Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magalen

Mój facet chce abym z nim robiła coś nietypowego

Polecane posty

Wkleję pod spodem fragment tego co ponieważ nie można tutaj zamieszczać linków do całych stron.Mnie to specjalnie nie kręci,(tylko trochę poprawia mi nastrój) a jeżeli ja z nim tego nie robię to idzie to robić z koleżankami 😞 Czy może ja jestem trochę za zazdrosna?

 

Ćwiczenia subtelne i seksualne

Ćwiczenia subtelne będą polegały na utrzymywaniu jednocześnie skupienia i zrelaksowania.Trudno utrzymywać jednocześnie w miarę poprawnie te dwa stany.Posłużymy się do tego oddechem jako czymś co jest dla nas bardzo naturalne.Jedna z propozycji ćwiczenia polega na tym aby liczyć wspólnie na przemian oddechy.Najpierw jedna z osób szepcze jeeeeee(wdech)-deeeeeen(wydech) synchronizując to z oddechem.Następnie druga szepcze dwaaaaaa(wdech)-aaaaaaaa(wydech) również synchronizując to z oddechem.I tak na przemian.Każda liczba dzielona jest na dwa człony.Pierwszy człon jest wdechem a drugi wydechem.N.p.wdech to trzyyyyyyy lub czteeeeee a wydech to yyyyyyyyy lub ryyyyyyyyyyy.Liczyć powinno się w sposób przeciągły,to umożliwia skupienie czyli obserwowanie oddechu przez całe jego trwanie.Poza tym przeciągłość powinna relaksować.Liczyć najlepiej jest na przemian,to umożliwia kontrolę nad tym aby ktoś nie czekał na swoją kolej zbyt długo,co mogłoby spowodować pojawienie się w jego głowie niepotrzebnych myśli zabierających skupienie.Liczyć można do ilu się chce.Jest to kwestia uzgodnienia.Najważniejsze aby starać się być w pełni skupionym na liczbie a jednocześnie na tyle rozluźnionym aby pozwolić liczeniu wykonywać się same.Trochę tak jakby być świadkiem tego liczenia,starając się w nie nie angażować tylko pozwalać mu przepływać.Liczenie jest bardzo dobrą formą ćwiczeń ponieważ jednocześnie skupia intelekt pozwalając również rozwijać się jemu.Jeżeli komuś nie odpowiada liczenie to zamiast liczb można powtarzać na przemian jakiś inspirujący wyraz,wybrany według własnego uznania.Najważniejsze aby powtarzać go w sposób skupiony a jednocześnie w sposób przeciągły i relaksujący,jest to bardzo ważne,sposób przeciągłego,skupionego,zrelaksowanego szeptania jest bardzo ważny.To jest klucz do głębi duszy.Najlepiej zdecydować się na więcej niż jeden wyraz.Takie coś potrafi bardziej połączyć duszę/psychikę/świadomość/umysł z intelektem i go rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ten inny wyraz bardziej relaksuje : ) zalezy co kto lubi... jeśli dobrze czujesz się stadzie to czyjas obecność nie będzie dekoncentrowala... 

Co do zazdrości to ciężko mi powiedzieć : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, marawstala napisał:

Może ten inny wyraz bardziej relaksuje : ) zalezy co kto lubi... jeśli dobrze czujesz się stadzie to czyjas obecność nie będzie dekoncentrowala... 

Co do zazdrości to ciężko mi powiedzieć : ) 

 

Rzeczywiście,jak już to z nim robię to wolę z jakimiś miłymi wyrazami 🙂

Ale my tego nie robimy w stadzie tylko w cztery oczy

Trochę boję się żeby nie przyszło im myśleć o czymś więcej niż tylko takie ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, magalen napisał:

 

Rzeczywiście,jak już to z nim robię to wolę z jakimiś miłymi wyrazami 🙂

Ale my tego nie robimy w stadzie tylko w cztery oczy

Trochę boję się żeby nie przyszło im myśleć o czymś więcej niż tylko takie ćwiczenia

Ok. rozumiem : ) sama nie bardzo masz ochoty na taki relaks w skupieniu, a on o dziwo nie potrafi samodzielnie liczyć do dwóch .) 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, marawstala napisał:

Ok. rozumiem : ) sama nie bardzo masz ochoty na taki relaks w skupieniu, a on o dziwo nie potrafi samodzielnie liczyć do dwóch .) 

Liczy sam do 10-ciu po pól godziny i dłużej ale chce to jeszcze robić ze mną bo mówi że jestem jego inspiracją i wtedy może zrobić więcej.A kiedy mi się nie chce tego robić to idzie inspirować się koleżankami 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, magalen napisał:

Liczy sam do 10-ciu po pól godziny i dłużej ale chce to jeszcze robić ze mną bo mówi że jestem jego inspiracją i wtedy może zrobić więcej.A kiedy mi się nie chce tego robić to idzie inspirować się koleżankami 😞

Biedny, chyba źle to robi i się niedotlenil : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marawstala napisał:

Biedny, chyba źle to robi i się niedotlenil : )

Chyba raczej mu to służy bo funkcjonuje bardzo dobrze ale z tymi koleżankami to uważam że przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, BoniBluBuka napisał:

To tera się nazywa ćwiczenia seksualne. Idź na lekcje grania na flecie w ramach ćwiczeń. 

Wstawaj. Czekam ze śniadaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, magalen napisał:

Chyba raczej mu to służy bo funkcjonuje bardzo dobrze ale z tymi koleżankami to uważam że przegięcie

To mu powiedz, że trochę przegina .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, marawstala napisał:

To mu powiedz, że trochę przegina .)

