Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Czy powiedzielibyście...

Polecane posty

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Gdy mnie wyzywałeś to ze nie wiesz kim jesteś jakoś ci nie przeszkadzało trolu. 

Mam taka zasadę na kafeterii, jeżeli niby ktoś mnie zna, albo utożsamia mnie zna jest spychany do dołu, tak dla zasady 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Jeden chooj. Jesteś oderwana od rzeczywistości. 

Wiesz jak to fajnie żyć w świecie fantazji i marzyć o takiej pięknej miłości w tym choojowy świecie? To tak jakbyś całe życie wprdalala chleb ze smalcem i marzyła jak w ustach rozpuszcza się kawior🤣

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Nie sadze. 

To może zdefiniuj jak rozumiesz pojęcie "monogamista"?

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

największego balerona n

Fajnie, że ktoś sobie z tego balerona zrobił ubaw. Jednak niektórzy z was to chooje niemyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie. Ktoś mógł raz w życiu zdradzić, a później, w kolejnym związku, przemyśleć sobie sprawę i zostać monogamistą. Te badania, na które się powołujesz, badały tylko, czy dana osoba kiedykolwiek zdradziła.

No tak, rzeczywiście nie pomyślałem o tych "nawróconych". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Wole chleb żreć niż rybie jaja. Sobie marz o ile masz świadomości ze to tylko marzenia. 

Jaja? Zawsze🤩 Nie, to nie tylko marzenia. Wierzę, że poznam męską wersję siebie z wzajemnością. Jeśli nie? Mam sporo pomysłów na siebie.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieka nie poznasz póki nie napijesz się z nim wódki,z nikim z kafeterii wódki nie piłem, nawet te co myślą mnie znają, adios , dla nieznajomych pozdrowienia pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Zdradzić można z różnych powodów. W różnych okolicznościach. Zreszta niewazne. Znudził mnie temat. 

Życzę znalezienia ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 6S80ME napisał:

No tak, rzeczywiście nie pomyślałem o tych "nawróconych". 

Jak już raz zdradził/a to nie ma gwarancji, że to się nie powtórzy... : )

Też nie wierzę w takie nawrócenie 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

O to akurat nietrudno na kafeterii. 

To życzę dobrej zabawy na tym łatwo znalezionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
Przed chwilą, marawstala napisał:

Jak już raz zdradził/a to nie ma gwarancji, że to się nie powtórzy... : )

Też nie wierzę w takie nawrócenie 

Ja też nie, ale jak widać są tacy, którzy wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ***** *** napisał:

obrazowo

Jesteś chamem obrazowo w panoramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ***** *** napisał:

jak się nie zdradzilo to też nie ma że się nie zdradzi 😄 czyli wniosek żaden 😄

 

No może to jedynie kwestia przejścia przez próg : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Jak już raz zdradził/a to nie ma gwarancji, że to się nie powtórzy... : )

Też nie wierzę w takie nawrócenie 

Znam parę, gdzie kobieta zostawiła męża dla faceta. On jej ufa i wie, że zrobiła to dla niego. Wie, że gdyby nie spotkała jego dalej tkwiłaby w beznadziejnym małżeństwie. Dobrze, że istnieje miłość, a Wy wierzyć nie musicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, powiedziałabym. Nie wytrzymałabym 🙂  Ale tylko pod warunkiem, że byłaby to osoba, którą w miarę znam, obcej kobiecie bym nie powiedziała bo wiem, że obróciłoby się to przeciwko mnie. Najprawdopodobniej przygotowałabym się sumiennie do takiej rozmowy i przygotowałabym wcześniej jakieś dowody świadczące o winie faceta bo tak na słowo to mało która uwierzy. Niestety kobiety są naiwne i czasem wolą się oszukiwać niż przyjąć do wiadomości brutalną prawdę. Niektóre to nawet jak same przyłapią partnera na gorącym uczynku to i tak będą go usprawiedliwiać i obwiniać o wszystko kochankę. Szczerze mówiąc żal mi takich dziewczyn bo nawet nie zdają sobie sprawy jakie idi...otki z siebie robią. A ich faceci się z nich tylko śmieją po kątach... Smutne, ale prawdziwe 😕

49 minut temu, BoniBluBuka napisał:

To po co się wiążą w ogóle? Można żyć z poligamiczna kobieta zamiast zakładać rodzinkę bo społeczeństwo tego wymaga. Ty zreszta tez tak zrobiłeś o czym sam pisałeś. I to jest wasza hipokryzja obrzydliwa. 

Bo faceci chcą mieć wierne kobiety, ale sami nie chcą się ograniczać seksualnie do jednej kobiety. Dlatego też biorą śluby i na partnerkę do stałego związku szukają spokojnej i uległej, której nie w głowie romanse po to, żeby taką zdominować i móc harcować za jej plecami. No bo przecież taka "sierotka" i tak nie odejdzie i z godnością będzie znosiła zdrady a oni zawsze mogą wrócić do ciepłego domku z obiadkiem na stole. Wyzwolona seksualnie jest fajna do zabawy, ale się takiej nie oświadczą bo obawiają się "rogów" a to dla mężczyzn mocne upokorzenie, więc takie kobiety najczęściej pełnią jedynie rolę nałożnic. Musieliby taką "pilnować" i rywalizować o nią z innymi samcami ale są na to zbyt leniwi i boją się porażki, więc wolą postawić na "pewniaka". No i taka nie pozwoli sobie wejść na głowę a mężczyznom to nie odpowiada bo zbyt bardzo lubią rządzić i narzucać swoje zdanie. I tutaj pojawia się zgrzyt 🙂Faceci chcą mieć ciastko i zjeść ciastko, ot cała męska natura 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Znam parę, gdzie kobieta zostawiła męża dla faceta. On jej ufa i wie, że zrobiła to dla niego. Wie, że gdyby nie spotkała jego dalej tkwiłaby w beznadziejnym małżeństwie. Dobrze, że istnieje miłość, a Wy wierzyć nie musicie.

