Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zazanne

Atrakcje na czasie weselne

Polecane posty

Witam. Szukam fajnych pomysłów do urozmaicenia wesela i nie wiem co jest teraz na topie. kiedyś były pokazy baletu, szczygi na szczudłach itp. może ktoś podpowie i cos poleci? serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pomoge, ale moze sie zastanow nad tymi atrakcjami.... Bylam na weselu gdzie grala wiolonczelistka i byl pokaz malowania na piasku. I tak szczerze to ludzie nie patrzyli sie na to i czekali az znow sie zaczna tance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako doświadczony DJ na imprezy okolicznosciowe wypowiem się tak, gdyż grałem i byłem na niejednym weselu. Jeśli już z atrakcji to polecam fotobudkę z racji tego ze przez 2h bedą mieli ludzie radochę. Oczywiście nie od poczatku wesela bo sa ludzie sztywni, ale tak po 2 godzinach jak już troche sobie walna. Z jednej strony ma to swoje plusy i minusy taka fotobudka. Przez okres kiedy ludzie pchaja sie zeby zrobic sobie fajne fotki wowczas ciezko jest z parkietem, no ale kazdy chce sobie zrobic smieszne zdjecia i przy tym dobrze sie bawic. Nie wiem  czy jest sens robienia i zanudzania ludzi pokazami. Z tego co zaobserwowalem nasza mentalność ma to do siebie, że lubimy dobrze się bawić na weselach czy imprezach tj. dużo alkoholu, dobre jedzenie, dobra muzyka i szaleństwo na parkiecie. Pamietam ze to jest jedynie sugestia, a wybor nalezy do ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że pracowałem kiedyś w tej branży, byłem na ponad 500 weselach. Zauważyłem, że im bardziej prymitywne i żenujące zabawy tym lepsze wesele. Im bardziej kulturalne, tym bardziej smutne i sztywniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że wystarczy dobry DJ lub zespół gdzie nie ograniczają się do grania ale także do zabawy. Jeżeli zespół / DJ nie potrafią bawić gości - a szkoda - to zatrudniłabym dodatkowo wodzireja - dobry wodzirej rozrusza każdą imprezę i to będzie dużo lepsze niż fotobudki i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zapewniania atrakcji gościom jest zespół. Wszelkie przerywniki zabawy typu pokazy tańca, fajerwerki, klowni, pokazy iluzjonistów itp tylko niepotrzebnie rozpraszają gości weselnych.

Chyba, że zespół (ewentualnie DJ) nie potrafi zapewnić gościom rozrywki - wówczas trzeba wydawać pieniądze na tego typu atrakcje

Polecam zerknać sobie tutaj

https://hanzapalac.pl/177/b,4/blog/zabawy_weselne_ktore_zaciekawia_kazdego_goscia

Na stronie są opisane ciekawe zabawy na wesele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za świetny pomysł uważam fotobudkę. Sprawdziła się fantastycznie jako lekka odskocznia od tańczenia, pozwoliła gościom nieco odpocząć i powygłupiać się przed obiektywem. W stanie delikatnego upojenia alkoholowego jest to nieziemska zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×