Rozmawiałam z nim o tym nie jeden raz ale on mówi że to jest dla niego bardzo ważne bo nie chce stać się problematyczną osobą więc z tego nie zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nietypową rzeczą jaką może ze mną zrobić facet to... porozmawiać😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Biedaczka. 

Trochę mnie ciśnie, ale ogarniam💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2020 o 22:14, BoniBluBuka napisał:

To tera się nazywa ćwiczenia seksualne. Idź na lekcje grania na flecie w ramach ćwiczeń. 

 

Przecież tam pisze że są to ćwiczenia subtelne,o seksualnych nic nie wklejałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, BoniBluBuka napisał:

To wklej seksualne

Dobrze,wkleję tylko ta strona nie chce mi się otworzyć,nie wiem czy kościół coś tam nie grzebie aby ludzie nie czytali.Jak się otworzy to wkleję.Tylko tam za dużo nie ma bo to podobno jest duża tajemnica.Ale ja z moim trochę takich rzeczy robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

widocznie

Widocznie to pogrążasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kraina_przegrywu napisał:

Bo wam nie przytakuje,  nie prawie komplementów i nie usługuje jak jakiś żałosny kukold?  

Jak jesteś chamem to powiedz, że lubisz, a nie usprawiedliwiaj się.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 20:51, BoniBluBuka napisał:

To wklej seksualne

Z uwagi na to że praktyki seksualne są najbardziej niebezpiecznymi,najbardziej ukrywanymi praktykami religijnymi oraz że mamy tylko ich wstępny przekaz musimy ująć sprawę w sposób,właśnie wstępny.Nie zaproponujemy konkretnych ćwiczeń jak to miało miejsce w przypadku ćwiczeń subtelnych.Przedstawimy podstawowe „mechanizmy” działające pomiędzy ludźmi w związku z seksem.Mechanizmy które mogą prowadzić zarówno do dyskomfortów psychicznych jak i do spełnienia.Ponieważ nasza tantra w przeciwieństwie do zdecydowanej większości nawyków kulturowych traktuje kobietę i mężczyznę na równi,to w ramach rekompensaty najpierw zajmiemy się kobietami.Ważnym,najczęstszym problemem w tej materii u kobiet jest to że jest w nich wiele obaw i napięć związanych z kontaktem z płcią przeciwną.Obawy,brak zrelaksowania a nawet niechęć są emocjami z którymi normalna kobieta powinna się zmierzyć.Jeżeli będzie zdominowana przez negatywne emocje podczas kontaktu z mężczyzną to w innych aspektach życia również będzie przez nie zdominowana i na odwrót.Tak więc musi uczyć się czerpać satysfakcję z kontaktu z mężczyzną.Uczyć się rozluźnienia w takich sytuacjach.Następuje to poprzez pełne wyczucia w zależności od możliwości kobiety wchodzenie w coraz śmielsze sytuacje.Potrzebny jest tu bardzo opanowany partner który nie przekroczy możliwości partnerki a jednocześnie będzie starał się delikatnie popychać ją do przodu.Potrzeba,szczególnie dopóki kobieta nie jest osobą rozluźnioną wiele czułości,rozmów,przytuleń,łagodnych pocałunków.Jeżeli kobieta nie będzie z tym pracować to z wiekiem może pozostawać lub jeszcze bardziej stawać się pod wpływem takich niewskazanych emocji.W ten sposób nie będzie w stanie odkryć głęboko ukrytego w sobie spokoju świadomości.Trzeba pamiętać że wzorem kobiety w naszym mniemaniu nie jest uległa osoba którą może łatwo wykorzystywać patriarchalny model społeczeństwa ale osoba równie ważna jak każdy i z każdym się licząca.Natomiast najczęstszym problemem u mężczyzn jest to że ich głęboko ukryty spokój świadomości zaburzony jest przez pociąg fizyczny nad którym nie potrafią panować.Traktują kobietę jako obiekt do realizowania swoich pragnień.W związku z tym rozładowują swoją energię seksualną i z wiekiem stają się coraz bardziej niej pozbawieni tracąc satysfakcję życiową prowadzącą do wielkiego spokoju.Zamiast przy użyciu energii seksualnej rozwijać wewnętrzną siłę to przestaje ich mało co pociągać ponieważ z wiekiem są coraz bardziej rozładowani aż do poziomów impotencji.Powinni oni dużo bardziej skupić się na satysfakcji wybranki a bardziej odłożyć na bok swoją przyjemność.Taktowne rozbudzanie wybranki zarówno w intymnych jaki i nie intymnych sytuacjach jest ich zadaniem.Nie oznacza to jednak że mają dawać się wykorzystywać.Ważna jest obustronna satysfakcja. Zazwyczaj uzyskiwana poprzez odblokowanie kobiety oraz okiełznanie popędliwości mężczyzny.Uzyskiwana na poziomie coraz wyższym niż poziom emocjonalny nawet w kontakcie kobiety z mężczyzną.Trzeba pamiętać że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana ponieważ każda kobieta w jakimś niewielkim stopniu posiada tendencje uczuciowe w stronę typowego mężczyzny i na odwrót.Najprawdopodobniej z czasem,jeżeli pozwoli on nam na to będziemy rozwijać ten wpis pod kątem pytań i opinii z jakimi spotkamy się od osób zainteresowanych.Jest to temat bardzo szeroki,może wtedy zdecydujemy się podać jakieś konkretne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×