Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kiler

BARDZO DZIWNY REALISTYCZNY SEN, troche koszmar (PRZEPOWIEDNIA CZY POPRZEDNIE ŻYCIE?!)

Polecane posty

Witam, dopiero się przebudziłem i miałem dziwny sen...

Otóż tak, zaczęło się od tego że jakiś bandyta w łazience chciał mnie zaatakować, i to już mi się iedyś przyśniło, ale to było dziwne że mi się wydawało że to się działo naprawdę (po tym wspomnieniu) i po przebudzeniu kilka minut troche też mi się wydawało i nie wiedziałem czy to bylo naprawde bo juz m sie to kiedys snilo nie moglem sobie tego przypomniec czy to sie dzialo napraawde ale teraz juz mam pewnosc ze nie, (a i jak coś miałem w tym śnie 9 lat, i myślłame żę jak mialem 9 lat so sie to stalo) otoz tak po tym snie obudzilem się w jakimś jakby nie wiem gdzie hotelu pomieszeniu, i spojrzałem w lustro. Był tam niski 9 latek, właściwie sam jak teraźniejszy 13 latek, tylko że niższy i z tą samą czarną bluzą co często nosze. po tem znalazłem się na łóżku, i nagle dotknąłem swojego ciała. było takie same, 9 lat i JA JE CZUŁEM.ale zacząłem zdawać sobie że to sen i spojżałem na swoje ręcę wgl i rozejżałem się ALE.. ta część była najdziwniejsza ponieważ wszystko było takie realistyczne... i  dziwnie się czułem. potem usłyszałem jak moja matka na mnie krzyczała i była zła, więc podeszłem do okna i chciałem skoczyć, uciec, ale... wszystko było takie realistyczne... ptaki cwierkały, wszystkie szczegóły było widać drzewa, wysokie drzewa, bo to był wysoki blok, okna były białe w sensie że te obramowania jakby, czyste, tak samo jak szyby, promienie słoneczne przenikały przez drzewa,itp. i matka krzyczła i wychyliłem się z poza okna i wgl wciąż zdawałem sobie że to jest SEN a jesli to sen, (był inny niż wszystkie inne) to mogę używać jak zazwyczaj pięknej komendy której cześto używam w moich snach i latam (ale inaczej zazwyczej wyglądam, a te sny są fjane ale nie takie świadome i realistycznze, miałem swiadomy sen i latałem i się bawilem nie wiadomo co ale zupelnie inaczej wygladał !) więc jeśli wypowiem "fly ON!" to polecę, więc chciałem to zrobić wychyliłem się I NAGLE.. usłyszałem jakiś głos "NIE rób tego, nie rób tego nie polecisz nie rób!" więc przestraszony się cofnjałem i później jakby leżałem na tym łozko w tej sypialni i jakby zaczalem sie unosic i takie dziwne rzeczy i pozniej falszywe przebudzenie juz inny styl snu i jakby pzegladalem youtuba  i wyszukiwalem frazy "dziwny sen na jawie (chyba nie na jawie bo wlasciwie nie wiem co to) zaczely sie jakies creepypasty itp powiajawiac i pozniej te obrazy z miniaturek i sie serio przebudzie.m. a i jak coś fałszywe przebudzenie było świadome ja to zrobiłem ale nie chciałem by było fałszywe tylko na serio bo byłem przestraszony i dzwiiony.

ten sen nie wyglądał jak inne sny. był taki jedyny do tąd, i cały obraz był dokładny i realistyczny. 

proszę o odpowiedź bo nie jestem wierzący chyba ale nie wiem czy to tylko sen czy coś.. jakaś przepowiednia?! czy odwrotnie?! wspowiednia?! ostrzeżenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze dodam, że chciałem użyć tej komendy i polecieć i myśłałem tak (nie dokładnie, tylko coś na wzór tego) "bo chcę doświadczyć latania w realistycznym śnie i dokładniej poczuć wiatr"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i dodam że świadomy sen, czyli ta część realistyczna to ja jej nie wywołałem tylko sama się pojawiła. dodam jeszcze że wczoraj nie spałem 24h i po 24h położyłem się o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zastanawia czy mózg jest w stanie wytworzyć tak realistyczne złódzenie (inaczej sen).. jeszcze to unoszenie się i jakby dziwne uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zwykle moje sny ( i wszystkich innych) są troche niedokładne, a ten był dziwny i zbyt realistyczny... i zwykle w moich snach jak skoczyłem to mogłem latac lub poprostu lądowałem.. a tam było ostrzeżenie... żebym tego nie robił tutaj?! i ogólnie czułem niepokój... to było dziwne... jak coś jeszcze dodam że w moim poprzednim śnie (miałem jeszcze sny przed tym co wam powiedziałem) leciała mi krew z prawego oka i byłem u pielęgniarki ale nie wiem czy to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Kiler napisał:

proszę o odpowiedź bo nie jestem wierzący chyba ale nie wiem czy to tylko sen czy coś.. jakaś przepowiednia?! czy odwrotnie?! wspowiednia?! ostrzeżenie?!

To odbicie w krzywym zwierciadle Twoich pragnień i obaw. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy często zdarzają Ci się sny na tyle realistyczne że nie wiesz kiedy się przebudzasz? Tzn. czy sen i stan jawy (tu i teraz) czasami/często/rzadko Ci się mieszają?

Co ciężkiego wydarzyło się w twoim życiu jak miałeś 9 lat (coś Co cię przeraziło)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 14:15, JacekJ napisał:

Czy często zdarzają Ci się sny na tyle realistyczne że nie wiesz kiedy się przebudzasz? Tzn. czy sen i stan jawy (tu i teraz) czasami/często/rzadko Ci się mieszają?

Co ciężkiego wydarzyło się w twoim życiu jak miałeś 9 lat (coś Co cię przeraziło)?

to był mój pierwszy taki sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci odpowiem ! Przyśniło się coś co miało kiedyś już miejsce ale poza tą strefą czasu czyli w poprzednim życiu twej duszy 🙂 Oczywiście możesz w to nie wierzyć i możesz to wyprzeć poza siebie ale to co widziałeś już miało miejsce i nie obali to ani ateizm ani wiara w "smoki" ! No cóż ale bywa - każdy (prawie każdy to ma nie wywołując tego sam !). A co potem następuje u tych którzy to mają to już ich osobista odpowiedź w temacie - w tamtym temacie z ich własnego snu ! To jest wybór na zaproszenie wysłane i dostarczone odbiorcy ! Ja wybrałem / Ty wybrałeś 🙂 ot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×