (zresztą podobnie jak mąż i koledzy) nie głosujemy na PiS i konfederację. 

A pretensje jak już mam mieć to mam do wszystkich, którzy na nich głosują- bez względu czy to są mężczyźni,  czy kobiety.

Ciekawe dlaczego niby nie miałabym mieć pretensji do mezczyzn głosujących właśnie nad te partie - chesz całą odpowiedzialność zrzucić na kobiety? A kto niby najwięcej ma do powiedzenia w sprawie ciąż- jakoś dziwnym trafem mężczyźni , którzy nie rodzą.  

Napisze więc jak Ty- jeżeli dla was mężczyzn PiS i konfederacja są tacy dobrzy, wolicie ich od PO lub lewicy to teraz sami ze sobą seks uprawiajcie (przecież w ciazy nie bedziecie i nikt was nie zmusi do urodzenia chorego dziecka).

Na tym kończę.

 

My faceci będziemy uprawiali seks z Wami, kobietami, tak jak dotychczas. A Wy, będziecie rodziły chore płody i później się nimi opiekowały. I Twój jazgot nic tu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, brokentiger87 napisał:

ale maskę taka nosi, daje się kwarantannować i pupa do szczepionki leci XD

A skąd to niby wiesz? Tak sobie założyłaś? Bo pytania o to nigdzie nie widziałam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widać jacy są niektorzy mężczyźni - facet jak głosuje na PiS i konfederację taki be nie jest,   bo przecież jego ciąża nie dotyczy (A że dotyczy jego kobiety- to już nie jego problem). 

Wszystkim kobietom będącym z takimi mężczyznami- współczuję.  

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dyśka napisał:

A skąd to niby wiesz? Tak sobie założyłaś? Bo pytania o to nigdzie nie widziałam.  

a stąd, że ani jednej feministki nie widziałam na marszach i stąd, ze się do nas nie przyłączą jutro, dam sobie uciąć koniuszek ogona, ale sam koniuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
24 minuty temu, 6S80ME napisał:

My faceci będziemy uprawiali seks z Wami, kobietami, tak jak dotychczas. A Wy, będziecie rodziły chore płody i później się nimi opiekowały. I Twój jazgot nic tu nie zmieni.

Nie będą się opiekowały, tylko masowo zostawiały w szpitalach. A państwo, to może te pieniądze na takie dzieci schować sobie głęboko w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Mocno uszkodzone dzieci, będą bardzo cierpieć przez poglądy pisu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Oprócz PISu czy konfederacji jest jeszcze coraz bardziej radykalny polski kościół katolicki.

Niestety prawda jest taka, że większość kobiet, które teraz protestują i skarżą się na tragiczną sytuację kobiet w Polsce, biorą śluby kościelne, chrzczą dzieci, posyłają je na religię, do komunii itd. 

Dopóki ludzie będą klientami kościoła i będą pozwalali się mu panoszyć dopóty nie będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
9 minut temu, pari napisał:

Nie będą się opiekowały, tylko masowo zostawiały w szpitalach. A państwo, to może te pieniądze na takie dzieci schować sobie głęboko w ....

Już to widzę😣. Ale jeśli naprawdę, to w czym problem? 

Co do pieniędzy, to zgoda, tym bardziej, że jak znam życie, będą to grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
8 minut temu, pari napisał:

Mocno uszkodzone dzieci, będą bardzo cierpieć przez poglądy pisu .

Kiedy przyszli po byłych SB-ekow, nie protestowali, bo nie byli SB-ekami. Kiedy przyszli po sędziów, nie protestowali bo nie byli sędziami. Kiedy przyszli po homoseksualistów, nie protestowali, bo nie byli homoseksualistami. No to teraz przyszli po Was!

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Te dzieci umrą. Niepotrzebne cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, pari napisał:

Te dzieci umrą. Niepotrzebne cierpienie.

Wszyscy umrzemy. A cierpienie uszlachetnia i prowadzi do zbawienia duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo jak wyjaśniałam w sąsiednim wątku - orzeczenie TK blokuje wszelkie możliwości zmian. Nie można wprowadzić do ustawy przepisu niezgodnego z konstytucją. 

Dlatego PISowi zależało na zdominowaniu sądów, TK itd. Bo umożliwia im to wprowadzenie dyktatury.  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×