Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Antak

Czy ustawa o zakazie aborcji to nie jest przykrywka dla innych zmian ?

Polecane posty

Przed chwilą, Antak napisał:

Np. o przymusowych szczepieniach ?

Jasne, że jest. Aczkolwiek na razie nie ma żadnej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Antak napisał:

Np. o przymusowych szczepieniach ?

Z tego, co się orientuję, w art.36 odnoszącym się do środków przymusu bezpośredniego, ujęto już dawno kwestię szczepień...? A wobec tak rozdmuchanej sytuacji z koroną nałożenie obowiazku szczepień faktycznie wygląda na kwestię czasu. 

10 minut temu, Antak napisał:

Czy ustawa o zakazie aborcji to nie jest przykrywka dla innych zmian ?

Może nie tyle przykrywka, ale pewien etap. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, jednak ta ustawa jest na tyle poważna i szkodliwa ,że jest o co walczyć. Gorąco popieram zarówno protesty jak i dzisiejsze strajki w kościołach. Krajem nie mogą rządzić radykały i kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Nemetiisto napisał:

Jasne, że jest. Aczkolwiek na razie nie ma żadnej ustawy.

He he to poświęć trochę czasu i przeczytaj uważnie dziennik ustaw. Nie dość że w każdej chwili mogą teraz wpisać dowolną szczepionkę na listę obowiazkowych, to jeszcze nawet lekarz rodzinny będzie mógł zdecydować o naszym aresztowaniu. Nasza wolność właśnie umiera a wszyscy mają głowy odwrócone w inną strone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DANIEL napisał:

He he to poświęć trochę czasu i przeczytaj uważnie dziennik ustaw. Nie dość że w każdej chwili mogą teraz wpisać dowolną szczepionkę na listę obowiazkowych, to jeszcze nawet lekarz rodzinny będzie mógł zdecydować o naszym aresztowaniu. Nasza wolność właśnie umiera a wszyscy mają głowy odwrócone w inną strone. 

Hej hej, jestes facetem to ciebie martwi szczepienie. Kobiety zas boli że będą musiały rodzic dzueci z bezmózgowiem po to by ksiądz mógł je ochrzcic. W normalnym świecie ludzie powinni mieć prawo do decydowania o sobie w takich kwestiach czy w sprawie szczepien. Wg mnie wszyscy teraz powinni się zjednoczyć bo mamy XXI wiek, a Polska cofa się do średniowiecza. Demokracja jak w Korei 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, DANIEL napisał:

He he to poświęć trochę czasu i przeczytaj uważnie dziennik ustaw. Nie dość że w każdej chwili mogą teraz wpisać dowolną szczepionkę na listę obowiazkowych, to jeszcze nawet lekarz rodzinny będzie mógł zdecydować o naszym aresztowaniu. Nasza wolność właśnie umiera a wszyscy mają głowy odwrócone w inną strone. 

Zgadza się niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Hej hej, jestes facetem to ciebie martwi szczepienie. Kobiety zas boli że będą musiały rodzic dzueci z bezmózgowiem po to by ksiądz mógł je ochrzcic. W normalnym świecie ludzie powinni mieć prawo do decydowania o sobie w takich kwestiach czy w sprawie szczepien. Wg mnie wszyscy teraz powinni się zjednoczyć bo mamy XXI wiek, a Polska cofa się do średniowiecza. Demokracja jak w Korei 

Tu nie ma nic do rzeczy czy jestem facetem, podałem tylko prosty przykład. A prawda jest taka że nowych przepisów jest znacznie więcej i to w kilku dziedzinach, zarówno w kwesti szczepień, zgromadzeń publicznych jak i choćby obrotu żywnością. Temat kościoła czy aborcji jest ważny i jednocześnie kontrowersyjny, znając zycie to po jakimś czasie rząd się wycofa z aborcji a przepchnięte ustawy zostaną z nami na zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ***** *** napisał:

od marca widać w pl jak wyglądałby świat bez szczepionek a i tak nadal istnieją głupole którzy mają swoją ideologię. szkoda że rozumu nie da się zaszczepić. jeszcze zwykle jest tendencja że im głupsze tym ma więcej dzieci więc plaga głupoli w takich krajach jak Polska z roku na rok się powiększa. to jest naprawdę przerazające bardziej niż te kaleki dzieci które mają sie rodzić. 

 

 

 

Ty nie bądź taka skrajnie proszczepienna. Szczep się na co tam chcesz i żyj w zdrowiu. Ponoć po to te szczepionki są. Aby nie łapać chorób, to czego się boisz? Zaszczepisz się i możesz śmigać pomiędzy chorymi ludźmi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ***** *** napisał:

nie boje się tak masz rację i sie zgadzam jedynie dziwie się głupocie. nie chcesz to sie nie szczep, powinna wejść tylko ustawa że jak taki głupol jak ty zarazi kogoś kto zaszczepić się nie może to płaci odszkodowanie i po sprawie. 

dobrze by też było ograniczać prawa rodzicielskie głupolom bo dlaczego ich dzieci mają cierpieć na rózne choroby w imię głupoty rodziców ? 

