Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niby normalny

kolejny temat wywalony i znowu jak chciałem coś powiedziec

Polecane posty

ellka29 dokładnie to co powiedział kaspej to że nie pasuje mi twój charkter nie oznacza że jest zje...bany i za bardzo bierzesz wszystko do siebie

3 minuty temu, Niby normalny napisał:

ellka29 dokładnie to co powiedział kaspej to że nie pasuje mi twój charkter nie oznacza że jest zje...bany i za bardzo bierzesz wszystko do siebie

Dobra przesadziłam trochę z reakcja może

Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Dobra przesadziłam trochę z reakcja może

już sobie wyrobiłaś o mnie zdanie i tak zareagowałaś, taka natura ludzka.

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

już sobie wyrobiłaś o mnie zdanie i tak zareagowałaś, taka natura ludzka.

Nie natura ludzka tylko jak sobie przypomnę te 3h zmarnowane o 5 nad ranem żeby Tobie pomóc a Ty na koniec i tak olałeś te moje wypociny to tak trochę nie ładnie chyba

1 minutę temu, k@spej napisał:

ja myśle że jakbyście pogadali na żywo to by zaiskrzyło 😇

Pozwól że pozostawie to bez komentarza

6 minut temu, Elciaa29 napisał:

Nie natura ludzka tylko jak sobie przypomnę te 3h zmarnowane o 5 nad ranem żeby Tobie pomóc a Ty na koniec i tak olałeś te moje wypociny to tak trochę nie ładnie chyba

nie o to chodzi że olałem, po prostu,takie rady mi nie pomagają i usłyszałem takich mnóstwo ,jestem na tyle niepoukładany że to mi nie pomoże. ale jedną rade z tego wyniosłem, musze iśc do tego dobrego psychiatry.

Edytowano przez Niby normalny

5 minut temu, k@spej napisał:

ja myśle że jakbyście pogadali na żywo to by zaiskrzyło 😇

nie ma szans, zupełnie różne charaktery.

Przed chwilą, k@spej napisał:

musze przyznać ci racje, wyciągnełaś do niego ręke a on ją odepchnął

No w końcu mądrze gadasz , tylko że to jeszcze nie był koniec tej historii , później jeszcze założył o mnie temat z moim nickiem że jestem ku.... 

2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

No w końcu mądrze gadasz , tylko że to jeszcze nie był koniec tej historii , później jeszcze założył o mnie temat z moim nickiem że jestem ku.... 

ku....twą a nie ku...rwą a to różnica 😄

• Haha 1

4 minuty temu, Niby normalny napisał:

nie o to chodzi że olałem, po prostu,takie rady mi nie pomagają,jestem na tyle niepoukładany że to mi nie pomoże. ale jedną rade z tego wyniosłem, musze iśc do tego dobrego psychiatry.

Przecież to była jedyna i najwaźniejsza właśnie o leczeniu i ty mi to teraz mówisz ?

3 minuty temu, k@spej napisał:

no to już nie ładnie, powinien klapsa dostać i następnym razem za całe spotkanie zapłacić za kare.... emocje go poniosły i powinien przeprosić

jak za każdym razem widziałem to że nic nie wskóra, albo się obraża i w tych momentachwidziałem że są usuwane  tematy to pomyślałem że to ona perfidnie robi .nie miałem pojęcia że za nią stoi jakiś przegryw i walczy o jej,, w zasadzie nie wiem co 🤔

jak za każdym razem widziałem to że nic nie wskóra, albo się obraża i w tych momentachwidziałem że są usuwane  tematy to pomyślałem że to ona perfidnie robi .nie miałem pojęcia że za nią stoi jakiś przegryw i walczy o jej,, w zasadzie nie wiem co 🤔

Jaki znowu przegryw  za mną stoi ?

Edytowano przez Elciaa29

1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Przecież to była jedyna i najwaźniejsza właśnie o leczeniu i ty mi to teraz mówisz ?

Nie była jedyna, ale ok . najpierw to musze zmienić robote żeby na to mieć kase, do nfzetowców na bank sie nie dostane z resztą do ortopedy mialem isc ale 3 miesiace czekania. zaczął oficjalnie pływanie to w końcu zostane tym marynarzem 🙂 

Jaki znowu przegrywając za mną stoi ?

no ten który ciągle tematy usuwa.