Big love : ) 

Albo czekała na innego księcia która ją wyzwoli z parszywego związku (?)

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Bądź obiektywna damo kulturalna 😂

Z kogo naśmiewam się? Kogo obrażam? Od myślników proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Big love : ) 

Tak. Przez głowę mu nie przeszło, że będzie pucharem przechodnim. Ma do niej pełne zaufanie czego jestem świadkiem na codzień. Fantastyczna para. Dwóch ludzi o dobrych serduchach i efekt nie może być inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, Mizo napisał:

 

Bo faceci chcą mieć wierne kobiety, ale sami nie chcą się ograniczać seksualnie do jednej kobiety. Dlatego też biorą śluby i na partnerkę do stałego związku szukają spokojnej i uległej, której nie w głowie romanse po to, żeby taką zdominować i móc harcować za jej plecami. No bo przecież taka "sierotka" i tak nie odejdzie i z godnością będzie znosiła zdrady a oni zawsze mogą wrócić do ciepłego domku z obiadkiem na stole. Wyzwolona seksualnie jest fajna do zabawy, ale się takiej nie oświadczą bo obawiają się "rogów" a to dla mężczyzn mocne upokorzenie, więc takie kobiety najczęściej pełnią jedynie rolę nałożnic. Musieliby taką "pilnować" i rywalizować o nią z innymi samcami ale są na to zbyt leniwi i boją się porażki, więc wolą postawić na "pewniaka". No i taka nie pozwoli sobie wejść na głowę a mężczyznom to nie odpowiada bo zbyt bardzo lubią rządzić i narzucać swoje zdanie. I tutaj pojawia się zgrzyt 🙂Faceci chcą mieć ciastko i zjeść ciastko, ot cała męska natura 🙂

W dodatku często nam się to udaje, to z ciastkiem 😀.

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

pelikan

Robiles za materac czy rzucane talerze w klotniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Tak. Przez głowę mu nie przeszło, że będzie pucharem przechodnim. Ma do niej pełne zaufanie czego jestem świadkiem na codzień. Fantastyczna para. Dwóch ludzi o dobrych serduchach i efekt nie może być inny.

Super : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Robiles za materac czy rzucane talerze w klotniach?

Jak tam podoboje miłosne? może się skup co intuicja podpowiada, reszta małoistotna, czy warta odpowiedzi?

Może pomogę 🙂

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marawstala napisał:

Albo czekała na innego księcia która ją wyzwoli z parszywego związku (?) 

Oni nie mają wątpliwości, że są dla siebie, on wie że nie jest przypadkowym rycerzem, który wybawił księżniczkę z rąk złego smoka😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

nie po to sobie za żony idi...tki biorą żeby się nie udawało

A co spotyka te nie idi..tki? Przyjeżdża po nie książę na białym koniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Oni nie mają wątpliwości, że są dla siebie, on wie że nie jest przypadkowym rycerzem, który wybawił księżniczkę z rąk złego smoka😈

Pewnie w poprzednim związku miała wiele wątpliwości jeszcze przed tym aż się 'skiepscilo' : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, *Piotr* napisał:

Jak tam podoboje miłosne? może się skup co intuicja podpowiada, reszta małoistotna, czy warta odpowiedzi?

Może pomogę 🙂

Ogarnę, ale dzięki😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Te nie czekają biernie na rycerzy tylko same każą sobie wykuć zbroję i jadą w świat na czarnym koniu 🙂

I kogo tam spotykają? Tych co chcą zamoczyć bez wchodzenia w związek, czy gamoni którzy są za ciemny, by znaleźć sobie id..otke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Po nie ...ki, nic ani nikt nie przyjeżdża, nie daja się robić, to se kupują bryki i same się wożą. Jakoś to tak było #

A później kupują sobie kota. A potem kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

ech szkoda mi jelenia ze zwykłej męskiej empatii 😄 niech się naiwniak czuje jak bohater na białym koniu ciekawe jak długo bajka potrwa zwykle bajki to nie sitcomy no chyba że ksieżniczka już starawa i niewyjściowa to jest szansa że będą zyli długo i szczęsliwie bo się lepszy amant nie trafi 😄

 

Jak będzie dobrym mężem to nie odejdzie a jak złym to kto wie może kolejny książę i z tego związku ja wyswobodzi : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, 6S80ME napisał:

W dodatku często nam się to udaje, to z ciastkiem 😀.

No nie da się ukryć... na szczęście nie wszystkie są takie głupie i życzę Ci, żebyś na taką kiedyś trafił 🙂

9 minut temu, 6S80ME napisał:

A później kupują sobie kota. A potem kolejnego.

Ja mam już dwa i jestem  bardzo szczęśliwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×