 

Po pierwsze nie napisałam, że się nie szczepię, tylko, że ty jesteś skrajna. A po drugie, aktualnie właśnie jestem jedną z tych, która nie może się szczepić i co mi zrobisz? Dzieci mam pozaszczepiane, sama też byłam szczepiona, ale aktualnie nie wolno mi się szczepić i gdybym była 16 lat temu bardziej świadoma, to nie podałabym mmr dziecku, tylko pojedynczą odrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

weżmy takie polio, później dziecko głupola jest inwalidą całe zycie i co dalej z nim ? głupol narobi sobie pewnie kolejnych dzieci a to chore odda i kto ma się nim zajmować ? 

 

 Jakkolwiek są choroby na które trzeba faktycznie zaszczepić, tak są też choroby na które nie trzeba szczepić, lub powinno się szczepić w wieku nastoletnim. Powiedz mi po co dwuletniemu chłopcu świnka w wieku 2 lat, jak tak naprawdę ta szczepionkę powinno się podać 10-letniemu chłopcu? Po co w ogóle świnka dziewczynce? Ona nie traci z powodu tej choroby płodności. Po co dwuletniej dziewczynce różyczka, skoro i tak jest na nią szczepiona w wieku 13 lat? Ta szczepionka jest po to, aby nie zachorować podczas ciąży.

Co do tego, że niezaszczepiona będę zarażać np covidem. Sorry, ale niezaszczepiona też będę zarażać, bo to nie chroni przed złapaniem wirusa, tylko przed zachorowaniem, a nosić i pluć wirusem przez dwa dni jak najbardziej można. Przynajmniej tak nas służba zdrowia i rząd uczy. Że zakażają bezobjawowcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ***** *** napisał:

no tak przyznaję ci rację w tym kraju ludzie rozsądnie myślacy to skrajność, większość już od dawna stanowią głupole, wiec tak jestem skrajny 😄

 

 

Rozsądnie myślący 😄 Dobra, niech ci będzie. Zgłoś się jako ochotnik na pierwszą partię szczepionki. Podejrzewam, że przymus szczepienia się na covid będzie obejmował ludzi po 50tym roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cala ta sprawa jest dla mnie chora. Zamiast cofnąć zegarek o godzinę, cofnął kraj do średniowiecza...nie wypowiadam się bo nie ma o czym. Nie popieram aborcji tak o ale popieram ja jeśli gwałt albo choroba lub zagrożenie życia. Tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze ta zagrywka z TK i zakazem aborcji miala przykryc niekompetencje i zaniedbania rzadu dotyczace walki c Covid. Caly czas bylo wiadomo, ze jesienia nadejdzie druga fala, tymczasem nasza wladza zajmowala sie wyborami i rekonstrukcja rzadu. Wazniejsze bylo rozdawanie stanowisk niz zabezpieczanie sie na to co dopiero ma nadejsc. Co wiecej w duzej czesci to wina samego premiera, ze koronawirus tak szaleje. Przeciez to on twierdzil, ze covid jest w odwrocie i nie ma sie czego bac. Ludzie uwierzyli. Do tego dochodzi ogrmony deficyt i w sumie nie do konca wiadomo na co poszlo tyle pieniedzy. Te sprawy nalezalo czyms przykryc. Nie sadze jednak by Jaroslaw spodziewalsie az takich protestow.

 

1 godzinę temu, ***** *** napisał:

od marca widać w pl jak wyglądałby świat bez szczepionek a i tak nadal istnieją głupole którzy mają swoją ideologię. szkoda że rozumu nie da się zaszczepić. jeszcze zwykle jest tendencja że im głupsze tym ma więcej dzieci więc plaga głupoli w takich krajach jak Polska z roku na rok się powiększa. to jest naprawdę przerazające bardziej niż te kaleki dzieci które mają sie rodzić. 

 

 

 

Wiesz, ja nie mam nic przeciwko szczepionkom, ale ta przeciw covid nie mam zamiaru szczepic ani siebie ani swojej rodziny. Kiedy ja w koncu stworza to nikt nie bedzie wiedzial jakie bedzie miala skutki uboczne. Zwyczajnie nie bedzie dostatecznie sprawdzona. W tym przypadku lekarstwo moze okazac sie gorsze od choroby. Nie chce by moi bliscy stali sie krolikami doswiadczalnymi dla jakiegos koncernu farmaceutycznego, ktory, podobnie jak rzad, umyje rece i w razie wystapienia skutkow ubocznych nawet nie bedzoe mozna dochodzic odszkodowan. Przykro mi, takim szczepieniom mowie NIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Zakaz aborcji to nie przypadek. Ultrakonserwatywne organizacje, w tym Ordo Iuris walczyły o to od dawna. Ich celem jest całkowity zakaz aborcji a następnie zakaz rozwodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o odwrócenie uwagi od nieudolności rządu w walce z wirusem? Bo też tego nie pojmuję czego akurat teraz zakazali aborcji, gdy służba zdrowia jest na granicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×