Nie była jedyna, ale ok . najpierw to musze zmienić robote żeby na to mieć kase, do nfzetowców na bank sie nie dostane z resztą do ortopedy mialem isc ale 3 miesiace czekania. zaczął oficjalnie pływanie to w końcu zostane tym marynarzem 🙂 

Nie napisałam że jedna tylko jedyna z tych wszystkich najważniejsza ,zanim pójdziesz prywatnie zawsze możesz się zapytać na NFZ jakie kolejki bo przecież zapytanie nic nie kosztuje

6 minut temu, Niby normalny napisał:

no ten który ciągle tematy usuwa.

Nie dorabiaj sobie swojej ideologii kto to robi bo ani Ty tego nie wiesz ani ja 

Nie dorabiaj sobie swojej ideologii kto to robi bo ani Ty tego nie wiesz ani ja 

No ok ale fakt faktem że ktoś usuwa jak dyskusja wrze.

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

No ok ale fakt faktem że ktoś usuwa jak dyskusja wrze.

Tak i koniec kropka

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

dobra ja lepce spać,

miłych snów

No nareszcie  , wzajemnie

18 godzin temu, Niby normalny napisał:

dobra ja lepce spać,

miłych snów

Na tamtym na razie nic nie napiszesz

Na tamtym na razie nic nie napiszesz

no widzę 😑 a  przeczytałaś to co napisałem ?

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

no widzę 😑 a  przeczytałaś to co napisałem ?

Nie zdążyłam

4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Nie zdążyłam

napisałem że cię przepraszam za pochopne wnioski,ale myśłałem że to ty mi usuwasz ,umiem przyznać sie do błędu.

dla mnie to też dziwne że nie lubiała nic po za lodem i klasykiem, na dłuższą mete jest to dla mnie bardzo nudne,a mam naprawdę bujną wyobraźnie (nie chodzi o jakieś wyuzdane fetysze) ale lubie urozmaicać życie erotyczne. może dlatego że miala 36 lat i była wychowana w mocno katolickiej rodzinie.CHociaż lubiła ze mną czesto rozmawiać o sexie.

2 minuty temu, Niby normalny napisał:

napisałem że cię przepraszam za pochopne wnioski,ale myśłałem że to ty mi usuwasz ,umiem przyznać sie do błędu.

dla mnie to też dziwne że nie lubiała nic po za lodem i klasykiem, na dłuższą mete jest to dla mnie bardzo nudne,a mam naprawdę bujną wyobraźnie (nie chodzi o jakieś wyuzdane fetysze) ale lubie urozmaicać życie erotyczne. może dlatego że miala 36 lat i była wychowana w mocno katolickiej rodzinie.

I od razu lepiej 🙂 tylko nie jestem pewna czy zniknie mi chęć żeby Ci czasami dogryźć . Nie mam pojęcia co nią kierowało , jak była wychowana w takiej rodzinie mocno wierzącej to też loda nie powinna robić jeżeli już 

8 minut temu, Niby normalny napisał:

dla mnie to też dziwne że nie lubiała nic po za lodem i klasykiem, na dłuższą mete jest to dla mnie bardzo nudne,a mam naprawdę bujną wyobraźnie (nie chodzi o jakieś wyuzdane fetysze) ale lubie urozmaicać życie erotyczne. może dlatego że miala 36 lat i była wychowana w mocno katolickiej rodzinie.CHociaż lubiła ze mną czesto rozmawiać o sexie.

To jak już lubiła rozmawiać o sexie to było zapytać czemu tylko te 2 rzeczy lubi

I od razu lepiej 🙂 tylko nie jestem pewna czy zniknie mi chęć żeby Ci czasami dogryźć . Nie mam pojęcia co nią kierowało , jak była wychowana w takiej rodzinie mocno wierzącej to też loda nie powinna robić jeżeli już 

Dziwne to u niej wszystko jest,lubi często o tym rozmawiać,a nie lubi czułości tylko pocałunki w szyje ,może też i nałogowe granie w gry trochę ją wypaczyło. ale jak widzisz są i takie kobiety.

3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

To jak już lubiła rozmawiać o sexie to było zapytać czemu tylko te 2 rzeczy lubi

Nieraz się pytałem, mówiła coś że obrzydza ją lizanie i dotykanie jej miejsc intymnych, a inne pozycje są dla niej zbędne, jest też bardzo leniwa 😄, nie mówi nic że to przez religie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się